Sprawdzony producent : Balkan Pharmaceuticals

Witam, jako pierwsi w Polsce wpadliśmy na pomysł aby na swoim portalu , umieszczać najlepszych sprawdzonych producentów.

Nie chodzi tu o pseudo reklamę , bo część z nich nie mamy w ofercie swojego sklepu na stałe (jednak służymy pomocą w znalezieniu sprawdzonego dostawcy). I tak pierwszy który mi przyszedł na myśl to Balkan Pharmaceuticals.

Co charakteryzuje tego producenta?

Tak jak podaliśmy wcześniej pod adresem: https://balkanpharmaceuticals.com ,znajdą państwo sprawdzonego i renomowanego producenta z Mołdawii. Na stronie znajdą państwo również ofertę tego producenta jak i zdjęcia oryginalnych produktów z nowej jak i starej serii. Wielkim plusem jest to że jeśli nie jesteśmy pewni swojego dostawcy , a mamy już pudełko w ręce możemy sprawdzić czy nie sprzedano nam fake w zakładce na stronie producenta ( klikając w link przerzuci nas do tej zakładki).

Trochę o firmie.

Firma powstała w 2006 roku , na samym początku była dostępna tylko i wyłącznie na lokalnym rynku a mianowicie Mołdawii. W ciągu trzech lat firma na dobre rozgościła się i stała rozpoznawalna w Mołdawii , natomiast w 2009 roku rozpoczyna ekspansję na inne kraje , i tak trafia do naszych wschodnich sąsiadów a mianowicie Ukrainy.  Ze względu na duże zapotrzebowanie na swoje produkty uruchamia kolejną drugą już fabrykę w miejscowości Singera. W 2010 roku firma wygrywa duże przetargi na dostawę leków do klinik i szpitali na terenie Mołdawii. W raz z ekspansją na inne kraja oraz rodzinny rynek Balkan ma już dwie duże fabryki w Kiszyniowie i wspomnianym wcześniej Singera ( ta druga zatrudnia już ponad 150 wykwalifikowanych pracowników – lekarzy , technologów, chemików, programistów, inżynierów).

Obecnie Balkan Pharmaceuticals produkuje około 220 leków w różnych postaciach , w ofercie znajdziemy leki przeciwbólowe , hormonalne , przeciwnowotworowe, przeciwbólowe , na układ trawienny ,sercowo-naczyniowy itp.

Misja

Jak sami o sobie piszą , a praktyka to pokazuje :

Misją naszej firmy jest pomaganie ludziom , ważne dla nas jest aby żyli dłużej, czuli się  zdrowsi i szczęśliwsi. W tym celu nasza firma wykorzystuje najnowsze wyniki badań w dziedzinie farmacji. Dzięki temu możemy produkować i dostarczać wysokiej jakości produkty potrzebne do zapobiegania , jak i leczenia różnych chorób.

Od siebie dodam że Balkan Pharmaceuticals to godny polecenie producent i jeżeli już uda nam się dostać ich oryginalne produkty to na pewno nie dostaniemy jak to mówi pewien znany kulturysta ” Nie będzie lipy”.

Ciekawostki:

Na stronie producenta znajdą państwo jeszcze jedną ciekawą kategorię a’la BLOG , gdzie producent na bieżąco udostępnia swoje działania , wdrożenia nowych produktów , nowinki z przemian zachodzących w firmie , czy choćby chwali się swoimi osiągnięciami , sam będąc na stronie dowiedziałem się że jako jeden z nielicznych producentów używa naturalnych barwników do produkcji tabletek .Np w produktach przeciw astmie jakże popularnych w dopingu czyli : Clenbuterol, Tamoximed, Clomed, Anastrozol, itp. są użyte naturalne barwniki ma to wpływ na ich jakość , estetykę a także marketing bo każdy z nas patrzy teraz na serie produktów BIO i ECO .

Jeżeli szukasz sprawdzonych dostawców , masz pytania odnośnie produktów , szukasz jakiegoś producenta , zapraszamy na e-sterydy.pl