Restanon 250mg/ml – Testosterone Mix Compound

Każdy mężczyzna marzy o dobrze zbudowanej sylwetce i silnych mięśniach.

Pierwszym krokiem do sukcesu jest stosowanie najważniejszego męskiego hormonu – testosteronu. Wystarczy zaopatrzyć się w Restanon w dawce 250mg/ml, by zacząć spełniać swoje marzenia. Nie ulega wątpliwości, że każda kobieta chciałaby znaleźć się u boku silnego, wysportowanego mężczyzny z wysokim libido i zapałem do sportu. Naturalnym jest, że każdy mężczyzna dąży do tego, aby dać kobiecie poczucie bezpieczeństwa.

Co to jest Restanon i w jakim celu należy go stosować?

Substancją czynną Restanonu są kompleksy hormonu męskiego – testosteronu –  w łącznej ilości 250mg/ml. Stosowany jest pomocniczo w celu budowy masy. Jest to produkt na bazie oleju, a jego skład stanowią 4 estry:

  • propionian testosteronu (30 mg);
  • izocapronian testosteronu (60 mg);
  • fenylopropionian testosteronu (60 mg);
  • decanoat testosteronu (100 mg);

Opakowanie zawiera 5 ampułek (dawek). Każda ampułka zawiera 250mg dobrze przyswajalnego testosteronu i przeznaczona jest do iniekcji (wstrzykiwania). Restanon umożliwia utrzymywanie stabilnego poziomu testosteronu poprzez stopniowe uwalnianie hormonu, otrzymując przy tym szybkie działanie.

Działanie Restanonu jest rozmieszczone w czasie. Oznacza to, że poszczególne estry są uwalniane do organizmu stopniowo. Fenylopropionian i propionian swoje działanie zaczynają po 4 dniach od iniekcji. Pozostałe dwa substraty – decanoat oraz izocapronian uwalniane są wolniej. Dzięki temu można utrzymać stały poziom testosteronu przed długi czas.

Właściwości testosteronu:

– rozwija męskie narządy płciowych (jądra, prącie, pęcherzyki nasienne, gruczoły krokowe, mosznę),

– przyczynia się do produkcji owłosienia,

– stymuluje wzrost kości poprzez współdziałanie z hormonem wzrostu,

– wspomaga inicjację seksualną,

– uczestniczy w produkcji spermy (spermatogeneza),

– rozkłada tkankę tłuszczową,

– stymuluje i utrzymuje funkcje seksualne,

– przyczynia się do zwiększenia libido,

działa anabolicznie – wpływa na przyrost masy mięśniowej poprzez przerost komórek mięśniowych. To główny powód, dla którego sportowcy sięgają po Restanon.

Działanie anaboliczne testosteronu

Działanie testosteronu polega na pobudzaniu wzrostu masy mięśniowej oraz budowaniu siły i wytrzymałości. Testosteron jest naturalnym sterydem anabolicznym, dzięki temu jest dobrze przyswajalny przez organizm mężczyzny. Warto wspomagać działanie Restanonu poprzez przyjmowanie HCG i / lub cytrynianu tamoksyfenu / cytrynianu Clomiphene po to, aby zrównoważyć system hormonalny organizmu.

Ponadto, testosteron wydłuża trening siłowy oraz wspomaga jego intensywność. Warto sięgnąć po Restanon przed treningiem, zawodami czy pokazami po to, aby mięśnie były solidne, wytrzymałe i mocne. Testosteron wpływa także na motywację zawodnika. Restanon 250mg/ml stosowany jest w wielu dyscyplinach sportowych (boks, MMA, karate, kulturystyka, lekkoatletyka, podnoszenie ciężarów, kolarstwo, bieganie i wiele innych).

 

Korzyści wynikające ze stosowania Restanon 250mg/ml:

–  zwiększenie masy mięśniowej,

– zwiększenie siły w mięśniach,

– zwiększenie libido,

– poprawa regeneracji po każdej sesji treningowej.

Co zawiera opakowanie?

Każde opakowanie Restanon 250mg/ml – Testosterone Mix Compound zawiera 5 ampułek skoncentrowanej mieszanki estrów męskiego hormonu – testosteronu. Każda pojedyncza ampułka zawiera 1 ml zawiesiny. Lek należy wstrzykiwać domięśniowo za pomocą igły. Sterydy stosowane doustnie zapewniają szybki efekt ale dowiedziono, że przyjmowanie ich w postaci zastrzyków wpływa na ich stabilność i lepszą przyswajalność.

Restanon – dawkowanie

W budowaniu masy mięśniowej ciała najważniejszą rolę odgrywa przyjmowanie odpowiedniej dawki testosteronu. Należy ściśle przestrzegać przepisanej dawki. Niezastosowanie się do zaleceń może skutkować negatywnie na zdrowie i życie sportowca.

Osoby początkujące powinny zacząć od przyjmowania dawki od 300 do 500 mg testosteronu na tydzień. Dla zaawansowanych użytkowników, zwykłe dawkowanie może wynosić od 500 do 700 mg na tydzień. Można zwiększyć dawkę o 100 mg w zależności od indywidualnych potrzeb.

Czas aktywnego działania Restanonu 250mg/ml wynosi około 17 dni. Działanie hormonu odczuwalne jest już po drugim tygodniu od pierwszego wstrzyknięcia. Optymalny okres zażywania testosteronu w jednym cyklu wynosi 8-12 tygodni.

Testosteron wykrywalny jest do 3 miesięcy. Wykazuje bardzo silne blokowanie układu HPTA oraz cechuje się niską toksycznością. Stopniowe uwalnianie substancji czynnej sprawia, że użytkownik nie doświadcza gwałtownego szczytu i gwałtownego spadku poziomu hormonu w organizmie.


Przeciwwskazania zażywania Restanon 250mg/ml

– nadwrażliwość na składniki leku,

– rak gruczołu krokowego,

– rak sutka,

– niewydolność serca, wątroby i nerek,

– hiperkalcemia,

– hiperkalciuria,

– guzy wątroby.

Skutki uboczne Restanon 250mg/ml

Restanon (testosteron) jest uważany przez większość sportowców za preparat bezpieczny. Przy stosowaniu bardzo wysokich dawek może dojść do zahamowania produkcji spermy, co może przyczynić się do utraty płodności.