Masteron Propionate 100mg/ml

Każdy kto jest sportowcem i regularnie ćwiczy marzy o znalezieniu środka, który wspomoże ciężkie treningi i przyniesie zamierzony efekt.

Obecnie na rynku mamy wiele środków, które mają za zadanie wspomagać intensywne treningi. Niestety nie wszystkie te środki przynoszą zamierzony efekt. Warto jest więc stosować takie środki, które są sprawdzone oraz cieszą się dobrą opinią, ponieważ jest to gwarancja osiągnięcia sukcesu. Wśród tych sprawdzonych środków wyróżnić możemy sterydy Drostanolone (Masteron) Propionate.

Podstawowe informacje o Drostanolone (Masteron) Propionate

Masteron Propionate początkowo był stosowany do leczenia raka piersi. Obecnie jednak jest to bardzo silny środek, który poprawia twardość oraz kształt tkanki mięśniowej. Dzięki temu jest jednym ze stosowanych środków w czasie przygotowań do zawodów sportowych. Przynosi on również dobre efekty przy niskim poziomie tłuszczu. W trakcie jego zażywania ciało traci tkankę tłuszczową oraz wodę, przez co muskulatura staje się bardziej wyrzeźbiona. Masteron Propionate dzięki temu, iż ma mała toksyczność, to jest w zupełności bezpieczny dla naszej wątroby, dlatego też można go stosować przez dłuższy okres czasu. Zasada działania środka jest taka, że im mniejsza ilość tkanki tłuszczowe, tym działanie Drostanolone (Masteron) Propionate jest większe. Doskonale nadaje się on w cyklach jakościowych, gdyż może towarzyszyć winstrolowi albo trenbolonowi.

Dawkowanie Masteronu Propionate

Dawkowanie środka jest zależne przede wszystkim od poziomu zaawansowania w ćwiczeniach oraz stażu treningowego. Jeśli chodzi o sportowców to przyjęło się, że najczęściej zażywaną dawką jest 100mg trzy razy w tygodniu. Z kolei pośród kulturystów dominuje przekonanie, iż środek należy stosować w ostatnim etapie przygotowań do zawodów, żeby jeszcze bardziej podkreślić nasze mięśnie.

Najlepiej jednak jest stosować Masteron Propionate w połączeniu z odpowiednią dawką testosteronu, a także trenbolonem i oxandralonem. Należy wtedy zażywać środki w następujących dawkach:

– testosteronem 250-400mg tygodniowo + masteron 100-150mg co drugi dzień,

– testosteronem 250-400mg tygodniowo + trenbolonem 250-250mg tygodniowo + masteron 200-300mg tygodniowo,

– testosteronem 250-400mg tygodniowo + oxandralonem 30mg dziennie + masteron 300-400mg tygodniowo.

Masteron Propionate nie może być jednak pod żadną postacią stosowany przez kobiety.

Okres stosowania waha się w granicach od czterech do ośmiu tygodni.

Odstawianie

Skutki uboczne stosowania Masteronu Propionate

– zwiększenie masy ciała,

– wypadanie włosów oraz przyspieszenie łysienia,

– nasilenie trądziku,

– zahamowanie produkcji testosteronu w jądrach,

– wysuszanie się stawów, które jest spowodowane brakiem aromatyzacji, a co za tym idzie zwiększa to ryzyko kontuzji,

– zwiększenie się ilości hematokrytu,

– zwiększa się ryzyko chorób serca oraz układu krążenia,

– możliwość bezpłodności, która może okazać się trwała i nieuleczalna,

– zwiększone ryzyko raka prostaty,

– zmiana profilu lipidowego krwi, spadek HDL, wzrost LDL,

Wady Masteronu Propionate

Największą wadą środka jest jego bardzo krótki okres półtrwania. Wymaga przez to częstych oraz regularnych iniekcji, a także zażywania go przynajmniej trzy razy w tygodniu. Następna istotna wada Masteronu Propionate wynika z jego chemicznej budowy. Przez to, iż jest pochodną DHT to okazuje skutki uboczne, które są podobne dla środków, jakie podlegają 5-alfa redukcji. Dlatego też osoby, które mają poważne problemy z wypadaniem włosów oraz prostatą powinny dobrze się zastanowić czy, aby na pewno winny zażywać środek. Kolejną wadą jest jego cena, ponieważ jest to dosyć drogi środek, to przez to nie cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem. Wadą Masteronu Propionate jest również to, iż uchodzi on za środek, który działa jako antyestrogen. Jego efektywność w tym zakresie niestety jest mała i jeżeli stosuje się duże dawki metanabolu, anapolonu albo też testosteronu oraz występuje problem z estrogenami, to niestety na niewiele zda się zażywanie masteronu. Także bardzo istotną wadą jest to, iż ma bardzo poważny wpływ na zawały mięśnia sercowego, ponieważ występują skrzepy. Zawał może być również spowodowany zwiększonym poziomem hematokrytu albo zmniejszeniem się ilości prostacykliny, czy też zmienioną aktywnością fibrynoitycznej.

Jeśli więc zdecydowaliśmy się na stosowanie środka Drostanolone (Masteron) Propionate to powinniśmy dokładnie przestrzegać zalecanych dawek, ponieważ zażywanie większych dawek niż zalecana może doprowadzić do bardzo poważnych skutków ubocznych, a nawet śmierci na zawał serca. Z kolei przy odpowiedniej kombinacji środków oraz odpowiednio zbilansowanej diecie nastąpi przyrost najwyższej jakości tkanki mięśniowej. Dzięki temu osiągniemy zamierzony efekt oraz będziemy się cieszyć swoimi osiągnięciami. Jeśli natomiast zażywamy jakieś leki albo na coś chorujemy to warto jest zaciągnąć porady lekarza, czy aby na pewno w połączeniu z innymi lekami możemy stosować Drostanolone (Masteron) Propionate.