Pierwszy taki sklep ze sterydami online

KUP KOKSY ONLINE na: info@sterydy.org.pl

Salbutamolum

Salbutamolum to preparat o działaniu bardzo zbliżonym do Clenbuterolu, jako że oba te sterydy należą do grupy beta-2-sympatykomimetyków.

Jego działanie opiera się na pobudzaniu beta receptorów, prowadząc do wzrostu termogenezy (podwyższenie temperatury ciała). Salbutamolum jest środkiem działającym łagodniej niż Clenbuterol, dzięki czemu można stosować go przez dłuższy okres czasu.
Jako silny środek termogeniczny, Salbutamolum powoduje, iż spora część kalorii zostaje przeznaczona na utrzymanie podwyższonej temperatury ciała. Dzięki temu zwiększa się spalanie tkanki tłuszczowej w ciele. Fantastycznie sprawdza się przy budowaniu beztłuszczowej masy ciała. Co więcej, jego efekt odczują też osoby pracujące nad wzrostem siły mięśniowej.

To nie wszystko. Salbutamolum to środek, który ma również działanie antykataboliczne – jest doskonałym blokerem receptorów kortyzolowych. Jak wiadomo kortyzol działa negatywnie na tkankę mięśniową, natomiast z zastosowaniem tego sterydu nie mamy się o co martwić. Wręcz przeciwnie synteza białka zostaje przyspieszona, nawet jeśli zmniejszymy ilość dostarczanych kalorii. Ponadto dzięki temu, iż podnosi poziom T3 spalanie tkanki tłuszczowej zachodzi jeszcze szybciej!

Ten preparat da rewelacyjne efekty osobom, którym zależy na przyroście beztłuszczowej masy ciała oraz siły. Dla jeszcze lepszych efektów można wspomóc terapię Salbutamolem przyjmując dodatkowo kreatynę.

Salbutamolum dawkowanie

Okres półtrwania Salbutamolum jest stosunkowo krótki, dlatego zaleca się przyjmować dwie mniejsze dawki co 4-5h, zamiast jednej na raz. Dawka początkowa to 16mg. Po upływie 5 dni zwiększamy dawkę o 4mg, po upływie kolejnych 5dni kolejne 4mg, aż dojdziemy do dawki 32mg. Kuracja może trwać przez 6 tygodni. Odstawianie powinno być stopniowe, z dawki 32mg do 28mg itd.
Możliwe połączenia to: w cyklach redukcyjnych z Testosteronem Propionat i Winstrolem.

Salbutamolum – skutki uboczne

Skutki uboczne nie są tak silne jak w przypadku Clenbuterolu, jednakże mogą pojawić się: podniesione ciśnienie krwi, podwyższony poziom glukozy we krwi, obniżony poziom potasu we krwi, drżenie rąk, nadmierna potliwość, skurcze mięśni i bezsenność, bóle głowy, zwiększone tempo uderzeń serca.
Niestety mogą również pojawić się zaburzenia ze strony układu pokarmowego takie jak nudności, czy wymioty. Aby je zminimalizować zaleca się spożywać duże dawki magnezu, tauryny oraz uzupełniać potas.
Szczególną ostrożność powinny zachować osoby, które chorują na serce, nadczynność tarczycy, cukrzycę lub nadciśnienie tętnicze.

Salbutamolum jest preparatem, który działa w sposób, który jest naprawdę bardzo podobny do działania Clenbutorelu, jednak działa on relatywnie łagodniej. Sprawia to, że może być z powodzeniem stosowany podczas dłuższego okresu czasu. Nie wysyca receptorów w takim stopniu jak Clenbutorel, dlatego okres stosowania Salbutamolum można z powodzeniem wynieść nawet sześć tygodni. To bardzo ważna informacja dla wszystkich, którzy stawiają na długoterminowy trening i rozłożone w czasie cele. Podobieństwo obu specyfików opiera się na przynależności do tej samej grupy – beta-2-sympatykomimetyków.

Jak działa Salbutamolum?

Salbutamolum to silnie działający środek termogeniczny. Z powodzeniem doprowadza do tego, że duża część kalorii, które przyswaja organizm, zostaje przeznaczona na cele inne niż zazwyczaj. Konkretnie mówiąc – na podtrzymywanie wyższej niż normalnie temperatury ciała. To w prostej konsekwencji prowadzi do zwiększonego stopnia spalania tkanki tłuszczowej, która odłożona jest w ciele. To z kolei sprawia, że budowanie masy ciała bez tłuszczu.
Nie warto też zapominać o jeszcze jednej rzeczy – efekt działania Salbutamolum będą w stanie odczuć również osoby, którym przede wszystkim zależy na wzroście siły mięśniowej.

Jest jeszcze jedna rzecz, z której należy sobie zdawać sprawę. Salbutamolum jest środkiem, który ma jeszcze jedno działanie – antykataboliczne. Sprawia to, że stanowi wyśmienity bloker receptorów kortyzolowych. Wiadomo chyba dość powszechnie, że kortyzol bardzo źle wpływa na tkankę mięśniową. A przy zastosowaniu Salbutamolum nie trzeba się nim przejmować. Właściwie to synteza białka znacząco przyspiesza, nawet przy założeniu, że zmniejszona zostanie ilość kalorii, które dostarczane są do organizmu. W dodatku podnoszony jest poziom T3, co z kolei sprawia, że tkanka tłuszczowa spala się jeszcze szybciej.

Salbutamolum daje naprawdę spektakularne efekty. Zwłaszcza osobom, którym przede wszystkim zależy na przyroście siły oraz beztłuszczowej masy ciała. Jeszcze lepsze efekty da też wspomaganie terapii Salbutamolem poprzez przyjmowanie dodatkowo kreatyny.

Jak dawkować Salbutamolum?

Salbutamolum ma relatywnie krótki okres półtrwania. To sprawia, że dużo lepsze skutki stosowania specyfiku zauważy się, gdy będzie się przyjmować dwie mniejsze dawki co 4-5 godzin, zamiast jednej w ciągu dnia. Początkowo należy przyjmować 16 mg dziennie. Po upływie pięciu dni można spokojnie zwiększyć dawkę o kolejne 4 mg więcej dziennie. Po kolejnych pięciu dniach o kolejne 4 mg i tak systematycznie aż dojdzie się do 32 mg dziennie. Na każdym etapie warto dzienną dawkę dzielić na pół i przyjmować w odstępie godzin, niż brać jednocześnie. Taka kuracja może trwać przez 6 tygodni. Samo odstawianie Salbutamolum nie powinno być gwałtowne – tak, jak zwiększało się dawkę z biegiem czasu, tak przy odstawianiu należy ją po prostu systematycznie zmniejszać o 4 mg na kolejne kilka dni.
Specyfik można łączyć w cyklach redukcyjnych z Priopionatem, Testosteronem oraz Winstrolem.

Jakie są skutki uboczne?

Na szczęście skutki uboczne stosowania Salbutamolum nie są tak silne jak w przypadku Clenbuterolu, jednak nadal mogą się pojawić. Do skutków ubocznych zalicza się:

  • podniesione ciśnienie krwi,
  • podwyższony poziom glukozy we krwi,
  • obniżony poziom potasu we krwi,
  • drżenie rąk,
  • nadmierna potliwość,
  • skurcze mięśni
  • bezsenność,
  • bóle głowy,
  • zwiększone tempo uderzeń serca
  • wymioty
  • nudności