Nandrolone Phenylpropionate-100mg/ml 1 ml , 10 amp -130zł

Nandrolone Phenylpropionate (NPP, SZYBKA DECA) to steryd o skutecznym i szybkim działaniu.

Jego substancją czynną jest nandrolon – związek ten ma właściwości długotrwałego wnikania do organizmu. Największym atutem tego sterydu jest jego wysoki poziom bezpieczeństwa – z tego względu jest często wykorzystywany przez kulturystów i sportowców.

Z pewnością nie raz zagłębiając się w specyfikę najlepszych sterydów, natrafiłeś na legendarną „krótką deczkę„, „superkę„. Jej popularność nie wyrosła z niczego! Jest to najdokładniej przebadany SAA na rynku – pierwszy raz został przebadany i opisany w 1957 roku. Wkrótce po tym, został wprowadzony na rynek i podawany pacjentom. Ze względu na jego wysoką skuteczność, w około 1975 roku został zakazany w sporcie. Jego zastosowanie cieszyło się popularnością w leczeniu między innymi: niepłodności u mężczyzn, aplastycznej anemii, wyniszczenia AIDS, osteoporozy, raka sutka, w czasie rekonwalescencji po wypadku lub operacji, kuracji pacjentów hemodializowanych, osłabionych po chemioterapii.

Zastosowanie

Czas półtrwania sterydu to około 3 dni, jego aktywna substancja w szybkim tempie tafia do krwi. Dawkowanie jest zależne od płci oraz indywidualnych predyspozycji. Za odpowiednią dawkę podzieloną na właściwe części (po około 150 mg) uznaje się maksymalnie od 300 mg do 700 mg na tydzień. Górnica granica dawek jest kierowana do wyłącznie zaawansowanych jednostek przyjmujących ten preparat.

Średnia dawna tygodniowa:

 • kobiety 50 mg – 100 mg,
 • mężczyźni 150 mg  – 600 mg.

Typowy okres przyjmowania preparatu to 5 – 8 tygodni.

Wybór właściwego preparatu jest uzależniony od specyfiki i funkcjonowania sportowca – jednak istnieje wiele przesłanek, które potwierdzają przewagę „szybkiej deczki” nad „decą”. Jedną zaletą jest jej dłuższy cykl trwania – nawet do 6 tygodni. W tym czasie można uzyskać sporą masę mięśniową, szczególnie w przypadku łączenia tego specyfiku z innymi dostosowanymi preparatami. Profesjonaliści najczęściej łączą NPP z Testosteronem Propionat, Winstrolem lub Metanabolem.

Jak działa Nandrolone Phenylpropionate?

Nandrolone Phenylpropionate jest ulepszonym odpowiednikiem testosteronu. Dzięki jego właściwościom, czas wchłaniania preparatu wydłuża się, zmniejszając przy tym możliwość występowania skutków ubocznych. Jego wysoki poziom anaboliczności łączy się nie tylko z dobrymi efektami, ale również z niewielką szkodliwością i wysokim bezpieczeństwem. Zażywanie NPP charakteryzuje się niskim prawdopodobieństwem retencji wody oraz wystąpieniem ginekomastii. Nowo powstałe, rozbudowane mięśnie mają lepszą, zwartą strukturę, która jest nie tylko zjawiskowa, ale również długotrwała. To tylko niektóre korzyści z zastosowania preparatu. Steryd ten korzystnie wpływa również na: syntezę glikogeny, fosforany kreatyny, hamując przy tym proces odkładania się tkanki tłuszczowej. Mechanizm działania preparatu jest zbliżony do Nandrolenu Decanoat. Praktycznie, działa jednak na lepszą jakość mięśnia, budując go bardziej „suchym”. Jako środek krótkoestrowy – jego aromatyzacja jest niewielka, a retencja wody zminimalizowana.

Najpopularniejsze zastosowanie nandrolonu to funkcja sterydu bazowego podczas budowania mięśni lub funkcja wspomagacza, który doskonale współgra z innymi anabolikami. Podstawową zaleta NPP jest istotna poprawa bilansu azotowego w mięśniach, który wpływa na stymulację rozbudowy zapasów nitrogenu w tkance mięśniowej. Dlatego też npp, doskonale sprawdza się w powiązaniu z dietą bogatą w białko, w postaci naturalnego pokarmu lub odżywek białkowych. Steryd ten hamuje wydzielaniu kortyzolu, co wpływa na powiększenie jego właściwości o działanie anty-kataboliczne.

Zalety zastosowania

NPP sprawdza się nie tylko podczas budowy mięśni, ale również w fazie redukcji. Jego właściwości są liczne i drogocenne – pozytywnie wpływa na gęstość kości, niweluje ryzyko kontuzji, zmniejsza toksyczność innych sterydów anabolicznych, zwiększa wytrzymałość i siłę.

Kolejnym niewątpliwym atutem zastosowania Nandrolenu to porównywalność z innymi preparatami. NPP jest względnie bezpieczny i skuteczny. Odpowiednie warunki i zastosowanie osoby npp, gwarantuje szybkie i długotrwałe efekty. Oto główne i najpopularniejsze zalety wyłonione z opinii osób stosujących npp w praktyce:

 • Gwałtowny przyrost masy mięśniowej
 • Pierwszorzędna jakość masy bez gromadzenia się wody.
 • Niska szkodliwość preparatu.
 • Sprawdzony medycznie pod względem bezpieczeństwa w pierwszym cyklu.
 • Uniwersalność produktu: odpowiedni zarówna dla mężczyzn, jak i kobiet.
 • Łatwa dostępność.
 • Odpowiedni dla osób zaczynających swoją drogę ze sterydami.
 • Szybki sposób podawania: iniekcje.
 • Bardzo niski wpływ na progesteron.
 • Bezpieczny dla wątroby.

Możliwe skutki uboczne

Nandrolone Phenylpropianate NPP jest dosyć bezpieczny w zastosowaniu, pod warunkiem umiejętnego dawkowania. Ryzyko wstąpienia skutków ubocznych rośnie w przypadku: przekraczania dawek, niestosowania się do zaleceń. Możliwe, ale rzadko występujące reakcje organizmu to: podwyższone ciśnienie, bóle głowy, obniżenie libido.