ENANTH-PRO Testosterone Enanthate 250mg/ml 10ml

Testosteron enanthate to jeden z najpopularniejszych estrów testosteronu jaki jest obecnie na rynku.

Kuwait Professional oczywiście musi go mieć w swojej ofercie.

Opis

Testosteron Enanthate to długi estr testosteronu , po który sięgają praktycznie wszystkie osoby nie zależnie od poziomu zaawansowania. To podstawa praktycznie większość kuracji sterydowych , ceniony za fenomenalne wręcz właściwości anaboliczne. Enanthate daje nam bardzo duży wzrost siły jak i masy mięśniowej. Niestety jak każdy długi estr ma duże tendencje do aromatyzacji do estrogenu, dlatego stosując testosteron enanthate warto robić badania hormonów i mieć pod ręką antyestrogen. Czytając fora internetowe , czy słuchając ludzi na treningach widać że bardzo często jest on łączony z innymi popularnymi sterydami anabolicznymi choćby z Nandrolonem czy Dianabolem ( metanabol). Moje osobiste odczucia i doświadczenia na tym środku , a mam ich sporo , są bardzo pozytywne , wzrost siły , wytrzymałości , lepsza jakość mięśni , wzrost masy mięśniowej i skok libido 🙂 sprawiły że Testosteron Enanthate to jeden z ulubionych moich środków. Ale ok , same + , no niestety nie jak w przypadku każdego sterydu są i minusy ale o nich zaraz.

Efekty uboczne

Pamiętaj że większości skutków ubocznych można zapobiec , dzięki stosowaniu odpowiednich dawek , badania hormonów i braniu środków osłonnych ( finasteryd , antyestrogen itp). Efekty uboczne jakie mogą wystąpić podczas stosowania Testosteronu Enanthate to :

  1. napady agresji
  2. łysienie
  3. powiększenie prostaty
  4. przetłuszczanie skóry
  5. trądzik
  6. nadmierne owłosienie ciała
  7. ginekomastia
  8. retencja wody

Jeśli chodzi o prawidłowe dawkowanie enanthate , opiszemy je poniżej , pamiętaj że czas aktywnego działania testosteronu wynosi od 5 do 7 dni.

Dawkowanie

Iniekcje powinny odbywać się co 5 lub 7 dni , osoby początkujące nie powinny przekraczać 1ml (250mg) Testosteronu tygodniowo. Dawki dla osób które już miały styczność z dopingiem zazwyczaj są w granicach 500mg tygodniowo , osoby mocno zaawansowane sięgają nawet powyżej 1000mg tygodniowo. Okres stosowania to zazwyczaj 12-16 tygodni. Ważne jest że po cyklu z użyciem Testosterone Enanthate obowiązkowa jest kuracja PCT ( popularnie zwana odblokiem) , do tego celu używamy takich środków jak HCG , clomid i tamoxifen. Odblok powinniśmy zacząć około 2 tygodnie po ostatniej iniekcji enanthatu.

Po więcej informacji na temat sterydów , hgh , peptydów czy sarmów zapraszamy tutaj.