N.DECA-PRO Nandrolone Decanoate 200mg/ml 10ml

Opis

Nandrolone Decanoate czy też Deka Nandrolone ( deka durabolin) to popularny steryd anaboliczno-androgenny , najbardziej znany producent tego sterydu to grecki Hellas. Dzięki popularnej „długiej dece” można zdobyć parę fajnych kilogramów , stosując odpowiednią dietę i trening można spodziewać się naprawdę fajnych efektów porównywalnych do testosteronu , zresztą Deka ma nawet podobną budowę do niego.

Działanie

Największym plusem Nandrolonu , jest jego stosunek anaboliczności do androgenności. Dzięki temu steryd ten jest mocnym budowniczym masy mięśniowej. Stosując Dekę nie musimy obawiać się dużej retencji wody jak w przypadku np testosteronu cypionate. Deka jest bardzo wszechstronnym sterydem , używanym przez sporą grupę sportowców , aby wyciągnąć jak najwięcej korzyści z tego anaboliku , warto trzymać odpowiednią dietę ,dlaczego ? Ponieważ opisywany przez nas steryd nie ma właściwości anty katabolicznych. Dużo osób twierdzi że nandrolon ma korzystny wpływ na stawy , jak to z tym jest ? Faktycznie działa wzmacniająco na ścięgna , stawy oraz wiązadła. Jednak dawki lecznicze są dużo niższe niż te brane przez sportowców. Badania wykazały że deka ma wzmacniający wpływ na stawy już przy dawkach 50-100mg na tydzień.

Dawkowanie

Jeśli już sięgamy po Nandrolone Decanoate to pamiętajmy aby podawać go w towarzystwie testosteronu , dlatego aby zapobiec tzw: „deka dick” (problemy z erekcją , obniżenie potencji , stąd podawanie testosteronu aby utrzymać libido). Jeśli już wiemy z czym najlepiej podawać dekę , to ile jej dawkować ? Nandrolon to długi estr czyli wystarczy podawać go raz w tygodniu. Dawki dla początkujących to 200mg tygodniowo , osoby zaawansowane biorą od 200mg wzwyż. Jeśli po ten silny anabolik , chcą sięgnąć panie to dawki powinny oscylować przy 100mg.

Efekty uboczne

Oprócz opisanego wcześniej problemu z erekcją , potencją , mogą wystąpić takiej objawy jak łysienie , stany depresyjne. Nandrolone Decanoate zaleca się stosować do 10 tygodni , po stosowaniu tego leku konieczny jest odblok (PCT) , w czasie stosowania nandrolonu warto odblokować przysadkę , jak wiemy do tego konieczne będzie HCG.