STANOZOL (Winstrol) – 25mg/tab 50tabs- 120zł

Stanozolol (Winstrol)

Siła i rzeźba dzięki stanozol (winstrol). Pewny i sprawdzony steryd na cykl, tylko w naszym sklepie

Stanozol czyli winstrol

Sterydy anaboliczne są często używane w różnych dyscyplinach sportowych. Możemy w zasadzie spotkać wszędzie rodzaju substancje. Oczywiście wszystko zależy od określonej branży, gdyż w niektórych kuluarach stosowanie dopingu jest surowo zabronione specjalnymi przepisami. Kulturystyka nie jest objęta tym nadzorem, zupełnie inaczej jak sport olimpijski, gdzie są wymagane odpowiednie badania. Co się stanie, gdy u zawodnika zostanie wykryty jakiś anabolik? Odpowiedź jest bardzo prosta! Zostanie najprawdopodobniej zdyskwalifikowany, a jego osiągnięcia ulegną przedawnieniu. Wygrywając mistrzostwa świata pod wpływem środków zakazanych automatycznie tracisz wszystkie walory mistrza. Wywołuje to często wiele kontrowersji, jednak osoby trudniące się tym fachem wiedzą dokładnie na co się piszą. Zadając pytania specjalistom możemy się dowiedzieć, że pewne środki działają różnie. Ich działanie jest w głównej mierze uzależnione od określonej substancji zawartej w danym produkcie.

Praktycznie w każdej dyscyplinie używany jest stanozol, który potocznie nazywamy winstrolem, bądź winem. Fachowcy często posługują się przede wszystkim pierwszym nazewnictwem, gdyż jest ono bardziej specjalistyczne. Używany jest zazwyczaj przez siłaczy. Podnosi on wytrzymałość mięśniową oraz siłę. Trzeba, jednak wspomnieć, że nadmierne stosowanie tego produktu niekorzystnie wpływa na naszą wątrobę i stawy. Panuje przeświadczenie, że owa substancja wysusza nasze torebki stawowe, co w konsekwencji prowadzi do ubytków, a finalnie do kontuzji. Wielu zawodników zabezpiecza się poprzez suplementowanie glukozaminy, bądź kolagenu. Oczywiście jest to tylko przykład jak może zareagować organizm na dany anabolik. Należy wspomnieć, że każdy człowiek jest inny. Przed zażyciem stanazolu, należy skontaktować się z lekarzem, gdyż zażywanie tego preparatu może znacząco odbić się na naszym zdrowiu.    Sterydy anaboliczne są skierowane głównie do zawodowców, czyli osób, które zawodowo zajmują się sportem. Zdarza się, że posługują się nimi lekarze, którzy chcą pozbawić pacjentów zaniku mięśni. Takie schorzenie najczęściej pojawia się po różnych poważnych wypadkach, gdzie człowiek obarczony tą chorobą spędza większość swojego czasu w łóżku. Pamiętaj, że decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie. To Ty jesteś Panem własnego życia. Nie igraj ze zdrowiem. Jeśli już jesteś zdecydowany na zażywanie takich środków, to powinieneś przede wszystkim przejść przez pewne etapy swojej kariery sportowej. Chyba, że dopadła Cię choroba, to zmienia postać rzeczy.

Stanozol – jak działa?

 Winstrol jest pochodną DHT (dihydrotestosteronu), który jest metabolitem testosteronu. Jak wiadomo testosteron jest hormonem męskim. Używa się go bardzo często w sporcie. Posiada on również swoje zastosowanie w medycynie. Stanozol przyśpiesza syntezę białek i ogólną regeneracją tkanek, co przekłada się na zwiększenie osiągów siłowych i wytrzymałościowych. Dzięki niemu możemy zbudować tak zwaną suchą masę mięśniową, która objawia się czystym mięśniem. Ten proces zachodzi, gdy gorset mięśniowy jest całkowicie pozbawiony tłuszczu i wody. Takie zjawisko sprzyja kulturystom, gdyż im najbardziej zależy na wysportowanej i szczupłej sylwetce. To właśnie w tym sporcie znajdziemy najwięcej osób, które zażywają sterydy anaboliczne. Jednak nie można generalizować, ponieważ jest wiele przykładów na całym świecie wskazujących na zażywanie anabolików. 

Stanozol – jak stosować?

 Jeśli chodzi o zażywanie tego środka, to jest wiele rozmaitych i kreatywnych zaleceń. Przyjęło się, że jednorazowa dawka wynosi od 20 mg do 50 mg na czterdzieści osiem godzin. Winstrol jest aktywny dokładnie przez dwa dni, później trzeba przyjąć określoną dawkę, aby podtrzymać stężenie. Jak wiadomo im niższe stężenie, tym słabsze oddziaływanie tego produktu na nasz organizm. Należy o tym pamiętać, gdy już zdecydujemy się na taką kurację. Najczęściej osoby biorą „wino” od czterech do sześciu tygodni. Jest to w głównej mierze uwarunkowane toksycznością środka. Im dłużej będziemy poddani tej substancji, tym bardziej odbije się to na naszych organach wewnętrznych, a głównie żołądku i wątrobie. 

Stanozol – substancja płynna?

 Winstrol możemy spotkać w dwóch postaciach. Chodzi tutaj mianowicie o iniekcję domięśniowe i zażywanie tego środka doustnie, czyli oralnie. Oczywiście obie opcje działają i przynoszą określone rezultaty, ale zdecydowanie pewniejszym i mocniejszym środkiem będzie stanozol iniekcyjny. Jest on przede wszystkim bardziej bezpieczny, ponieważ dostarczając substancję od razu do krwiobiegu omijamy narządy wewnętrzne, które jak wiadomo są bardzo podatne na toksyczne działanie winstrolu. Gdy nie mamy doświadczenia w wykonywaniu takich zabiegów, to powinniśmy udać się do lekarza, bądź specjalisty w tej dziedzinie. Praktycznie każdy steryd przybiera postać oleistą. Zupełnie inaczej niż stanozol. Jest on roztworem wodnym, który podczas szybkiego wprowadzania go poprzez strzykawkę do krwiobiegu może przysporzyć wiele bólu. Jeśli nie chcemy stosować takich zabiegów, to możemy skorzystać z tabletek. Są one bardziej inwazyjne dla naszego organizmu, ponieważ dostają się do krwi poprzez narządy wewnętrzne. Jak zostało wspomniane wcześniej wątroba i żołądek mogą zostać mocno podrażnione, a finalnie możemy trafić na stół operacyjny. Dlatego nie można przekraczać zalecanej dawki, a cykl powinien być zaplanowany przez fachowca. Najlepiej lekarza, który specjalizuje się tą dziedziną. 

Stanozol – gdzie się go stosuje?

Sport w dzisiejszych czasach jest szeroko rozwinięty. Stosuje się w nim sterydy anaboliczne od zarania dziejów. Dlatego możemy łamać swoje naturalne bariery i stawiać czoła trudnym zadaniom, zgadza się? Trzeba jednak wiedzieć, jak stosować dane środki, aby przynosiły należyte rezultaty. Dlatego każdy zawodowiec ma swój sztab trenerski, który posiada również lekarza. Jak wiadomo nie każdy stosuje doping, ale w sporcie zawodowym jest to bardzo częste zjawisko. Często maskują dany fakt, aby pewne rzeczy nie wyszły na jaw. Otwórzmy oczy i nie patrzmy na to z boku! Winstrol stosuje się przede wszystkim w sportach siłowych, bądź sportach sylwetkowych. W pierwszej branży potrzebna jest przede wszystkim siła statyczna do wyciskania określonego ciężaru. Natomiast w drugiej dyscyplinie, zawodnicy muszą prezentować najwyższą formę, aby mogli dostać się na podium. Nie jest to proste do osiągnięcia. Najczęściej sportowcy ryzykują własne zdrowie dla lepszej formy i rekordów. Zażywanie sterydów anabolicznych pomaga im wzbić się na wyższy poziom, który wiąże się z większą wypłatą i sławą. Oczywiście nie można generalizować, ponieważ nie wszyscy stosują anaboliki. Zdarza się, że nawet biegacze sięgają po ten produkt, aby podnieść swoją wytrzymałość mięśniową i kondycję. Trzeba jednak podkreślić, że jest on stosowany zazwyczaj z testosteronem. Podczas długiego zażywania, obniża się poziom naturalnego testosteronu i należy dostarczyć go z zewnątrz, aby podtrzymać określone walory. Niektórzy biorą „wino” profilaktycznie, aby zapobiec zjawiskowi katabolizmu. Jest to najprościej ujmując zapobieganie przed rozpadem komórek mięśniowych, które jak wiadomo są bardzo ważne dla każdego sportowca.

 Jak widzicie zażywanie sterydów anabolicznych nie jest do końca bezpieczne i trzeba podchodzić do tego z głową. Przede wszystkim potrzebny do tego jest wykwalifikowany sztab trenerski, który dokładnie zajmie się każdym aspektem. Sportowiec musi wykonywać tylko swoje zadania i nie może mieć na głowie wszystkich zadań, zgadza się? Dlatego w to miejsce pojawia się lekarz nadzorujący dokładnie każdy detal. Wątroba potrzebuje specjalnych leków osłonowych. Pozwalają one na zabezpieczenie organów wewnętrznych przed toksycznością anabolików. Oczywiście jest to przepisane przez specjalistę. Pamiętajmy, że najważniejszym czynnikiem po zastosowaniu tych środków jest odblokowanie się. To znaczy przywrócenie naszego organizmu do stanu, jaki był przed zastosowaniem kuracji sterydowej. Stosuje się do tego różne środki. Fachowcy wiedzą dokładnie jak się za to zabrać.