Sextreme Red Force – Sildenafil Citrate 150mg/tab

Czym jest Sextreme Red Force?

Wiele osób nieraz słyszało określenie pigułki na impotencję czy lek na erekcję. Ale czym właściwie jest i w jaki sposób działa ten preparat?

Jest to lek stosowany u dorosłych mężczyzn. Jego najważniejszym zadaniem jest pokonanie barier psychologicznych oraz neurologicznych dolegliwości powodujących brak erekcji. Składnikiem, który powoduje takie efekty to Sidenafil. Składnik ten jest w stanie zablokować enzym, który hamuje przepływ krwi do prącia. Dzięki temu, przy stymulacji seksualnej, mężczyzna może mieć silny oraz długotrwały wzwód. Lek jest dostępny w aptekach, wydawany bez recepty. Może być stosowany przez każdego, kto zmaga się z dolegliwościami w postaci braku erekcji.

Sextreme Red Force jest lekiem bezpiecznym, jeżeli stosowany zgodnie z zaleceniami. Stosowany jest często jako zamiennik słynnej Viagry.

Działanie leku

Substancja czynna, czyli sidenafil, sprawia, że w warunkach pobudzenia seksualnego, przywraca zaburzony mechanizm erekcji poprzez zwiększenie dopływu krwi do prącia. Dzieje się tak, za sprawą tlenku azotu, który jest uwalniany w ciałach jamistych członka podczas pobudzenia seksualnego. On z kolei wywołuje szereg przemian chemicznych, których skutkiem jest rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych. Ciała te wypełniają się krwią i dochodzi do erekcji. Sidenafil blokuje powstawanie enzymu, który powoduje zaburzenia erekcji.

Efekty stosowania Sextreme Red Force

Efekty po zastosowaniu preparatu utrzymują się przez około 4 godziny. Należy mieć na uwadze fakt, że nie oznacza to iż erekcja będzie utrzymywała się przez tak długi czas. Do prawidłowego działania leku niezbędna jest stymulacja seksualna. To właśnie wtedy możemy zauważyć efekty stosowania leku, gdyż wzwód nastąpi o wiele szybciej i będzie utrzymywał się przez cały stosunek. Fakt, że w leku znajduje się więcej składnika czynnego, niż w lekach takich jak Viagra czy Kamagra powoduje, że uzyskamy znacznie większą moc, co przełoży się na lepsze doznania podczas stosunku.

Dawkowanie preparatu Sextreme Red Force.

Jest to preparat w postaci tabletek, stosowany u dorosłych mężczyzn. Lek przeznaczony jest do przyjmowania doustnego (pamiętaj o popijaniu go wodą). Sextreme Red Force zawiera dawkę aż 150 mg Sidenafilu, co oznacza, że będzie on skuteczny nawet u osób, które mają bardzo małą wrażliwość na działanie tego składnika. Zalecana dawka to maksymalnie jedna tabletka dziennie. Pamiętaj, aby nie przekraczać zalecanych dawek. Przyjmowanie większej ilości preparatu może mieć negatywny wpływ na Twoje zdrowie, a nawet życie. Nie jest zalecane stosowanie leku częściej, niż 1 raz na dobę.

Preparat należy przyjąć na około godzinę przed planowanym stosunkiem. Czas, po którym substancja powinna zostać aktywowana wynosi od 30 do 60 minut. Może się on jednak różnić w przypadku zastosowania leku w trakcie posiłku (szczególnie wysokotłuszczowego), bądź po wypiciu napojów zawierających alkohol. Zazwyczaj występuje wtedy opóźnienie działania leku. Przed rozpoczęciem suplementacji Sextreme Red Force, zalecane jest skontaktowanie się ze swoim lekarzem i upewnienie, że lek nie zaszkodzi Twojemu zdrowiu.

Przeciwwskazania do stosowania Sextreme Red Force

Łączenie środka z niektórymi lekami oraz dolegliwościami, może źle wpływać na zdrowie. Dlatego stosowanie leku nie jest wskazane u osoby:

 • która jest równolegle leczona preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami,
 • która utraciła wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny,
 • u której aktywność seksualna nie jest z różnych powodów wskazana,
 • z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego,
 • z ciężką niewydolnością wątroby,
 • z niedociśnieniem,
 • po niedawno przebytym udarze lub zawale serca,
 • ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki.

Jakie są niepożądane skutki uboczne przy stosowaniu Sextreme Red Force?

Lek, jak każdy inny, powinien być stosowany po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. W przypadku braku przeciwwskazań zdrowotnych, lek nie powinien mieć żadnego niekorzystnego wpływu na Twój organizm. Jednak zażywaniu tabletek zawsze mogą towarzyszyć niechciane skutki uboczne. Sextreme Red Force nie pozostaje dłużny tej zasadzie.

Podstawową przyczyną powstawania niepożądanych efektów leku jest stosowanie zbyt dużej dawki. Zalecana dawka wynosi 150 mg substancji dziennie.

Do najczęstszych skutków ubocznych należą:

 • Nudności,
 • Bóle głowy,  
 • Wypieki,
 • Osłabienie organizmu oraz omdlenia,
 • Zaburzenia żołądka,
 • Uczucie zatkanego nosa.

Zażywaniu składnika aktywnego – sidenafil, bardzo rzadko może towarzyszyć również zaburzenie w widzeniu barw (szczególnie niebieskiego lub zielonego), podwyższona wrażliwość na światło, czy niewyraźnie widzenie. Odnotowano również kilka przypadków wydłużonej erekcji, która trwała kilka godzin. Jeżeli występuje u Ciebie jakikolwiek negatywny efekt, powinieneś natychmiast zaprzestać stosowanie leku, oraz w przypadku nieustępowania zaburzeń, skontaktować się z lekarzem w celu przeprowadzenia badań.