OXY-PRO Oxymetholone 25mg/tab 100tabs

Kolejny produkt który chcemy państwu zaoferować w naszym sklepie , to Anapolon producenta Kuwait Professional.

Anapolon to jeden z najmocniejszych sterydów dostępnych na rynku. Jest to steryd doustny ( czyli w postaci tabletek). W farmakologii znalazł zastosowanie przy zaniku mięśni oraz mocnej niedokrwistości. Jednak kiedy wyszło jak silny to środek , sportowcy zaczynali wykorzystywać go w dopingu. Anapolon to bardzo mocny anabolik zapewniający nam uzyskanie dużej masy mięśniowej w krótkim odstępie czasu. Wzmocnienie efektów Oxymetholone możemy uzyskać stosując odpowiednią dietę. Jeśli jesteś wrażliwy na ginekomastię , to środek ten nie jest dla ciebie !!! Anapolon wywołuje duża retencje wody , dlatego ważne jest aby korzystając z niego równocześnie stosować dowolny AI ( proviron , exemestane , anastrozole).

Dawkowanie

Anadrol jest silnym środkiem po którym uzyskamy wzrost masy jak i siły mięśniowej. Jak już wspominaliśmy powyżej obowiązkowo równolegle z nim stosuje się antyestrogen. Jest środkiem przeznaczonym wyłącznie dla mężczyzn a bezpieczne dawki to od 50mg do 100mg dziennie , kuracja nie powinna przekraczać 4-6 tygodni.

Efekty uboczne

Nie odpowiednie dawkując Anapolon mogę wystąpić takiej objawy jak :

  • ginekomastia
  • trądzik
  • przetłuszczająca się skóra
  • łysienie
  • nadmierne owłosienie na ciele
  • uszkodzenie wątroby

Tak jak większość sterydów doustnych jest szkodliwy dla wątroby dlatego stosując ten środek warto zaopatrzyć się w osłonki wątroby dostępne w aptece. Po cyklu z użyciem Anapolonu , obowiązkowa jest kuracja PCT czyli popularny odblok.