Hormon wzrostu HGH czyli „Źródełko młodości”

W kraju wielkiego brata czyli USA zapanowała nowa moda, nie chodzi tu o botoks czy viagre i legendarny już prozac , Amerykanie zwariowali na punkcie hormonu wzrostu, potocznie zwanego HGH (od ang. human 
growth hormone).

Wizja cofnięcia czasu o parenaście lat, poprawa sylwetki, redukcja zmarszczek , to tylko niektóre zalety HGH. Zaczynały oczywiście gwiazdy Hollywood, na chwilę obecną korzysta już zwykły Amerykanin z uroków hormonalnego źródełka.

Z ciekawości zajrzałem na parę stron online klinik medycyny estetycznej , co ciekawe wszystkie oferują kuracje hormonem wzrostu , nazywają ją potocznie fontanną młodości dostępną w strzykawce. Z miesiąca na miesiąc chętnych na wieczną młodość przybywa, w salonach , na imprezach , w siłowni często słychać jak osoby stosujące HGH , mówią że czują się młodsi o kilkanaście lat, sam wiem po sobie że jestem bardziej energiczny, nie mówiąc już o walorach kosmetycznych.

Najczęściej sprzedawany jest syntetyczny hormon wzrostu (najprościej mówiąc jest to lek wyprodukowany na wzór naturalnego hormonu wzrostu) dla amerykanów stał się wymarzonym eliksirem . Kiedy tak naprawdę ta moda zapanowała , a już dosyć dawno bo w 1990 roku tuż po publikacji w jednym z czasopism medycznych. Autorzy artykuły wykazali podczas badań, że hormon wzrostu podawany leciwej osobie ( po 60 roku życia) dał takie rezultaty jak : wzmocnienie tkanki kostnej, likwiduje otyłość brzuszną i bardzo mocno przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, przy tym zwiększając masę mięśniową. Dla niedowiarków , po 9 latach czyli w 1999 roku badacze z Uniwersytetu Waszyngtona, potwierdzili że przyjmując HGH , faktycznie sprzyja on procesowi chudnięcia, oraz znaleźli kolejną zaletę: hormon wzrostu poprawia samopoczucie!!! W USA w medycynie został wykorzystany w terapii leczenia wirusa HIV – dzięki HGH poczuli oni przypływ energii i przybyło im tkanki mięśniowej.

Kolejne informacje z państwowych i prywatnych laboratoriów coraz bardziej kusiły amerykanów rewelacyjnymi efektami owej kuracji , wieczna młodość i zdrowie. Co bardzo ważne to tak naprawdę kuracja HGH jest banalnie wręcz prosta. Co zatem trzeba zrobić ? Iniekcje !!! Regularne stosowanie zastrzyków z hormonem podawanych przez okres około pół roku , od trzech do pięciu razy w tygodniu, daje już widoczne efekty. Iniekcja podskórna jest praktycznie bezbolesna – a używanie strzykawek tzw. insulinówek jest tak naprawdę mało uciążliwe , o wiele mniej niż u diabetyków. Praktyka pokazała że po kilku miesiącach stosowania takiej terapii nikt nie miał żadnych skutków ubocznych. Nawet ci którzy stosowali hormon powyżej roku czasu , nie mieli działań niepożądanych a wręcz czuli się młodo. Dzięki kuracji nie trzeba zamykać się w domu na jakiś czas aby dojść do siebie jak po niektórych zabiegach kosmetycznych a efekt jest podobny.

HGH a osoby z pierwszych stron gazet

Tak więc odpowiednie dawkowanie syntetycznego HGH to samo zdrowie , tak więc spora ilość Celebrytów go stosuje jednak rzadko się do tego przyznaje. Stosują go i zachowują jako temat tabu, dlatego że nikt z nas nie chce mówić o tym że czuje się staro , i w ten sposób z tym walczy , według niektórych jest to przyznanie się do starości, a przyznajmy że większość gwiazd wraz z wiekiem młodnieje 🙂 Popularne czasopismo takie jak „Vanity Fair” zdołało jednak ustalić parę nazwisk z pierwszych stron gazet. Jeden ze znanych dziennikarzy zapewnia że hormon wzrostu biorą wszyscy od aktorek i aktorów, po producentów muzycznych czy gwiazd show biznesu.

Gazeta ustaliła że na 100% HGH stosowała 66-letnia Alana Stewart, jak i amerykańska aktorka Suzanne Somers, która to dodatkowo o hormonie wzrostu powiedziała takie oto słowa :„To seks w pigułce”. Kolejni aktorzy mający dużo wspólnego z HGH to : Olivier Stone i Nick Nolte . Natomiast popularny ROCKY czyli Sylvester Stallone , parę lat temu wpadł na odprawie celnej z 48 ampułkami HGH. Sylwek miał wtedy 60 lat 🙂 W branży mówi się że już w 1985 roku hormon pomógł mu w zrobieniu formy do kultowego już „Rocky IV”. Do zażywania GH przyznał się Frank Capra Jr., jest to producent z hollywood. Cytuję „W ciągu kilku tygodni sprawił,( HGH) że poczułem się lepiej. Mając 50 lat, lepiej spałem ,jadłem lepiej, byłem w stanie sprawniej myśleć i bardziej się skupić ” – mówił. Od paru ładnych lat ten zachwyt nad hormonem udziela się zwykłym Amerykanom. Roczna kuracja plasuje się w granicach 8-12 tys. dolarów. Nie jest to mało, ale dla sporej części Amerykanów nie jest to cena zaporowa. „HGH pozwala znacznie spowolnić proces starzenia” – oznajmia doktor Frank Santangelo z Lincoln Park. W jego przychodni można przeczytać ulotki o rewelacyjnych wręcz efektach przyjmowania hormonu wzrostu. A co ze skutkami ubocznymi ? O tym już raczej nikt nie mówi. Lista zagrożeń jest jednak długa . Lekarze,pokazują że przesadzając z hgh można nabawić się poważnych chorób, takich jak cukrzyca i nowotwory. Duże dawki przyjmowane regularne mogą doprowadzić do nadmiernego poziomu GH w organizmie. Skutkuje to nienaturalnym powiększeniem się stóp oraz dłoni, wzrostu chrząstek, warg , żuchwy i języka. Mogą powiększyć się też narządy wewnętrzne, co skutkuje zaburzeniem ich pracy.

Lekarze o HGH

Pamiętajmy że lekarzowi według prawa wolno podać każdy zarejestrowany lek, jeśli uzna on to za zasadne, opierając swą decyzję na wiedzy i doświadczeniu. Także zupełnie legalnie może go przepisać pacjentowi, u którego stwierdził np.: niedobór HGH. Tak naprawdę otwiera to drzwi do sprzedaży każdemu kto ukończył czterdziesty rok życia ponieważ w tym wieku nasz organizm wytwarza zaledwie 20 %. tego, co wytwarzał kiedy byliśmy w okresie dorastania. Natomiast w wieku 60 lat nie produkuje go już wcale. Dlatego uważam że dobrym pomysłem jest ten niedobór uzupełniać pod okiem oczywiście lekarza specjalisty. Pamiętajmy jednak że układ hormonalny jest niezwykle czuły i delikatny , to bardzo skomplikowany system naczyń połączonych. Ingerując w jeden element, możemy zaburzyć pracę innego .

HGH w Polsce ?

Jak będzie z popularnością Hgh w Polsce ? Z moich informacji , jak i obserwacji widzę że Hgh staje się coraz bardziej popularne nie tylko w dopingu , ale i w codziennym życiu , wraz z bogaceniem się społeczeństwa wzrasta popyt , bo kto z nas nie chce być wiecznie młody i piękny 🙂
Po więcej informacji o hormonie wzrostu zapraszamy na naszą stronę internetową e-sterydy.pl