Masteron Enanthate – 200mg/ml 10ml- 210zł

Masteron (Drostanolon) Enanthate

KUp masteron, drostanolon w Sklepie ze sterydami online

Masteron Enanthate jest to środek, stosowany przede wszystkim przez kulturystów. Jego nazwa chemiczna to Drostanolone EnanthateMasteron należy do grupy sterydów anaboliczno-androgennych. Preparat ten odznacza się działaniem androgennym, dzięki któremu dochodzi do zwiększenia poziomu estrogenów. Oprócz tego cechuje się brakiem aromatyzacji. Jednakże jest to steryd anaboliczny, który nie wzmocni zbytnio naszej masy mięśniowej czy siły. Master długi działa, nieco słabiej, aniżeli testosteron. Dobrym rozwiązaniem jest przyjmowanie tego środka razem z innymi anabolikami. Masteron Enanthate został wprowadzony do 1950 roku po czy sprzedawany pod wieloma nazwami handlowymi, między innymi takimi jak Masteril oraz Drolban. Największą popularność Masteron Enanthate zyskał w 2000 roku jako lek oraz wzmacniacz wydajności. Zapotrzebowanie na niego jest niezwykle wysokie, aż do dzisiaj jest jednym z najczęściej stosowanych sterydów, z uwagi na jego silne właściwości antyestrogenowe. Rezultaty, jakie daje ten steryd to mięśnie dobrej jakości. Przeważnie kulturyści sięgają po niego na końcowym etapie przygotowań. Najlepsze efekty daje w przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej.

Kup Masteron , drostanolone w naszym sklepie z koksami online!


W jaki sposób działa Masteron Enanthate?


Masteron jest to związek pochodzący z dihydrotestosteronu, więc jeśli go przyjmiemy, zwiększy się ilość DHT w naszym organizmie. W ludzkim ciele enzym reduktazy 5a syntetyzuje DHT w gruczole krokowym, jądrach, mieszkach włosowych oraz gruczołach nadnerczowych, dzięki czemu mężczyzna ma cechy podobne do męskich. Wzrost testosteronu powoduje wzrost DHT. DHT nie aromatyzuje, więc po przyjęciu dawki Masteronu zwiększa się DHT w naszym organizmie, a ilość estrogenów pozostaje bez zmian. Nie będziemy więc borykali się ze skutkami estrogenowymi, niezależnie od tego, jaką dawkę preparatu przyjmiemy. Masteron Enanthate działa jak umiarkowany inhibitor aromatazy, był z tego względu stosowany w leczeniu raka piersi. Działa poprzez blokowanie estrogenu w miejscach receptorowych tkanki piersi.

Sprawdzone sterydy do cyklu dla początkujących!
Drostanolon Enanthate


Stosowanie Masteronu


Masteron enanthate- masteron ze względu na swój sposób działania, stosowany w większości przez kulturystów w okresie przedstartowym. Aby, uzyskać satysfakcjonujące efekty wizualne w postawi wyraźnej i twardej muskulatury, środek należy rozpocząć, przyjmować parę tygodni wcześniej, dzięki czemu uzyskamy optymalne efekty jego działania. Steryd ten nie jest jednak polecany tylko i wyłącznie osobom startującym w zawodach. Masteron enanthate świetnie wspomaga intensywne treningi, zwiększa przyrost mięśni oraz ich siłę, można więc wykonywać treningi ze sporo większym obciążeniem. Masteron można także łączyć jak najbardziej z innymi sterydami, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty oraz wysoką jakość przyrostów mięśniowych. Łączenie go wraz z pozostałymi sterydami o działaniu anabolicznym, jak między innymi Equipoise gwarantuje widocznie przyrosty. W cyklach typowo masowych przede wszystkim warto stosować do tego Dianabol albo testosteron, przez co uzyskamy przyrosty mięśni przy niewielkiej retencji wody pod skórą, a co najważniejsze nie będą towarzyszyć nam efekty uboczne wywołane przez estrogeny. W przypadku, gdy do cyklu dodamy sterydy II klasy, słabo wiążące się z AR (winstrol. boldenon, oxymetolon, metanabol) efekty ich działania będą się nawzajem uzupełniać, dzięki czemu zwiększy się bardzo efektywność całego cyklu.


Masteron enan– sposób dawkowania


Dawki base Masteronu oscylują w granicy od 200 do 300 mg na tydzień. Standardowe dawki leki Masteron zaczynają się od 300 do maksymalnie 400 mg na tydzień. Przeciętnie jest to 350 mg na tydzień. Masteron podawany jest wówczas w sposób 100 mg co drugi dzień. Dawki high Masteronu enanthate zaczynają się przeważnie od 200 mg co drugi dzień albo 600-800 mg na tydzień. Wysoką dawką uznawane jest przyjmowanie150 mg co drugi dzień.

Typowe środki do stosowania razem z Masteronem enanthate

1. Testosteron 250-400 mg na tydzień razem z masteronem 100-150 mg co drui dzień, cykl od 8 do 10 tygodni.

2. Testosteron 250-400 na tydzień razem z oxandrolone 30 mg na dzień i masteron od 300 do 400 na tydzień.

3. Testosteron 250-400 mg na tydzień razem z trenbolone enanthate 250 do 350 mg na tydzień i masteron od 200 do 300 mg na tydzień.

Istnieje także możliwość spróbowania masteronu jako środka po dłuższym cyklu SAA, aż do ostatecznego zejścia i ubicia muskulatury, tak samo sprawdza się taki środek, jak winstroloxandrolone oraz oral turinabol.Przeciwwskazania do stosowania Masteronu enanthateWarto pamiętać przede wszystkim o tym, iż stosowanie Masteronu enanthate nie jest polecane kobietom, z uwagi na wywoływaną przez niego wirylizację. Mężczyźni w trakcie jego przyjmowania nie muszą obawiać się o uszkodzenie wątroby, a jego największym efektem ubocznym jest trądzik i łysienie typu męskiego. Środek ten dostępny jest pod postacią ampułek 50 mg/ml o zawartości 1-2 ml. Ten środek dopingujący nie jest także polecany niedoświadczonym zawodnikom, warto także pamiętać o tym, iż masteron należy do jednych z najczęściej podrabianych sterydów. Nie należy więc kupować tego sterydu z niesprawdzonych i niepewnych źródeł. Podrobione produkty mogą nie tylko nie zadziałać w oczekiwany przez nas sposób, ale stwarzać także zagrożenie dla naszego zdrowia. Przed jego zakupem dobrze więc wybierzmy sprzedawcę, kupujmy jedynie z miejsc polecanych przez innych sportowców, wówczas będziemy mieć pewność wysokiej jakości produktu. Master długi nie wykazuje zbyt silnego działania hepatoksycznego, jednakże jeśli przyjmowany jest przez dłuższy czas, wówczas najlepiej korzystać z preparatów działających osłonowo na wątrobę. Z Masteronu enanthate nie powinny także korzystać osoby, mające problem ze zbyt niską gęstością kości albo borykające się z dolegliwościami stawowymi, gdyż steryd ten może dodatkowo zaostrzać przebieg tego rodzaju problemów zdrowotnych.


Efekty uboczne przyjmowania Masteronu enanthate

Masteron Drostanolon Enanthate w dobrej cenie na sterydy.org.pl
Masteron Enanthate


Mimo tego, iż Masteron enanthate jest już wiele lat na rynku i stosuje się go także u pacjentów z chorobami nowotworowymi czy AIDS, Masteron enanthate i tak niesie ze sobą pewne efekty uboczne i musu być używany zgodnie z zaleceniami. Nie należy pod żadnym pozorem przekraczać dozwolonych dawek. Pamiętajmy o tym, iż Masteron enanthate nie jest polecany młodym osobom, dopiero rozpoczynającym swoją przygodę ze sportem. Osoby doświadczone nie muszą w ogóle obawiać się stosowania tego środka. Jest on uznawany za jeden z bardzo bezpiecznych sterydów anabolicznych, jakie możemy zakupić na rynku. Warto mieć na uwadze, iż efekty uboczne nie muszą wystąpić u każdej osoby, wszystko zależy od naszego ogólnego stanu zdrowia i wielu innych istotnych czynników. Efekty uboczne, jakie wystąpią, mogą mieć także inny stopień nasilenie, wszystko zależy indywidualnie od danego organizmu, w jaki sposób zareaguje na środek.

Efekty uboczne, jakie możemy wymienić to przede wszystkim:

1. Utrata włosów na głowie

Androgeny nie pozostają obojętne na ilość owłosienie występującego na naszym ciele. Jak wiadomo, testosteron wpływa korzystnie na porost włosów w okolicach płciowych, twarzy czy klatce piersiowej, jednakże jego działanie na skórę głowy jest odmienne. Androgeny wywołują utratę włosów na głowie w stopniu nieodwracalnym. Efekt ten uzależniony jest w znacznym stopniu także od predyspozycji genetycznych, nieraz może on w ogóle nie wystąpić.

2. Trądzik

Zwiększone stężenie androgenów we krwi może niestety źle wpływać na kondycję naszej skóry, głównie skóry twarzy. Objaw ten jest szczególne widoczny u osób, mających już kiedyś problemy z cerą tłustą i trądzikową.

3. Nadciśnienie

Masteron enathate może wpływać na wzrost ciśnienia tętniczego. Należy więc zachować środki ostrożności, jeśli mamy problem z wysokim ciśnieniem.

4. Agresja

W bardzo rzadkich przypadkach objawem stosowania Masteronu enanthate jest także agresja, nadmierna pobudliwość i szybkie popadanie w złość.

Warto mieć na uwadze, iż dzięki działaniu hamującym na aromatazę, Masteron enanthate nie niesie ze sobą ryzyka ginekomastii oraz zatrzymywaniu wody w organizmie.