PEG-MGF bezpieczna alternatywa dla insuliny

Artykuł piszę ponieważ często na forum pojawiają się zapytania odnośnie tych dwóch peptydów , od siebie powiem że jeżeli zależy ci na budowaniu masy mięśniowej, niekoniecznie sięgając po sterydy , to wybór tych peptydów może okazać się dobrym rozwiązaniem.

IGF-1 lr3 to dosyć zaawansowane rozwiązanie , stosując ten akurat peptyd niesie z sobą poważne ryzyko , dlatego doskonałą alternatywą i o wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem jest właśnie PEG-MGF , peptyd który jest wart swojej ceny. PEG-MGF to skrót od Pegylowanego mechanicznego czynnika wzrostu. Jest on wariantem innego popularnego hormonu czyli IGF-1 znanego z tego że ma przeogromny wpływ na rozwój i budowę masy mięśniowej.

Jak działa PEG-MGF ?

Sposób działania peptydu Peg-Mgf wygląda następująco: zwiększa on liczbę komórek macierzystych w obrębie naszych mięśni , co z kolei pozwala na budowę nowych włókien mięśniowych. Co ważne zapewnia on bezpieczny i stabilny rozwój mięśni .

Jak możemy się domyślać bez takich czynników jak : wzrost komórek macierzystych i synteza włókien, przyrost masy mięśniowej byłby po prostu nie możliwy!!!
Jeśli chodzi o ten rodzaj peptydu to preferuje producenta euro-pharmacies z gamy oferowanych przez nich peptydów jestem bardzo zadowolony , ale jest to moja prywatna opinia w artykule będę starał się pokazać że niekoniecznie musimy brać IGF-1 aby zbudować fajny mięsień , jest o wiele bardziej bezpieczna alternatywa.

Dlaczego powstał PEG-MGF , przecież jest również MGF ?

Najpierw w sprzedaży pojawił się MGF , ale badania wykazały że można wzmocnić i przyspieszyć jego działanie , i tak w laboratorium trwały badania które miały na celu proces tak by MGF był w stanie wejść bezpośrednio do krwiobiegu zaraz po iniekcji domięśniowej. W naturze peptyd MGF nie dostaje się do naszego krwiobiegu w ogóle!!! Ponieważ syntetyczny PEG- MGF wchodzi do krwiobiegu, daje to nam szerokie pole manewru.

Pegylacja ma za zadanie poruszanie się peptydu w krwiobiegu, bez utraty jego skuteczności. Proces pegylacji uzyskuje się przez przyłączenie cząsteczki MGF z cząsteczkami glikolu polietylenowego. Jest to innowacyjny sposób, który ma na celu sprawienie by peptyd stał się bardziej dostępny dla naszego organizmu. Naukowcy wykorzystali tą innowacyjność w celu poprawy skuteczności.

Działanie

Wystarczą iniekcje od dwóch do trzech razy w tygodniu, aby peptyd już oferował atrakcyjne korzyści , nawet w dłuższej perspektywie czasu. Nasz organizm toleruje go bez żadnych problemów, więc szybko pojawiają się efekty. Tak więc jeśli chcesz poprawić swoje wyniki , wytrzymałość , siłę, samopoczucie itp. , dodanie PEG-MGF do swojej kuracji będzie na pewno owocnym rozwiązaniem. W szczególności zwróćmy uwagę na efekty sylwetkowe, peg-mgf zapewni nam duży wzrost mięśni .
Sportowcy coraz bardziej kochają PEG-MGF, w szczególności za przyrost masy mięśniowej. Poza tą cechą, pomaga on w obniżeniu poziomu tłuszczu w organizmie, wzmocnieniu odporności , to również zwiększa wytrzymałość. Badania wykazały że wzmacnia kości, zwiększa szybkość regeneracji , obniża poziom cholesterolu. Warto pamiętać że jest on łagodnym i bezpiecznym peptydem. 90% osób stosujących PEG-MGF nigdy nie miało żadnych efektów ubocznych.

To super wiadomość że ten peptyd nie powoduje skutków ubocznych , bo pamiętajmy że nasze zdrowie jest najważniejsze. Pięknie jak ten hormon peptydowy oferuje nam bezpieczeństwo a przy tym maksymalną wydajność bez obaw o nasze zdrowie.

Dawkowanie:

Najlepszy dawkowaniem będzie iniekcja w dawce 1000 miligramów raz dziennie, od dwóch do trzech razy w tygodniu. W praktyce większość sportowców preferuje iniekcje parę godzin przed treningiem. Ma to na celu promowanie lepszych wyników.
Preferuje się kuracje od 4 do 6 tygodni. Ze względu że to bezpieczny środek można dostosować swój harmonogram dawkowania w swoje prywatne preferencje. Sam chętnie eksperymentuje bo jak wiemy peptyd jest bezpieczny ja preferowałem 200mcg w każdy dzień treningowy. Ale możemy poczytać , sprawdzić w Internecie, porównać jak inni sportowcy stosują ten peptydem.
Chcesz więcej informacji o PEG-MGF czy innych peptydach zapraszamy na e-sterydy.pl

Jak stosować i przechowywać ?

Jak każdy peptyd i ten jest w postaci proszku, co jak wiemy powoduje , że trzeba go rozcieńczyć w wodzie bakteriostatycznej, gotowy roztwór jest następnie wstrzykiwany.

Peptyd nie rozrobiony może być przechowywany w ciemnym miejscu i temperaturze pokojowej nawet przez kilka miesięcy , nie ma to wpływu na działanie. Natomiast już po jego rozrobieniu , obowiązkowo należy przechowywać go w lodówce w temperaturze nie wyższej niż 8-10 stopni.