OXANDROLONE (Anavar)- 25mg/tab 50tabs- 250zł

Oxandrolone (Anavar)

Szukasz pewnych i działających sterydów, zapraszamy do sklepu online!

Oxandrolon (Anavar) kup w sklepie ze sterydami online

Oxandrolone to steryd sprzedawany pod różnymi nazwami. Przede wszystkim możemy spotkać go na rynku pod nazwą anavar, oksa, oxa. Należy do jednego ze środków, po które sportowcy sięgają w celu przyrostu masy ciała. Jego wsparcie rozwoju mięśni jest szczególne w przypadkach, takich jak stany pochorobowe. Zabezpiecza on wówczas organizm przed katabolizmem białek. Środek ten jest wykorzystywany nie tylko w celach wspomagania organizmu podczas sportu. Przeznaczenie oxandrolonu jest znacznie szersze. Możemy spotkać ten środek w medycynie, gdzie pełni on funkcje leku wspierającego wsparcie powrotu do zdrowia. Lekarze podają go między innymi ludziom, którzy walczą z osteoporozą i ciężkimi oparzeniami. Przyjmuje się go doustnie.

Anavar i jego zastosowanie w sportach sylwetkowych.

Czy zauważyłeś, że w dzisiejszych czasach coraz częściej spotyka się osoby, które z kiepskiej formy w mgnieniu oka zmieniają swoje ciało w silniejsze, szczuplejsze i bardziej wytrzymałe? W social mediach publikacje zdjęć z siłowni przedstawiają niesamowicie wyrzeźbione i wycięte sylwetki. Jeżeli jesteś wystarczający zainteresowany trendami w świecie sportu, prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z tego, że większość z tych osób nie posiada ponadprzeciętnej genetyki.

anavar czyli oxandrolone- sprawdzone sterydy w Sklepie Online
Anavar

Dzisiejsze czasy wraz z erą internetu, rozpowszechniania najróżniejszych informacji z niemal każdej dziedziny coraz częściej sprzyjają promowaniu farmakologicznego wzmacniania swojego ciała. Wiąże się to oczywiście z większą ilością osób, które chętnie sięgają po sterydy. Rośnie świadomość i wiedza na temat oczekiwań od środków dopingujących, zatem więcej osób odważniej wkracza w ten świat. Ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, że mogą przyspieszyć swoje wymarzone efekty sylwetkowe bez względu na to, czy parają się profesjonalnym sportem, czy też są miłośnikami bodybuildingu na amatorskim poziomie.

Warto mieć jednak na uwadze, że gdy przychodzi do wyboru sterydów, należy odpowiednio dopasować środki i ich działanie do swoich oczekiwań. Ponadto nikt nie chce uzyskać pięknego ciała, po czym cierpieć ze względu na skutki uboczne. W celu uniknięcia rozczarowania warto wypróbować wspomagacze, które zdążyły osiągnąć już dobrą sławę w sportach i są znane ze swojego działania. Jednym z takich sterydów jest anavar, znany też jako oxandrolone.

Jest to jeden z lepszych sterydów anabolicznych, który sprawdza się bez względu na poziom zaawansowania osoby ćwiczącej. Jeżeli chcesz przyspieszyć swoją kulturystyczną podróż, powinieneś rozważyć cykl za pośrednictwem oksy. Przy pomocy tego środka odnotujesz nie tylko niezwykle szybki postęp, ale także zauważysz, że wypracowane na siłowni rezultaty pozostaną z tobą o wiele, wiele dłużej.

Co tak naprawdę anavar oferuje dla naszego organizmu?

Zapoznaj się z korzyściami, które wnosi do twojego treningu stosowanie cyklu za pośrednictwem oxandrolonu.

Zwiększ objętość mięśni.

Anavar ma na celu pozwolić nam zwiększyć objętość mięśni w bardzo krótkim czasie. Ogromnym plusem jest to, że środek ten zazwyczaj nie powoduje aromatyzacji. Po spożyciu anavaru, możemy spodziewać się tego, że masa ciała, którą przybierzemy, zostanie przekształcona w mięśnie. Podczas korzystania z oksy, może przydarzyć się sytuacja, w której środek zatrzyma trochę wody pod naszą skórą. Mimo wszystko ilości zaabsorbowanej wody nie będą duże, dlatego też nie wpłyną znacząco na sylwetkę. Anavar działa zupełnie inaczej od innych sterydów, których przeznaczeniem jest szybkie przybieranie masy mięśniowej. Przede wszystkim pozwala on na stworzenie beztłuszczowej masy ciała, co jest szczególnie istotne w dzisiejszych trendach związanych z estetyką.

Należy też pamiętać o tym, że masa uzyskana podczas zażywania oksy, jest o wiele łatwiejsza w utrzymaniu, nawet po odstawieniu środka. Jest to ogromny plus, ponieważ większość sterydów, które pozwalają przekroczyć naturalne możliwości organizmu i nabrać ogromne ilości masy ciała w krótkim odstępie czasu, zazwyczaj nie pozwalają cieszyć się przyrostem mięśni na długo.

Redukcja na Oxandrolone.

Wiele osób pragnie zminimalizować swoją tkankę tłuszczową, jednak w tym samym czasie nabrać odrobinę mięśni, co w dzisiejszych czasach jest wyznacznikiem dobrego wyglądu. Osoby te niekoniecznie muszą być profesjonalnymi kulturystami. Większość z początkujących napotyka problem w postaci trudnej do spalenia tkanki tłuszczowej.

Większość ludzi rozpoczyna wówczas restrykcyjną dietę i dodaje mnóstwo ćwiczeń kardio do swojej rutyny treningowej. Mimo tych zmian bardzo często jest tak, że odrobina tłuszczu trudnego do zrzucenia zawsze pozostanie w okolicach brzucha, ud lub na bokach. Podczas restrykcyjnej diety bardzo trudno doprowadzić do konwersji naszej wagi w mięśnie, ponieważ są one spalane równolegle z utratą tłuszczowej masy ciała.

Anavar został zaprojektowany dokładnie w taki sposób, aby pomóc rozwiązać tego typu problemy sylwetkowe. Niemal każda osoba, która jest miłośnikiem ćwiczeń, doskonale wie o tym, że w celu traty wagi, musimy doprowadzić do spalania większej ilości kalorii od tej, którą zjadamy. Dieta zawsze poskutkuje, gdy chodzi o obniżenie poziomu tłuszczu. Pamiętajmy jednak, że zawsze w tym procesie utracimy część pożądanych mięśni. Anavar zapewni nam podczas okresu restrykcyjnej diety możliwość zachowania mięśni i zmusi organizm do posiłkowania się energią zmagazynowaną w tkance tłuszczowej.

Przyrosty, które zostają na dłużej.

Oxandrolone jest środkiem, którego działanie podbiło serca wielu kulturystów na całym świecie przede wszystkim ze względu na oferowane przez ten steryd długoterminowe korzyści. Niezwykła utrata tłuszczu i równoczesne przybranie mięśni nie pójdzie na marne niedługo po zakończeniu cyklu. Dlatego też ten środek jest tak bardzo doceniany na rynku sterydowym.

Drobne skutki uboczne lub brak, gdy zastosujemy odpowiednią terapię posterydową.

W przypadku doustnych sterydów, anavar jest jednym z nielicznych środków, które pozwalają uniknąć dokuczliwych efektów ubocznych. Istnieje pewne ryzyko z pogorszenie kondycji psychicznej, jednak oksa nie zaszkodzi wątrobie lub nie wpłynie negatywnie na ciśnienie krwi, co jest niezwykle doceniane przez osoby poszukujące drogi na skróty w świecie sportu.

Lepsze efekty pozyskane za pośrednictwem diety.

Stosując oxandrolone znacznie zwiększamy korzyści płynące ze zdrowego trybu odżywiania się. W rezultacie podczas cyklu czyste jedzenie pomoże nam uzyskać wymarzoną sylwetkę, która będzie przypominać ciała widywane na okładkach czasopism sportowych.

Jakich skutków ubocznych można się spodziewać?

Pomimo tego, że anavar to relatywnie bezpieczny steryd, istnieje pewne ryzyko związane ze skutkami ubocznymi. Co może nam się przytrafić w trakcie cyklu?

 • Wysypka
 • Ból w klatce piersiowej
 • Widoczna retencja wody
 • Problem z regularnym snem
 • Biegunka
 • Nadmierne pocenie się
 • Problem z cyklem miesiączkowym u kobiet
 • Depresja
 • Huśtawka nastroju
 • Agresywne usposobienie
 • W bardzo rzadkich przypadkach wykryto zapalenie wątroby u użytkowników

Anavar i jego dawkowanie.

Długość cyklu z tym środkiem najczęściej ustalana jest na 8 tygodni w przypadku mężczyzn i nie więcej niż 6 tygodni w przypadku kobiet. Chociaż możliwe jest stosowanie oksy przez 10 tygodni lub nawet dłużej ze względu na rzadkie występowanie efektów ubocznych, nie zaleca się przekraczania proponowanych 8 tygodni bez względu na poziom zaawansowania osoby ćwiczącej. Korzystanie z tego środka przez okres dłuższy niż 8 tygodni, może przyczynić się do kłopotów z wątrobą.

Dawkowanie anavarem jest zależne od naszej diety i treningów. W przypadku nieinwazyjnego cyklu zazwyczaj zaczyna się od przyjmowania zaledwie 30mg środka dziennie. Jednak osoby, które mają za sobą kilka cyklów sterydowych i zdobyły niezbędne doświadczenie na siłowni, zazwyczaj wspomagają się nieco większymi dawkami. Standardowy cykl zakłada zwykle dawki w wysokości 80mg do 100mg oksy każdego dnia przez 8 tygodniowy okres. Wiele osób łączy cykl z anavarem podczas okresu redukcyjnego, dodając więcej środków. Jest to możliwe z uwagi na bezpieczny profil oxandrolonu. Przyjmowany w odpowiednich dawkach bardzo rzadko wpływa negatywnie na organizm.