CYPIO-PRO Testosteron Cypionate 250mg/ml 10ml

Testosterone Cypionate jest preparatem mocno zbliżonym do Testosteronu Enanthat, a rozbieżność pomiędzy nimi polega tylko na tym, iż Testosteron Cypionat jest o jeden atom węgla dłuższy aniżeli Enanthat.

Różnica ta ma możliwość wpływać na większą skłonność ku aromatyzacji a także retencji wody w organizmie, lecz w praktyce odmienność ta jest nieznaczna. Cypionat niekoniecznie jest jeszcze aż tak powszechni w Polsce jak Enanthate, ale zaobserwuje się większe zainteresowanie odbiorców właśnie tą postacią testosteronu. Porównywalnie jak Enanthat, Cypionat jest mocnym specyfikiem o właściwościach anaboliczno-androgennych. Stosowany jest w fazie anabolicznej celem zdobycia siły i masy mięśniowej. Odbiorcy najczęściej łączą go z Deką Durabolin i Dianabolem. Skutki uboczne są prawie identyczne jak w przypadku następstw ubocznych notowanych podczas stosowania Enanthatu, z niejaką różnicą. Ponieważ Cypionat ma dłuższy okres półtrwania w organizmie aniżeli Enanthat, następstwa uboczne mogą mieć mocniejszy charakter. Jednak, w praktyce wykazano że są zbliżone do testosteron enanthate czyli : wybuchy agresji , retencja wody , ryzyko ginekomastii , łysienie , przyrost prostaty , nadmierne owłosienie.

Dawkowanie

Iniekcje powinny odbywać się ze względu na okres półtrwania co 5-7 dni. Tygodniowe dawki zależne są od poziomu zaawansowania danej osoby i wahają się od 200 do 1000mg tygodniowo. Czas kuracji powinien wynosić od 12 do 16 tygodni , a następstwem cyklu powinien być odblok (PCT). Testosteron Cypionate  ,jak każdy testosteron jest fundamentem każdego cyklu , jest to produkt uniwersalny i w zależności od dawki wykorzystywany w cyklach masowych jak i redukcyjnych , ze względu na jego budowę nierozłącznym dodatkiem do Cypionatu jest AI np Proviron.

Aby zapoznać się z pełną ofertą naszego sklepu , zapraszamy tutaj.