Somatodrol

Kolejny preparat, który zasługuje na szczególną uwagę.

Wyjątkowo często polecany i reklamowany Somatodrol pomógł już wielu mężczyznom, którzy marząc o wyrzeźbionej sylwetce i rozbudowanych mięśniach, spędzali wiele godzin na ciężkich treningach. Nie zawsze uzyskując pożądany efekt. Genialny środek, który działa kompleksowo, bez skutków ubocznych.

Na czym polega fenomen Somatodrolu>?

Przyrost masy mięśniowej jest regulowany przez dwa związki: testosteron i hormon wzrostu HGH. Poziom hormonu wzrostu HGH jest zmienny osobniczo, przez co niektórym osobom łatwiej uzyskać pożądane efekty, innym trudniej. Testosteron to także zmienna kwestia, ponadto jego poziom znacznie obniża się wraz z wiekiem. Wniosek jest prosty, jednoczesne zwiększenie poziomu testosteronu i HGH we krwi, powinno obfitować w porządny wzrost masy mięśniowej i siły.

Tak działa właśnie Somatodrol! Jego zaawansowana formuła pozwala na osiąganie niemożliwego- rozbudowanej, wyrzeźbionej sylwetki bez niebezpiecznych skutków ubocznych. Somatodrol to absolutny hit na całym świecie, polecany przez zawodowych sportowców. Formuła bogata w unikalne proporcje beta-alaniny i argininy, guaranę, witaminę B12 oraz pieprz Cayenne daje w połączeniu tzw. formułę GRTH. Dzięki niej dochodzi do zwiększenia produkcji testosteronu i hormonu wzrostu, co gwarantuje wyraźny przyrost masy mięśniowej.
Ale to nie wszystko! Składniki Somatodrolu zapewniają też szybszą regenerację organizmu po wysiłku fizycznym, świetne samopoczucie oraz zapas energii niezbędnej do następnej serii ćwiczeń.

Wyniki badań naukowych nad tą unikalną recepturą wykazały, iż stosowanie Somatodrolu przez 3 miesiące (oczywiście w połączeniu z regularnymi treningami) pozwala na wzrost masy mięśniowej nawet o 14kg.
Ponadto utrwala efekty dokonanej pracy – w razie zaprzestania treningów masa mięśniowa nie maleje tak szybko, jak bez stosowania preparatu.

Dawkowanie Somatodrolu

Zalecana dawka to 1-2 kapsułki dwa razy dziennie przyjmowane na czczo, zapijane dużą ilością wody.
Pełna satysfakcja gwarantowana, a co najważniejsze nie musimy martwić się o wieloaspektowe skutki uboczne, takie jak trądzik czy nadmierne wypadanie włosów. Gorąco polecamy!

Somatodrol jest suplementem diety w kapsułkach. Do jego głównych zadań należy wspomaganie przyrostu czystej, beztłuszczowej masy mięśniowej oraz redukcja tkanki tłuszczowej. Produkt składa się z trzech kompleksów (GRTH FACTOR, TST FACTOR, FAT REDUCTION MATRIX), które współpracują ze sobą i wspomagają swoje działania.

Sposób działania

GRTH FACTOR – związki zawarte w tym kompleksie mają na celu rozbudowę masy mięśniowej i nasilenie procesów anabolicznych.

W skład tego kompleksu wchodzi m.in. Beta-alanina, której działanie jest potwierdzone naukowo. Dzięki niej zwiększa się poziom karnozyny w mięśniach, przez co powstający w trakcie wysiłku kwas mlekowy jest szybciej neutralizowany. Beta-alanina zwiększa anabolizm co przekłada się na zwiększoną syntezę mięśniową.

Znajdziemy tu również AAKG czyli alfa-ketoglutaran argininy. Jest to booster tlenku azotu, który wpływa na organizm rozszerzając naczynia krwionośne, co odczuwane jest jako efekt „pompy”. Dzięki temu można ćwiczyć dużo dłużej i efektywniej, gdyż składniki odżywcze dostarczane są do mięsni szybciej i w większej ilości.

TST FACTOR – związki zawarte w tym kompleksie wpływają na podniesienie poziomu testosteronu. Dzięki tym składnikom można naturalnie zwiększyć poziom hormonu bez stosowania zakazanego dopingu. Testosteron jest bardzo ważnym hormonem, gdyż wpływa na tempo i jakość budowanej masy mięśniowej, zwiększa siłę i poprawia samopoczucie.

W skład kompleksu wchodzi kwas D-Asparaginowy. Jego działanie zostało udowodnione naukowo. Po 12 dniach stosowania tej substancji odnotowano wzrost stężenia testosteronu w surowicy krwi o ponad 42%. Efekt utrzymywał się nawet przez kilka dni po zaprzestaniu stosowania.

Dodatkowo, bardzo cennym składnikiem zawartym w tym kompleksie jest cynk. Służy on do utrzymania prawidłowego stężenia testosteronu.

FAT REDUCTION MATRIX – ostatni kompleks, który nasila spalanie tkanki tłuszczowej w organizmie. W jego skład wchodzą m.in. pieprz kajeński, guarana, kofeina bezwodna raz witaminy z grupy B. Wszystkie te składniki poprawiają metabolizm, stymulują organizm do lepszego spalania tłuszczów oraz zwiększają ogólną wytrzymałość organizmu.

Zalety Somatodrolu

 • stymuluje produkcję testosteronu i hormonu wzrostu w sposób naturalny
 • jest w pełni legalny, korzystanie z niego nie narazi na dyskwalifikację
 • Zwiększa regenerację potreningową
 • Poprawia transport tlenu i substancji odżywczych w mięśniach, dzięki czemu można trenować dłużej i intensywniej
 • Zapewnia przyrost testosteronu nawet o 30%
 • Zapewnia przyrost hormonu wzorstu o 26%
 • wytłumia somatostatynę czyli hormonu, który blokuje synteze hormonu wzrostu
 • oparty w 100% o naturalne składniki
 • znacznie przyspiesza uzyskanie większej masy i definicji mięśniowej

Skutki uboczne

Zażywanie preparatu nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi. W przeciwieństwie do sterydów anabolicznych kapsułki Somatodrolu są nieszkodliwe dla organizmu.

Dawkowanie

Należy ściśle trzymać się zalecanego dawkowania.

Kapsułki należy spożywać w dwóch dawkach:

 • 1 kapsułka przed śniadaniem popita szklanką wody
 • 1 kapsułka przed treningiem popita szklanką wody