Sextreme Black Force – Sildenafil Citrate 200mg/tab

Czym jest Sextreme Black Force – Sildenafil Citrate 200mg?

Jest to lek stosowany w leczeniu problemów z erekcją u dorosłych mężczyzn. Substancją czynną preparatu jest Sildenafil Citrate o wadze 200mg, który po zażyciu zaczyna działać po 20, 40 minutach, a czas działania może trwać od 4 do nawet 8 godzin, czyli pozwoli na satysfakcjonujące odbycie całego stosunku. Koniecznym warunkiem skutecznego działania produktu Sextreme Black Force jest podniecenie seksualne. Wyróżnia się na tle innych leków na potencję, ponieważ posiada zwiększają ilość substancji czynnej Sildenafilu. Dawkowanie zalecane przez inne marki mieści się w przedziale od 50 mg do 100 mg, u Sextreme Black Force jest to nawet 200 mg (lub inne 120 mg czy 150 mg), co wpływa na jego bezdyskusyjną skuteczność – wyzwania seksualne już nigdy nie będą się źle kojarzyć, nawet osobom z przewlekłymi problemami z erekcją lub z impotencją. Można go kupić na rynku od dłuższego czasu, ponieważ na początku był stosowany jako substytut Viagry. W związku z sukcesem, jaki odniósł w postaci tabletek, zaczęto wprowadzać go na rynek także pod innymi postaciami, chociażby w żelu. Należy podkreślić, że zawiera taki sam skład jak Viagra czy popularna również Kamagra, jednak w zwiększonej dawce.

Jak działa Sextreme Black Force – Sildenafil Citrate 200mg?
Sildenafil citrate należy do grupy środków medycznych, które obniżają ciśnienie krwi poprzez blokowanie enzymu fosfodiesterazy typu 5. Oznacza to, że enzym fosfodiesteraza typu 5, odpowiadający za rozkład c-GMP zostaje przez nie hamowany poprzez stymulację rozszerzenia naczyń krwionośnych podczas podniecenia seksualnego. Jest to działanie szczególnie korzystne dla naczyń krwionośnych penisa. W miarę rozszerzania się naczyń krwionośnych zwiększa się także dopływ krwi do penisa, erekcję aktywuje tlenek azotu, który zostaje uwalniany z ciał jamistych prącia, wpływając na mięśniówkę gładką. Następuje gwałtowna eksplozja przemian chemicznych, mających bezpośredni związek z rozkurczem ciał jamistych, za których prawidłowe funkcjonowanie odpowiada wspomniany już związek c-GMP. Chorzy z nadciśnieniem płucnym mogą liczyć na to, że Sildenafil zwiększy stężenie c-GMP  w naczyniach płucnych, doprowadzając do ich rozszerzenia, a tym samym rozkurczu.

Sildenafil citrate jest określany jako cudowny środek dla mężczyzn, którzy mają problemy z osiągnięciem zadowalającej ich erekcji w czasie podniecenia seksualnego. Dzięki działaniu tego środka penis sprawia wrażenie, jakby zwiększył się o parę rozmiarów. Po co stosować inne środki działające wybiórczo, co do których skuteczności nie możemy być w 100% pewni, a od przyjmowania których na pewno się uzależnimy, skoro można sięgnąć po skuteczny produkt Sextreme Black Force?

Jak stosować ten produkt?

Sextreme Black Force 200 mg zaleca się przyjmować wraz z posiłkiem lub poza posiłkiem, do 40 minut przed planowanym współżyciem. Tabletkę powinno się popić szklanką niegazowanej wody. Niestety jeśli posiłek jest wysokotłuszczowy, może spowodować to opóźnienie działania preparatu, jak i również na spowolnienie działania ma wpływ przyjmowanie leku podczas posiłku. Za pierwszym razem powinno się przyjąć tylko pół tabletki na dobę. Natomiast później nie dopuszcza się przyjmowania więcej niż jednej tabletki Sextreme Black Force na dobę.

Przyczyny problemów z erekcją

Ten rzadko dyskutowany problem wcale nie należy do rzadkości, ponieważ dotyka coraz więcej Polaków. U podłoża problemów z erekcją leżą różne czynniki, takie jak nieodpowiednia dieta, brak odpoczynku lub odpoczynek nadmiernie bierny, podatność na stres, inne są warunkowane genetycznie np. polegają na zmniejszonej ilości testosteronu.

Co zawiera opakowanie?

Każde opakowanie Sextreme Black Force – Sildenafil Citrate 200 mg zawiera 10 czarnych, zaokrąglonych tabletek. Waga każdej z nich to 200 mg.

Zalecenia w stosowaniu leku

Ze względu na ilość substancji czynnej Sildenafil, znajdującej się w Sextreme Black Force, zaleca się nieprzekraczanie proponowanej dawki leku. Kuracja tym lekiem wymaga wcześniejszego skonsultowania tej decyzji z lekarzem. Nie należy zatajać przed nim stanu swojego zdrowia, dotychczas przebytych chorób, a także przyjmowanych  czasowo i na stałe innych leków.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Osoby, które niedawno przebyły zawał serca lub udar, chorujące na ciężką niewydolność wątroby, z dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, z niedociśnieniem krwi, którym aktywność seksualna jest zakazana (do nich należą pacjenci chorujący na choroby układu sercowo-naczyniowego np. dławicę piersiową), przyjmujący w tym samym czasie leki uwalniające azotany albo tlenek azotu, chorzy, którzy utracili wzrok w jednym oku niezależnie od przyczyny nie powinny stosować tego preparatu.

Możliwe działania niepożądane po zażyciu preparatu

Do grupy najczęstszych skutków ubocznych należą bóle ramion i nóg, zgaga, niestrawność, uczucie zatkanego nosa, bóle mięśni, pleców, głowy, jak i zaczerwienienie twarzy. Powyższe działania niepożądane dotykają od 1 do 10% pacjentów.