Ovigil 500 HCG

HCG inaczej gonadotropina kosmówkowa, nie jest anabolitycznym steroidem, lecz naturalnym proteinowym hormonem, który rozwija się w łożysku kobiety ciężarnej.

Stosuje się go w leczeniu niepłodności. U kobiet powoduje owulację , zaś u mężczyzn zwiększa produkcję plemników. Dzieje się tak dlatego iż HCG podnosi poziom testosteronu. Działa szybko i niezawodnie.

Ciekawostka jest to , że oznaczanie obecność HCG w moczu lub krwi kobiety jest metodą wykorzystywaną w testach ciążowych. Warto wiedzieć również, że hormon HCG produkowany jest też przez komórki niektórych nowotworów złośliwych.
W kulturystyce stosuje się go jako preparat wspomagający po odstawieniu sterydów. Wykorzystywany aby uzyskać suchą masę mięśniową i wyeksponować dotychczasową rzeźbę. Steryd nie powoduje przyrostu tkanki tłuszczowej, nie pobudza apetytu ani nie wywołuje uczucia głodu i nie jest odpowiedzialny za rozmieszczenie tłuszczu w naszym organizmie.

Kulturyści , co tyczy się tutaj wyłącznie mężczyzn mogą doznać częstych erekcji i podwyższonego popędu seksualnego. W dużych dawkach prowadzi do powstawania trądziku oraz do odkładania wody i minerałów. Gonadotropina kosmówkowa może spowodować iż mięśnie będą wyglądały na spuchnięte. Stosowanie może powodować również ginekomastię czyli przerost sutka u mężczyzn. Przy dużych dawkach prawdopodobne jest również odkładanie się tłuszczu w biodrach. Dzieje się tak ponieważ wysoki poziom testosteronu prowadzi do wysokiej przemiany hormonu żeńskiego –estrogenu. U młodych kulturystów stosujących steryd może wystąpić zahamowanie wzrostu. Kolejnym objawem są wahania nastrojów. Wystąpić też mogą obrzęki, nadciśnienie, bóle głowy, agresja.

Dawkowanie Ovigil 500 HCG

Dawkowanie: 1000 iu podczas jednej iniekcji co trzy dni. Czas trwania kuracji wynosi około dwa, trzy tygodnie. Początkowy wzrost testosteronu występuje po około dwóch godzinach po pojedynczym zastrzyku. Osoby nie stosujące się do zalecanej dawki i przekraczające ją mogą mieć objawy nudności i wymiotów.

Atleci uważają, że po kuracji stają się bardziej hardzi i lepiej przygotują się do nadchodzących zawodów , poprzez pozbycie się zbędnego tłuszczu. Kulturyści po zakończeniu terapii sterydowej cierpią na znaczą stratę siły i masy mięśni.

Ovigil 500 HCG to nie jest środek o podobnej charakterystyce działania co sterydy anaboliczne i rzecz jasna musi być brany po odstawieniu sterydów, bo dzięki temu środkowi znacznie łatwiej jest wrócić do równowagi hormonalnej i psychicznej. Ten powrót do naszej akuratnej sytuacji jeśli chodzi o równowagę hormonalną jest ważny, bo gdy nie bierzemy już sterydów to jesteśmy w pewnym stopniu osłabieni. Chodzi tu o to, że długotrwałe działanie sterydów osłabiło naturalne zdolności organizmu związane z produkcją plemników i hormonów płciowych. Ovigil 500 HCG ułatwia powrót do stanu sprzed rozpoczęcia treningów ze sterydami anabolicznymi i co najistotniejsze podtrzymuje te atrakcyjne efekty naszego ćwiczenia. Dlatego jest to środek ceniony w sporcie amatorskim i zawodowym. Niezwykle istotnym jest też i to, że środek ten nie zwiększa naszego apetytu i nie wpływa na odkładanie się tłuszczu w organizmie. Ovigil 500 HCG jest też używany jako suchy steryd, który sprawia że mięśnie są lepiej dostrzegalne i wyglądają ładniej. Dlatego jest ceniony przez zawodowców, którzy muszą umiejętnie dobierać środki by dojść do ciekawych efektów. No ale specyfik ten to też efekty uboczne i dlatego sportowcy przyjmujący ten środek powinni dawkować go pod okiem lekarza, który zauważy niepokojące objawy. Nie chodzi tu jedynie o nie estetyczne zmiany na skórze, ginekomastię, czy o inne zmiany fizyczne. W przypadku zbyt częstego brania Ovigil 500 HCG pojawia się też agresja i to zwłaszcza u kulturystów nastolatków, których wzrost może być zatrzymany.

Ovigil 500 HCG to też lek i to działający bardzo dobrze. No bo to naturalny hormon proteinowy, którym to można leczyć niepłodność u kobiet i co najistotniejsze zwiększa on produkcję plemników u mężczyzn. Dlatego odpowiednio dawkowany może poprawić sytuację hormonalną organizmu po nieodpowiednim dawkowaniu sterydów. Dotyczy to jednak kulturystów płci męskiej. Lecz w przypadku braku płodności u kobiet Ovigil 500 HCG zdziała cuda o ile jest on brany zgodnie z zaleceniami lekarze, który dobrze potrafi dobrać dawkę do konkretnej kobiety, bo odpowiednie dawkowanie tego konkretnego specyfiku zależy rzecz jasna od tego czy ta konkretne kobieta ćwiczy, czy też nie oraz od jej masy ciała. Działanie Ovigil 500 HCG może znacznie osłabnąć w przypadku kobiety która zacznie biegać i nie zmieni dawki po konsultacjach z lekarzem. No bo jeśli zacznie biegać lub jeździć rowerem to działanie tego specyfiku będzie bardziej szło w mięśnie.

Ten konkretny specyfik wyjątkowo dobrze działa na atletów, a u typowego kulturysty wywoła pewnego rodzaju osłabienie. Dlatego biegacze i inni sportowcy uprawiający dyscypliny typowe dla lekkiej atletyki nawet powinni zażywać ten środek. No bo Ovigil 500 HCG sprawi że będą bardziej hardzi, czyli będzie też pozytywnie oddziaływał na ich psychikę. No a to oddziaływanie jest bardzo ważne, bo same warunki fizyczne nie czynią mistrzem świata. Kluczową rolę odgrywa psychika, która też w ostatnich czasach musi być wspomagana odpowiednimi specyfikami, które obniżają stres przed niezwykle ważnym występem na ważnej imprezie. Taki występ może przesądzić o dalszej karierze konkretnego sportowca.