OXYMETHOLONE (Anapolon) – 50mg/tab 50tabs- 150zł

Oxymetholone (Anapolon)

Anadrol czyli Anapolon, mocny steryd anaboliczny w sklepie online

Anapolon (Oxymetholone, Anadrol) – szybkie i efektywne wspomaganie masy mięśniowej.

Anapolon jest obecnie jednym z najbardziej popularnych sterydów o charakterze anaboliczno-androgennym. Niezwykle silny a zarazem szalenie skuteczny steryd. Chociaż w Polsce znany jest pod nazwą anapolon często można się spotkać z oznaczeniem anadrol. Inne nazwy zwyczajowe to: androlic, oxybolone. W związku z dużą siłą działania nalezy zachować szczególne środki ostrożności podczas stosowania preparatu.

Anapolon – historia i zwiększająca się popularność.

Anapolon znany jest również pod inną nazwą Oxymetholone. Jest to klasyczny preparat anaboliczny, który stosowany jest głównie wśród sportowców i szeroko pojętych kulturystów. Powszechnie używany w licznych klubach a także klinikach.

W przeciwieństwie do takich preparatów jak chociażby trenbolon czy też boldenon, jest w oficjalnym obrocie od dobrych kilkudziesięciu lat. Anapolon-Oxymetholone został po raz pierwszy opisany w roku 1959. Środek został zsyntetyzowany pierwotne jako preparat medyczny w celu leczenia schorzeń anemicznych, ponieważ pozytywnie wpływa na zwiększenie się ilości czerwonych krwinek.

Gdy zauważono, że stosowanie preparatu przyspiesza uzyskiwanie masy mięśniowej, preparat szybko zyskał popularność wśród sportowców. Anadrol obecnie uważany jest za jeden z najsilniejszych środków tego typu, które znajdują się w obrocie. Jednak jego niezawodna siła może okazać się zwodnicza, bowiem z racji ogromnej popularności środka, na czarnym rynku funkcjonuje bardzo wiele podróbek i nieznanym pochodzeniu i niezawierające praktycznie żadnej aktywnej dawki preparatu.

Anapolon – mechanizm działania i efekty.

Anapolon zawiera substancję czynną w postaci: 2-hydroxymethylene-17a-methyl- dihydrotestosterone 17beta-hydroxy-2-[hydroxymethylene]-17-methyl-5alpha-androstan-3-one. Pomimo, że preparat jest chemiczną pochodną dihydrotestosteronu DHT nie należy do grupy SAA tzw. jakościowych.

W przypadku sterydów anabolicznych takich jak: winstrol, masteron, oxandrolol czy androisoxazol, substancje aktywne odpowiadają za powolne budowanie nowej tkanki mięśniowej co przekłada się również na poprawienie definicji nowo powstałych mięśni. Anadrol jest substancją, która działa na zasadzie turbo-metanabolu. Oznacza to, że za ich pomocą uzyskasz dużo masy mięśniowej, jednak będzie charakteryzowała się niestety marną jakością. Preparat powoduje również znaczną retencję wody w organizmie, co również przyczynia się do obniżenie jakości uzyskanej tkanki mięśniowej. Ceną, która przyjdzie zapłacić może okazać się ginekomastia lub też niekontrolowany przyrost zbędnej tkanki tłuszczowej.

Ciekawostką jest, że oxymetholone jako pochodna DHT nie aromatyzuje bezpośrednio do estrogenów. W związku z tym zaczęto poszukiwania właściwości preparatu na progesteron, jednak badania tego nie potwierdziły.

Kup Anapolon (anadrol. oxymetholone) w atrakcyjnej cenie! Zapraszamy do sklepu ze sterydami online!
Anadrol

Jednak zauważono, że w jakiś sposób anadrol oddziałuje na receptory estrogenowe, aktywując je. Cała tajemnica tkwi w związku, który powstaje z przekształceń chemicznych substancji czynnej. Tą substancją jest metylowany testosteron, który wykazuje właściwości aromatyzujące.

Oxymetholon – jakich efektów możesz się spodziewać.

Oxymetholon jest preparatem anaboliczno-andorgennym stosowanym w celu szybkiej budowy nowej masy mięśniowej. Z informacji pozyskanych od innych użytkowników odnotowuje się przyrost mięśniowy wynoszący około dziesięciu kilogramów w zaledwie trzy tygodnie, przy założeniu nie przyjmowania innych substancji o charakterze anabolicznym. Jako pochodna DHT może wykazywać działanie nieco podobne do estrogenu. Zadowalające rezultaty, w postaci nowej tkanki mięśniowej zauważysz już po czterech tygodniach regularnej suplementacji preparatu.

Do zalet anapolonu można zaliczyć:

– zauważalnie szybki, intensywny a zarazem efektywny przyrost masy mięśniowej,

– długi czas aktywności preparatu, wynoszący nawet do szesnastu godzin,

– znaczna poprawa siły i wytrzymałości.

Przyjmowanie anapolonu może przyczynić się do poprawy wrażliwości tkanek na działanie insuliny.

Ciekawostką jest, że po skończonym cyklu suplementacji masa mięśniowa z reguły stosunkowo szybko zanika, dlatego też niezwykle istotne jest wypełnienie luki pomiędzy cyklami odpowiednio dobraną inną substancją anaboliczną, która pozwoli utrzymać zbudowany efekt a także nadal będzie wspomagać budowę nowych mięśni.

Anapolon – dawkowanie, skutki uboczne.

Oxymetholone jest jedynym preparatem, który można przyjmować w nieco większych dawkach niż dopingowe. Stosując środek jako doping zazwyczaj przyjmuje się dawkę pomiędzy 150 a 200 mg na dobę, z kolei w medycynie w celach leczniczych zaleca się przyjmowanie 1 do 5 mg na jeden kilogram masy ciała. Jakby tego było mało, często sugeruje się, że długość terapii powinna wynosić pomiędzy trzy a sześć miesięcy. Jednak osobom, które dobrze znają ten preparat może zawrócić się w głowie, bowiem wykazano, że dawka 500 mg może okazać się wręcz zabójcza.

Najbezpieczniejszym dawkowaniem jest przyjmowanie dziennej dawki określonej na przedział pomiędzy 50 a 150 mg dziennie. Maksymalna dzienna dawka anapolonu wynosi 300 mg w przypadku bardzo zaawansowanych użytkowników.

Jeden cykl suplementacji oxymetholone nie powinien przekraczać dwóch do czterech tygodni. Warto również podzielić dobową dawkę na trzy mniejsze, przy czym należy pamiętać, że zbyt duże dawki preparatu nie przekładają się na zwiększenie jego działania.

anapolon-oxymetholone-sterydy-sklep

Efekty, które są odczuwalne pojawiają się już na trzeci dzień przyjmowania preparatu. Środek występuje w postaci tabletek, które zaleca się przyjmować wraz z posiłkami.

Ważną informacją jest, że preparat ze względu na wykazywane właściwości nie jest zalecany do stosowania przez kobiety.

Ze względu na działanie hamujące oś HPTA po skończonym cyklu należy zastosować tzw. odblok, czyli preparaty, które przywracają równowagę w organizmie i pozwalają wrócić do naturalnej syntezy testosteronu.

Anapolon – skutki uboczne.

Anapolon – możliwe negatywne skutki uboczne:

– silna toksyczność może powodować niewydolność narządów takich jak żołądek, wątroba czy nerki,

– zdolność pochodnej do aromatyzacji może wywołać łysienie, ginekomastię,

– środek blokuje oś HPTA (oś podwzgórze-przysadka-jądra, łac. hypothalamus – pituary – testis – axis), co wpływa na ograniczenie syntezy endogennego testosteronu,

– w połączeniu z testosteronem może wywoływać silne bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, bóle stawów, skurcze mięśni

– nadciśnienie,

– miażdżyca,

– wzmożone wypadanie włosów,

– retencja (zatrzymywanie) wody w organizmie

– działanie pro zakrzepowe,

– czasowe problemy z płodnością, wpływ na LH oraz FSH,

– zaburzenia rytmu serca,

– nudności i zawroty głowy,

– biegunka,

– ogólne osłabienie,

– wzrost hematokrytu

– uczucie gorąca, wzmożona potliwość.

Anapolon – łączenie z innymi preparatami.

Dosyć popularnym sposobem jest łączenie anapolonu z innymi substancjami takimi jak: estry testosteronu, nandrolol, winstrol.

Przykłady stosowania anapolonu z innymi środkami:

– testosteron enanthate dawka 300 – 700 mg / tydzień,

– nandrolon dawka 300 500 mg / tydzień,

– primobolan dawka 300 – 800 mg / tydzień.

Warto jednak mieć na uwadze, że przyjmowanie oxymetholonu w połączeniu z testosteronem jest niezwykle ryzykowne, ponieważ może skutkować pojawieniem się wielu negatywnych i niepożądanych skutków ubocznych. Tak samo jak w przypadku wszystkich sterydów anabolicznych przyjmowanych doustnie, oxymetholone jest alkilowany w pozycji 17-alfa, co skutkuje jego dużą hepatotoksycznością.

Pomimo licznych negatywnych skutków ubocznych rozsądne przyjmowanie anapolonu może przynieść duże i zaskakująco dobre rezultaty.

Jednocześnie pamiętaj, że zjawisko jakim jest doping a także stosowanie niedozwolonych substancji anabolicznych w sporcie lub wbrew zaleceniom lekarza uważa się za skrajnie naganne jak również nieuczciwe oraz niemoralne. Przedstawione treści nie stanowią instrukcji przyjmowania preparatu a jedynie są zbiorem informacji na jego temat. Nieodpowiedzialne przyjmowanie sterydów anabolicznych może nieść za sobą duże ryzyko uszczerbku na zdrowiu a w wyjątkowych sytuacjach nawet utratę życia.