Porady dawkowania SARMS – SR9009, S23, MK677, GW501516, YK11

Witam, coraz więcej klientów ma pytania odnośnie SARMS czyli Selektywny modulator receptora androgenowego.

Najważniejszą cechą Sarmów jest to że oddzielają działania anaboliczne od androgennych.
Czyli na chłopski rozum nie blokujemy swojej gospodarki hormonalnej  i utrzymujemy męskie cechy płciowe.
Część dawkowania sarm opisaliśmy w osobnych artykułach :
Czas na opis pozostałych sarmów dostępnych w naszej ofercie.

SR9009

SR9009   to doskonały produkt jeśli zależy nam na rekompozycji czy redukcji tkanki tłuszczowej . Jeśli próbowałeś innych spalaczy tłuszczu , czy środków takich jak winstrol , to naprawdę stosując ten SARM będziesz mega zaskoczony, a co najważniejsze nie musisz przestrzegać tak restrykcyjnej diety.
Dawkowanie jeśli zależy ci na rekompozycji:  od 10 do 20mg dziennie przez okres od 6 do 8 tygodni.
Redukcja tkanki tłuszczowej:  od 15 do 20mg dziennie przez okres 6 do 8 tygodni.
—————–


S23

Budowanie masy mięśniowej:  Dawka 10 mg dziennie przez 8 do 10 tygodni.  Praktyka pokazała że po 10 tygodniach stosowania S23 zaobserwowano duży skok siły i parę kg dobrej jakościowo masy mięśniowej.
Przy tej dawce , czyli 10mg zaobserwowano jeszcze znaczą utratę tkanki tłuszczowej , i ogólną rekompozycję budowy naszego ciała , wzmocnienie efektów można osiągnąć dodając do kuracji Ostarynę lub Liganrdol.
—————————-


MK-677

Łagodny sarm , więcej informacji o nim znajdziecie państwo tutaj.
Jest to idealny produkt do osiągnięcia czystej beztłuszczowej masy mięśniowej .
Stosując MK-677 z innymi sarmami można osiągnąć bardzo dobre rezultaty , szczególnie łącząc go  z RAD-140 , gwarantuje nam niesamowite efekty w budowaniu suchej masy mięśniowej.
Najlepsze dawkowanie łącząc oba te produkty: 
MK-677 25mg dziennie razem z RAD-140 20mg dziennie w okresie od 10 do 12 tygodni.
Pamiętajmy że bardzo ważne jest aby po takiej kuracji zrobić sobie przerwę od sarmów , mniej więcej tyle czasu ile trwała kuracja na sarmach !!!!
—————————-

GW-501516

Cardaryna to jeden z bardzo popularnych sarms , szczególnie jeśli chodzi o dyscypliny wytrzymałościowe. Ale można z tym środkiem zrobić dużo 🙂

Zdobycie paru kg masy ciała: Niestety na Cardarynie nie złapiemy kg!!! To doskonały środek do rekompozycji ciała oraz budowania czystej suchej masy mięśniowej i pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej.
Jeśli zależy ci na umięśnionej sylwetce , możesz to osiągnąć w 8 tygodni , dawki w granicach 10-20mg dziennie , pozwolą ci cieszyć się super efektami.
———————


YK-11

Na Yk-11 jest pewne że zbudujemy solidną masę mięśniową.
Budowa masy mięsniowej:   ten sarm jest świetny do osiągania widocznych efektów w budowaniu masy i zwiększenia gabarytu ciała (zwłaszcza  kiedy połączymy go z RAD140)
YK-11 przy dawkach dziennych 10-20mg to fenomenalny środek  w zdobyciu dodatkowych kg , kuracja nie powinna przekraczać 10 tygodni (zwłaszcza kiedy połączymy go  z RAD140  w dawce 20mg dziennie przez okres 8 – 10 tygodni)
Powyższe połączenie obu produktów oceniane jest przez sportowców jako najlepsze możliwe kombo  SARMS w celu osiągania najlepszych efektów w budowaniu masy mięśniowej !!!

Podsumowanie

Mamy nadzieje że chociaż trochę rozwialiśmy wątpliwości i odpowiedzieliśmy na najczęściej zadawane pytania. Portal sterydy.org.pl to największy portal o tematyce dopingu w Polsce , chcesz pomóc w jego rozwoju , napisałeś ciekawy artykuł , skontaktuj się z nami pod adresem email  sterydyorg@tutanota.com