Oxandrolone-10mg/tab 100tabs-250zł / 20 tabs 50 zł

sterydy.org.pl mają zaszczyt przedstawić kolejnego bohatera naszego artykułu a mianowicie szczególnie polecany Anavar dla kobiet w niezwykle atrakcyjnej cenie 🙂

Opis Oxandrolone

Oxandrolone (Anavar) jest jednym z najbezpieczniejszych sterydów dostępnych na rynku . Cechą charakterystyczną jest to że ma silniejsze działanie anaboliczne niż androgenne. Kolejną cechą popularnej Oxy jest jej unikalna zdolność do stymulacji syntezy fosfokreatyny w komórkach naszych mięśni. Synteza fosfokreatyny przyspiesza regenerację i  proces syntezy białek.

Anavar jak większość sterydów został wyprodukowany przez koncerny farmaceutyczne w celach medycznych, znalazł tam wykorzystanie przede wszystkim w leczeniu takich zaburzeń jak : w leczeniu oparzeń ciała ,wspomaga powrót po ciężkich urazach ciała , po zabiegach chirurgicznych, bierze udział w leczeniu zespołu utraty  masy mięśniowej u chorych na AIDS, u osób po chemioterapii , po jak i  w trakcie przewlekłych chorób zakaźnych, które wiążą się z ujemnym bilansem azotowym,  oxandrolon również zapobiega osteoporozie szczególnie u kobiet.

Oxandrolone tak jak wspominaliśmy wcześniej to bezpieczny środek ,stąd nie ma co oczekiwać ekstremalnych przyrostów masy mięśniowej. Niestety  na  Anavarze nie zbudujemy dużej masy mięśniowej. Jak już oczekujemy dużych przyrostów to powinien być on przyjmowany jednocześnie z innymi sterydami o silniejszych właściwościach   androgennych np takimi jak najpopularniejszy testosteron , anapolon czy dianabol.

Anavar jest synergistyczny dlatego łącząc go z innymi środkami typu testosteron , winstrol czy halotestin ,zaobserwujemy duży wzrost siły jak i poprawę definicji naszych mięśni.

Dzięki Oxie zyskamy lepszą twardość mięśni a przy braku aromatyzacji będziemy budować mięsień bardzo dobrej jakości , oxa jest bezpieczna dlatego nawet przy dużych dawkach , retencja wody praktycznie nie występuje, a co za tym idzie  ginekomastia nie występuje.

Gdy jesteśmy na redukcji , trzymamy dietę super połączeniem jest Oxandrolone z Clenbuterolem ( oba działają na siebie synergistycznie czyli wzmacniają swoje działanie) nastąpi szybsze spalanie tkanki tłuszczowej . Takie połączenie może być stosowane nawet przez sportowców u których występuje podwyższone spoczynkowe ciśnienie krwi.

Bardzo ważne dla mężczyzn jest to że Oxandrolone nie powoduje  zaburzenia  układu podwzgórze – przysadka – jądra, czyli stosując go solo nie zablokuje nas . Nisko toksyczność tego leku powoduje że nawet przy długich cyklach jak i dużych dawkach  nie będziemy zablokowani.

Jak Dawkować ?

Dawkowanie to tak naprawdę temat otwarty zwłaszcza w przypadku Oxy patrząc na jej bezpieczeństwo. Wielkość dawek jest różna w zależności od zaawansowania sportowca  jak i naszego budżetu. Popularny okres stosowania Anavaru to od 4 do * tygodni w dawkach od 20 do 70 mg dziennie ( podzielonego na 2-3 porcje).

Co po skończeniu cyklu ?

Jeżeli stosowaliśmy Oxandrolon solo to PCT ( odblok) nie jest konieczny. Jednak pamiętajmy kiedy Oxandrolon stosowany był z innymi androgennymi sterydami to PCT jest konieczne .

Masz pytania ? Jesteś zainteresowany kuracją ? Zapraszamy na kontakt @     sterydyorg@tutanota.com