Nandrolone PP 100mg/ml

Nandrolon Phenylpropionate to świetnej jakości steryd, który udanie zbuduje masę mięśniową u kulturystów oraz sportowców, którzy na co dzień trenują sporty walki.

Jest to całkowicie bezpieczny w działaniu środek, niosący za sobą wiele dobrego. Dzięki niemu można zatroszczyć się o optymalną sylwetkę. Działanie produktu jest bardzo szybkie, co ma wpływ na jego częste stosowanie przez młodzież, ale też bardziej doświadczonych sportowców. Cykl z użyciem tego Nandrolonu może trwać 6 tygodni, a po tym czasie zauważy się już w swoich mięśniach pierwsze zadowalające efekty. Objawiać będzie się to tym, że urosną i staną się dużo mocniejsze. Szczególnie przyda się to kulturystom, bokserom, ale też wojownikom MMA, którzy przecież na co dzień bazują na swoich mięśniach i starają się o jak największy przyrost, nie tracąc przy tym formy fizycznej.

Zwiększone efekty treningowe

Każda osoba zdecydowana na sięgnięcie po steryd anaboliczny ma pewność, że zadziała na jego ciele bardzo skutecznie. W organizmie nie będzie się gromadzić zbyt duża dawka wody, jej ilości będą optymalne. Ponadto można zapewnić sobie doskonałe efekty treningowe przed ważniejszymi walkami, tak aby nie musieć się ani przez chwilę zastanawiać nad tym, czy zakończy się ona zwycięstwem danego zawodnika. Praca nad mięśniami dla siłaczy i kulturystów to bardzo ciężkie zadanie do wykonania, któremu trzeba się poświęcić w całości. Warto zaufać więc temu środkowi i zapewnić sobie jeszcze lepsze efekty, dzięki czemu będzie miało się świadomość, że czas poświęcany na treningi nie idzie na marne. Masa mięśniowa z pewnością będzie dużo większa, przy okazji zredukowana zostanie tkanka tłuszczowa i będzie można zauważyć u siebie większe pokłady energii, która później może być wykorzystana na jeszcze intensywniejszych treningach, czy też po prostu na zawodach, w których wystartuje sportowiec.

Umiejętne dawkowanie

Sięgając po ten typ Nandrolonu trzeba mieć pojęcie, jak go dawkować, aby z tym nie przesadzić. Najczęściej stosuje się dawkę wynoszącą od 50 do 150 mg raz na 1-3 dni, w zależności od tego jak wytrenowana jest osoba sięgająca po ten środek. Dawki mogą być różnorodne, więc najlepiej jest to skonsultować z jakimś specjalistą lub trenerem personalnym, który będzie w stanie pomóc zawodnikowi. Nandrolon powinien być dostarczany bezpośrednio do mięśni, dzięki czemu na efekty nie będzie trzeba czekać godzinami. Warto więc stosować ten środek na kilka chwil przed jakimś ważniejszym treningiem, a wtedy podwyższona jego intensywność zaprocentuje jeszcze bardziej w przyszłości. Oczywiście dawkowanie uzależnione jest też od wagi zawodnika. Jeśli ktoś waży ponad 100 kilogramów będzie mógł pozwalać sobie na nieco większe dawki, chociaż powinno się to odbywać pod czujną opieką lekarza, aby z niczym nie przesadzić, bo można doprowadzić w takiej sytuacji do skutków ubocznych, np. do krwotoków z nosa. Zawodnicy stosują ten środek przez okres 6 tygodni, chociaż można go skrócić do 4 i wydłużyć do 8 tygodni.

Zwiększona siła na długi czas

Zawodnicy, którzy chcą się stale rozwijać w sportach walki bazują na tym, aby popracować nad swoją siłą. To w ich przypadku stanowi klucz do sukcesu, dlatego też na takich treningach warto opierać swoje plany, chociaż czasami wysiłek wkładany w treningi nie jest wystarczający i trzeba zdecydować się na zastosowanie skutecznych sterydów anabolicznych. Zdecydowanie się na opisywany Nandrolon to strzał w dziesiątkę, ponieważ wtedy:

  • zwiększy się siłę na długi czas,
  • mięśnie będą przybierać większe rozmiary i trudno będzie zbudować podobne konkurentom.

Jeśli ktoś nie chce odstawać od reszty i pragnie być coraz lepszym zawodnikiem, a także zapewnić sobie idealne efekty treningowe powinien sięgnąć po ten specyfik zwłaszcza, że umiejętne dawkowanie nie prowadzi do skutków ubocznych. Tym samym pod kątem siłowym zawodnik będzie przygotowany do ważniejszych występów i nie znajdą się na niego mocni przeciwnicy, którzy zdołają go pokonać.

Szybkie pozbycie się nadmiaru tłuszczu

Produkt może okazać się bardzo pomocny również jeśli chodzi o szybkie pozbycie się nadmiaru tłuszczu. Wiadomo, że u kulturystów zbyt duża dawka tłuszczu może oznaczać spore problemy, ponieważ to sprawia, że ma się dużo mniejsze szanse na odniesienie końcowego zwycięstwa w jakichś istotnych zawodach, do których sportowiec przygotowywał się przez wiele miesięcy. Sięganie po sterydy anaboliczne jest zrozumiałym zjawiskiem, gdyż nikt nie chce przed zawodami doprowadzić do tego, że miesiące wyrzeczeń pójdą na marne. W tym wszystkim należy jednak zachować zdrowy rozsądek, aby nie przesadzić ze stosowaniem Nandrolonu, ponieważ odwróci się to na niekorzyść sportowca. Na pewno jest to jednak bardzo skuteczna droga do rozwoju swoich mięśni oraz siły. W związku z tym młodzi zawodnicy chcący dorównać bardziej znanym sportowcom z własnej dyscypliny sięgają po takie środki, tym samym mając szansę na zrównanie się poziomem ze swoimi idolami. Podobnie czynią gwiazdy, które myślą już powoli o sportowej emeryturze.