Omnadren 250- 250mg/ml – 5amp-70zł

Omka to jeden z najbardziej popularnych sterydów na świecie .

Co to za środek ? Dlaczego oferowany jest na sterydy.org.pl ?

Omnadren 250 to mix czterech estrów testosteronu a mianowicie: Testosteron propionate (30 mg), testosteron phenylopropionate (60 mg), tesosteron isocaproase (60 mg) i Testosteron Kapronian (100mg) . Często mylony jest z podobnym w budowie sterydem jakim jest Sustanon, tak samo susta jak i omka są mixami testosteronu składającymi się z 4 estrów. Różnią się tylko w ostatnim estrem o największym stężeniu. Omnadren zawiera ester Kapronianu, natomiast Sustanon ma Dekanian. Różnica między tymi estrami jest pozorna, ponieważ Kapronian , tak jak i Dekanian to tak naprawdę synonimy tego samego estru , składającego się z łańcucha o długości 10 węgli.

Omnadren 250 zaliczany jest do grupy sterydów anaboliczno – androgennych. Jest to środek domięśniowy. Efekty jakich możemy się spodziewać są zbliżone do innych rodzai testosteronu, natomiast dodatkowe estry zawarte w środkach opóźniają uwalnianie priorytetowego związku do organizmu. Omka tak jak inne testosterony ma właściwości anaboliczne, które mają wpływ na budowę masy mięśniowej. Omnadren 250 sprzyja retencji azotu w mięśniach, co jak już wiemy z poprzednich artykułów przekłada się na efektywniejsze budowanie masy mięśniowej. Dodatkowo testosteron powoduje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz chroni mięśnie przed katabolizmem. Kolejna zaletą omki jest to że testosteron powoduje zwiększoną produkcję czerwonych krwinek co poprawia wydolność oddechową , wspiera także syntezę glikogenu.

Najbardziej popularne kuracje w których używany jest Omnadren 250 trwa zazwyczaj od 10 -14 tygodni. Do momentu osiągnięcia pełnego stężenia w organizmie musimy poczekać około 2 tygodni. Efekty zauważymy już po 3-4 tygodniach. Popularne dawki to 500 mg tygodniowo , choć spora część zaawansowanych kulturystów sięga po 1000 mg tygodniowo ( w 3-4 dawkach). Stabilne stężenie we krwi jest bardzo ważne podczas cyklu. Sportowcy często łączą Omnadren z innymi sterydami np. Metanabol czy Anapolon. Przyrost masy mięśniowej jak i siły po takich kuracjach zadowoli nawet najbardziej wybrednych , jednak należy pamiętać o skutkach ubocznych.

Jakie skutki uboczne mogą wystąpić ?

Tak jak wszystkie testosterony ma skłonność do konwertowania do estrogenu. Co skutkuje zatrzymywaniem się wody w organizmie, nadmiernym gromadzeniu się tkanki tłuszczowej , oraz przy wysokim poziomie estrogenu może skończyć się ginekomastią. W cyklu warto jednocześnie ze sterydami brać preparaty przeciwdziałające np. Aromasin czy Proviron. Wysoka androgenność to jeden z minusów testosteronu, może spowodować trądzik i przetłuszczanie się cery , zwiększone owłosienie na ciele oraz łysienie na głowie. Pamiętajmy że po kuracji Omnadrenem niezbędny jest odblok czyli PCT, składające się z HCG oraz clomidu/nolvadexu.

Po więcej informacji zapraszamy do kategorii BLOG i PORADY dostępne na sterydy.org.pl