Jak rozpoznać dobry sklep ze sterydami w Internecie ?

Na wstępie dodam że artykuł nie zachęca do zakupu sterydów i innych środków dopingujących.

Piszę ten wpis na Blog , ze względu na sporą ilość zapytań w internecie odnośnie pewnych i sprawdzonych dostawców. Co powinniśmy wiedzieć przed zakupem , z którego sklepu korzystać , jak nie zostać oszukanym ? Postaram się odpowiedzieć na te pytania w prosty do przyswojenia sposób.

Strona www

Zacznę od tego że jak ktoś już stawia stronę internetową , angażuje sporo swojej wiedzy i przede wszystkim czasu , to można większą uwagę skupić na jego ofercie. Dlaczego ? A to dlatego że w 90% większość oszustów woli swoją ofertę kierować na portalach społecznościowych , tablicach ogłoszeń , portalach sprzedażowych itp.

Łatwiej jest zalogować się na dowolnym takim portalu czy forum , zajmuje to nie dużo czasu , wstawiamy zdjęcia i nazwy produktów , szybko można zamknąć ofertę , otworzyć nowe konto i działać dalej. Strona www to jednak bardziej trwała opcja sprzedażowa , wykupienie serwera , domeny , zapewnienie treści podnosi wiarygodność takiego sprzedawcy. Dlatego jeśli już widzimy sklep online  , możemy zaznaczyć pierwszy mały +.

Kontakt

Warto przed zakupem napisać do sprzedawcy choćby o jakąś poradę , a nawet jak wiecie to zadać pytanie aby sprawdzić jego wiedzę .  Sklep online  , powinien być miejscem gdzie nie tylko możemy coś kupić ale przede wszystkim  uzyskamy fachową poradę. Moim zdaniem i zaznaczam że jest to moja opinia  , omijajmy szerokim łukiem takich sprzedawców którzy chcą tylko sprzedać , namawiają osoby początkujące na mocne rozbudowane cykle często bez weryfikacji wieku i doświadczenia oraz stanu zdrowia. Podam przykład :

Zaczynając jaką kolwiek przygodę z dopingiem najbardziej zalecanym produktem na pierwszy raz dla mężczyzn jest Testosteron solo , czyli podawany w pojedynkę aby zobaczyć jak nasz organizm zareaguje . Nie ma co się oszukiwać przyrosty i tak się pojawią 🙂

Pamiętaj że jesteś klientem i jeśli masz wątpliwości sprzedawca powinien je rozwiać , a nawet czasem odradzić zakup , osoba która wciska wszytko jak popadnie nie jest godna polecenia.

Gwarancja jakości

Jeśli dany sklep online oferuję produkty powinien być ich w 100% pewien. Warto poszukać na stronie czy jest gdzieś potwierdzenie działania danych produktów. To sprzedawcy powinno zależeć na tym aby klient miał ten komfort i świadomość że sklep z którego korzysta sprzedaje bezpieczne i sprawdzone środki , dlatego ja osobiście na swoim portalu preferuje taki dział jak Gwarancja jakościaby rozwiać wątpliwości i zamknąć usta hejterom. Nie trzeba wtedy już odpowiadać na te pytania typu : Czy testosteron na pewno działa ? Ile Tury jest w Turanabolu itp.

WYSYŁKA

Każdy sklep ze sterydami powinien dbać o anonimowość i bezpieczeństwo swojego klienta , cena jak i termin oraz czas wysłania przesyłki powinien być ustalony z klientem tak aby nie było niedomówień.

Opisy produktów i porady

Dla klienta owszem liczy się zakup ale przede wszystkim sprawdzony SKLEP ONLINE , powinien posiadać jak najwięcej artykułów i informacji z danej branży , w naszym przypadku DOPINGU , bo DOPING to nie tylko STERYDY warto popisać trochę o PEPTYDACH , HORMONIE WZROSTU , SARMach , HORMONACH , ale i prawidłowym TRENINGU , DIECIE , ROZPISKACH CYKLI I ODBLOKÓW(pct). Jak już znajdujemy takie informacje to możemy mieć pewność że taki sklep już stosunkowo długo działa i uczciwie podchodzi do tematu.

Od Autora

Pamiętajcie że nigdy nie wiecie kto jest po drugiej stronie i jakie ma zamiary , im dłużej strona jest w sieci tym zyskuje większą wiarygodność , najważniejsze jest abyście mieli tą świadomość aby w pierwszej kolejności zanim sięgniecie po środki anaboliczne , to warto jest o nich poczytać a najlepiej zaczerpnąć info z paru źródeł , podam przykład jak np jest z hormonem wzrostu , jedni biorą rano raz dziennie , inni dawkę dzielą na dwa i biorą rano/wieczór , i oba rozwiązania mają swoich zwolenników i są poprawne , ale tak jak wszystko większość tych spraw to temat indywidualny , warto znać swój organizm , ale jeśli już chcemy coś testować to według sprawdzonych schematów !!!

Warto jeszcze poczytać niektóre fora bo to też ogromna baza wiedzy te największe w Polsce są godne polecenia , sam często na nich się wypowiadam i widzę że ludzie mają tam sprawdzoną wiedzę ( chodzi mi o moderatorów). Po więcej informacji i zakupy zapraszam na nasz portal .

Pozdrawiamy

sterydy.org.pl