Primobolan Acetate-50mg/ml 10ml vial-90zł

Primobolan Acetate

Primbolan Acetate to względnie nieszkodliwy steryd anaboliczno-androgenny, który pozwala na stosunkowo powolne budownie mięśni i zwiększanie siły. Po raz pierwszy zsyntetyzowano go w 1960 roku. Pod względem budowy podobny jest do DHT, niemniej jednak w przeciwieństwie do niego jest dość słabym preparatem, co może stanowić jego zaletę, ale i wadę. Dla osób, które boją się skutków ubocznych plusem jest praktyczny brak możliwości przedawkowania tego środka. Niemniej jednak w przypadku osób, którym zależy na szybkim budowaniu tkanki mięśniowej powolne jego działanie to wada.

Primbolan Acetate praktycznie nie wpływa na układ HPTA, bowiem jego dawki lecznicze nie wywierają dużego efektu na syntezę testoteronu pochodzenia endogennego. Niemniej jednak podanie 30-45 mg Primbolanu skutkować może supresją gonadotropin

Primbolan Acetate stosowany jest powszechnie od czasów słynnego aktora Arnolda Schwarzeneggera, aż po dzień dzisiejszy. Występuje w odmianach, gdzie cząsteczki przyłączone są do długiego estrogenu, który pozwala na znacznie szybszą kinetykę. Primbolan Acetate można spotkać na rynku nie tylko w formie ampułek po 1ml, ale również we flakonach po 10 ml.

Działanie Primobolan Acetate

Primbolan Acetate to bardzo ceniony środek dopingujący, zwłaszcza w środowisku kulturystów. Posiada takie zalety jak chociażby długotrwałe działanie bez właściwości androgennych. Jeśli chodzi o możliwości uzyskania masy mięśniowej dzięki wyżej wymienionemu sterydowi to wykazuje on dobre działanie podczas pracy nad jej wyglądem bezpośrednio przed startami w zawodach.

Primbolan Acetate łączony jest z masteronem i testosteronem. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wspaniałych efektów jakościowych, jak i gabarytowych mięśni.

Jak wspomniano już powyżej steryd ten nie konwertuje do estrogenów, dlatego jest on jak najbardziej pożądany przez środowisko kulturystów.

Podczas stosowania primbolanu nie należy obawiać się o zatrzymywanie wody w organizmie. Ponadto jakość uzyskanych mięśni będzie zawsze na najwyższym poziomie.

Primbolan Acetate jest łagodnym środkiem i przy właściwym dawkowaniu (50-150 mg na tydzień) nie oddziałuje w znaczący sposób na jądra. Jeżeli jest już stosowany, to w połączeniu z innymi sterydami, niemniej jednak nie jest to wymagane.

Dzięki jego niewątpliwej łagodności, pozwala na wspaniałe rezultaty i może być zażywany przez długi okres czasu bez większych konsekwencji zdrowotnych.

Przeznaczenie i wykorzystywanie

Primbolan Acetate nie pozwala na bardzo szybki przyrost tkanki mięśniowej, niemniej jednak pozwala na modelowanie sylwetki. Dlatego też kulturyści zażywają go na ogół przed samymi zawodami, kiedy to zależy im na wyeksponowaniu i podkreśleniu kształtów mięśni.

Primbolan stosowany jest na ogół z innymi środkami, chociaż jego samodzielne stosowanie jest praktykowane przez sportowców, którzy obawiają się skutków ubocznych wywoływanych na ogół przez inne środki.

Primbolan zapobiega nadmiernej utracie masy mięśniowej, co pozwala na utrzymywanie efektu także po zaprzestaniu jego stosowania. Dlatego też popularny jest również pośród osób w starszym wieku, które trenują na ogół dla podtrzymania swojej formy.

Niemniej jednak, jeżeli chcemy osiągnąć znacznie lepsze wyniki, Primbolan powinien być łączony z innymi sterydami, które uzupełnią jego działanie. Popularnym połączeniem jest stosowanie dodatkowo Halotestinemu i Masteronemu. Dzięki temu możliwe staje się osiągnięcie niezwykle twardej definicji tkanki mięśniowej. Celem osiągnięcia znacznie wyraźniejszego przyrostu mięśni, jak i siły można połączyć go z Winstrolem i Testosteronem. W takich przypadkach Primbolan można zażywać również w celu obniżenia poziomu androgenów, niwelując przy tym skutki uboczne zażywania innych substancji. Istnieje bardzo dużo możliwości łączenia primbolanu z innymi substancjami. Jest to możliwe dzięki temu, że primbolan nie wchodzi w żadne niepożądane interakcje ze środkami dopingującymi.

Dawkowanie Primbolanu Acetate

Najlepszą dawką dla osób początkujących będzie 100-200 mg środka na tydzień dla mężczyzn, jak i 50-100 mg tygodniowo dla kobiet. Jeżeli chodzi o zaawansowanych użytkowników, z czasem ilość tą można zwiększać (nawet do 400-600 mg tygodniowo). Po pewnym czasie bowiem nasz organizm zaczyna coraz lepiej go tolerować. Primbolan Acetate jak najbardziej nadaje się do stałego stosowania, niemniej jednak jednorazowo nie powinno się go stosować dłużej aniżeli przez okres 8-12 tygodni.

Mozliwe skutki uboczne stosowania Primobolanu Acetate :

  • niewielkie ryzyko dla układu sercowo-naczyniowego,
  • niewielka toksyczność dla wątroby,
  • duże ryzyko wystąpienia kontuzji przez ,,wysuszenie” stawów wynikające z braku aromatyzacji,
  • zwiększenie się poziomu hematokrytu (zjawisko to jest o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat),
  • zmiana profilu lipidowego (wzrost LDL, spadek HDL), co jest ryzykowne dla serca, jak i układu krążenia,
  • hamowanie produkcji testosteronu w jądrach, wpływ na FSH i LH, które skorelowane są z dawką środka, zablokowanie osi HPTA.