Proviron-25mg/tab 20tabs-50zł

Mesterolon to popularny steryd , w handlu znany jest pod nazwą Proviron.

Jest to lek silnie androgenny, jednak nie aromatyzuje do estrogenów. W medycynie Mesterolon jest stosowany w leczeniu różnych zaburzeń np. Seksualnych. Zwłaszcza tych wynikających z niskiego poziomu naturalnego testosteronu. Badania wykazały że stosując Proviron zwiększa on liczbę plemników. Jednak należy pamiętać ze sam Proviron nie stymuluje organizmu do wytwarzania testosteronu, jest on substytutem androgenów dostępnym w tabletkach.

Mesterolone jest silnie androgennym sterydem , jezeli chodzi o anabolizm to efekt jest raczej słaby , a to dlatego że szybko zmienia się on w nieaktywny metabolit. Praktyka wykazała że Proviron ma ogromne zdolności do wiązania białek osocza (SHBG), dzięki temu zwieksza aktywność sterydów użytych jednocześnie z nim w cyklu. W sporcie natomiast Mesterolone popularnosc zyskał jako antyestrogen. Kontrole estrogenu można porównać do Popularnego AI czyli Anestozrole. Proviron jest bardzo skuteczny jak i bezpośredni przy problemach z wysokim estrogenem. Doskonałym połączeniem w walce z wysokim estrogenem jest równoczesne stosowanie Provironu oraz Tamoxifenu, zwłaszcza kiedy jesteśmy na mocnym cyklu z użyciem wielu sterydów. Połączenie takie umożliwia walkę z estrogenem pod różnymi kątami, dzięki czemu efekty uboczne są maksymalnie zminimalizowane.

Proviron stsowany jest podczas różnych zawodów, kiedy wypada mieć niski poziom estrogenu wraz z wysokim androgenem. Taka zależność jest ważna gdy stosujemy takie anaboliki jak Oxandrolon czy Stanozol. Dzięki Provironowi który uzupełnia androgen w takim cyklu działanie skutkuje do wzrostu gęstości I twardości mięśni. Praktyka pokazała że u kobiet 25mg Provironu dziennie skutkuje zmianą proporcji androgenu do estrogenu. Kobiety jednak proszone sa o zachowanie ostrożności I nie powinny przekraczać dawki 25mg dziennie , a czas stosowania powinien wynosić do 4 tygodni.

Dawkowanie :

Jeżeli chodzi o dawkowanie u mężczyzn to jest one zależne do cyklu innych produktów wykorzystanych w cyklu , ale rozpoczyna się od 1 tabletki dziennie, to wystarczy aby zapobiec ginekomastii. Proviron niektórzy biorą przez cały czas cyklu( szczególnie gdy jest mocny). Mesterolone i jego androgenna natura jest szczególnie pożądana w okresie przygotowań do startu w zawodach. Jego zażywanie niesie ogromne korzyści dla gęstości jak i twardości mięśni przy efektywniejszym spalaniu tkanki tłuszczowej.

Skutki uboczne :

Nasz organizm dobrze toleruje Proviron a działania niepożądane przy dawkach do 75-100mg na dobę, praktycznie nie występują. Nie mniej jednak pamiętajmy aby brać z głową 🙂 I powinniśmy pamiętać ze mogą wystąpić skutki uboczne takie jak : trądzik ,tłusta skóra, łysienie, zbytnie owłosienie ciała , takie objawy mogą pojawić się nawet przy małych dawkach. Proviron bardzo mocno oddziałuje na DTH i układ rozrodczy, działania czego skutkiem może być bardzo wysokie libido. Tak jak pisaliśmy wcześniej PANIE powinny uważać na Proviron ponieważ jest androgenem a co za tym idzie wywołuje objawy wirylizacji czyli: nieregularne miesiączkowanie, rozrost łechtaczki , pogłębienie głosu.

Dzięki nie korzystaniu w swojej strukturze grupy c17-alfa alkilowej , Proviron jest lekiem bezpiecznym dla wątroby.

Po sprawdzone I pewne środki od zweryfikowanych producentów zapraszamy na e-sterydy.pl