N.PHENYL-PRO Nandrolone Phenylpropionate 100mg/ml

Charakterystyka produktu

Nandrolone Phenylpropianate NPP to mniej popularna odmiana deki , jest również mniej znana niż fenylopropionian nandrolonu. Steryd ten znany jest w marketingu jako “krótka deka” albo “szybka deka”. Ma bardzo silne działanie anaboliczne , a jednocześnie ma mało cech androgennych.

W jakim celu brać ?

Nandrolone Phenylpropianate NPP znajduje zastosowanie przede wszystkim w kulturystyce, dzięki niej możemy zyskać ogromny wzrost siły jak i dobrą jakościowo masę mięśniową.

Jeśli chodzi o dawkowanie to zazwyczaj stosuje się od 50 do 150 mg co drugi dzień. Stężenie jak i czas kuracji oraz częstotliwość iniekcji należy ustalić pod poziom zaawansowania danego sportowca. Czas stosowania NPP  zazwyczaj wynosi pomiędzy 4 a 8 tygodni. Jednak spora część kulturystów stosuje cykle 6 tygodniowe.

Efekty stosowania

Zasada działania Nandrolone Phenylpropianate NPP jest bardzo podobna do Nandrolonu Decanoate, co już sugeruje nam że NPP ma podobne możliwości co długi estr deki . Ale warto zwrócić uwagę na fakt, że Szybka deka gwarantuje nam zdobycie suchej masy mięśniowej. Co za tym idzie NPP wykazuje minimalną aromatyzację do estrogenów, niż choćby Nandrolone Decanoate.

Zalety stosowania

  • szybkość w działaniu
  • wartościowa masa mięśniowa
  • słabo aromatyzuje
  • łagodna androgenność

Skutki uboczne

Nandrolone Phenylpropianate NPP to łagodny steryd dla sportowców, stąd mniejsze ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Ryzyko efektów ubocznych jak zawsze rośnie wraz z większymi dawkami powyżej 400mg tygodniowo. Wówczas możemy spodziewać się takich efektów ubocznych jak: podwyższone ciśnienie , bóle głowy , spadek libido czy nawet krwotoki z nosa.

Nad mienie jeszcze że należy unikać łączenia Phenylpropionate z takich środkiem jak Parabolan, gdyż takie połączenie może doprowadzić do ginekomasti ( jest to wywołane dużą aktywnością progestagenną).

Podsumowanie

Nandrolone Phenylpropianate NPP to dobry środek w cyklach w których zależy nam na jak najlepszym wycięciu naszej sylwetki oraz wzroście siły . Zazwyczaj łączy go się z Testosteron Propionate dzięki temu tworzy się doskonałe łączenie anaboliczne. Dodatkowo moc takiej kuracji mocna wzmocnić dodając stanozol.