Masteron Propionate – 100mg/ml 10ml- 170zł

Masteron (Drostanolone) Propionate

Pivotal Labs-producent prosto z USA!! Sklep ze sterydami online

Cykl z masteronem propionate – korzyści, dawkowanie i ewentualne skutki uboczne.

Masteron to środek znany w świecie substancji dopingowych pod wieloma nazwami. Przede wszystkim znajdziemy go pod określeniami, takimi jak masteron propionate, prop, propionat, drostanolon. Każdy miłośnik bodybuildingu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromnym wysiłkiem jest zbudowanie wymarzonej sylwetki. Jeżeli chcesz odkryć, dlaczego tak wielu ludzi wybiera sterydy na drodze do transformacji swojego ciała, nie omieszkaj zapoznać się z informacjami, które opisują cykl działanie substancji, którą jest masteron.

Czym jest popularny w kręgach fitness masteron propionate?

Przede wszystkim substancja ta wpisuje się w kategorie sterydów. Jest stworzony na bazie oleju, który podaje się za pośrednictwem iniekcji. Dawno temu w okolicy roku 1950 masteron został opracowany w ramach leku. Został on skomercjalizowany dopiero 20 lat później, dlatego też na półki sklepowe trafił pod koniec roku 1970.

Oznacza to, że niegdyś substancja ta była legalna. Wbrew pozorom wiele sterydów, które są w dzisiejszych czasach przeznaczone do zwiększania naturalnych możliwości ludzkiego organizmu, były niegdyś lekami. Masteron był dostępny w legalnej formie przez ponad 20 lat. Warto jednak wspomnieć o tym, że jego pierwotnym zadaniem wcale nie było przyspieszenie rozwoju mięśni. Początkowo nie stosowali go sportowcy lub amatorzy siłowni.

W rzeczywistości steryd ten był jedną z pierwszych substancji, która miała leczyć raka. Jego dokładnym przeznaczeniem było zwalczanie raka piersi. Był to niezwykle silny lek o inwazyjnym działaniu, który był estrogenem wspomagającym terapię antyrakową. Okazało się, że podczas podania go kobietom poziom estrogenu faktycznie spadał w bardzo szybkim tempie. Jednym ze skutków ubocznych tego sterydu było jednak zwiększenie siły użytkownika i przyspieszony proces nabierania masy ciała.

Szybko zainteresowano się tymi efektami w różnych sportach. Dodatkowym atutem w przypadku masteronu był fakt dotyczący tego, że jest to steryd antyestrogenny. Nie wiązał się zatem z ryzykiem aromatyzacji podczas cyklu. Jego efekty związane ze zwiększeniem siły mięśni i przyspieszonym rozwojem masy ciała szybko znalazły wielu sympatyków wśród miłośników treningu ciała.

Warto pamiętać o tym, że masteron to jeden z silniejszych środków na rynku. Może być groźny w niektórych przypadkach, ponieważ wyłącza naturalną produkcję testosteronu. Po zakończeniu cyklu za pośrednictwem masteronu niezbędna jest dobrze przygotowana terapia posterydowa. Bez niej istnieje wysokie ryzyko uszkodzenia organizmu, dlatego też środkiem tym powinny być zainteresowane jedynie bardzo dobrze przygotowane osoby.

Korzyści związane z cyklem na masteronie.

Zwróćmy uwagę na to, w jaki sposób może pomóc ludzkiego organizmowi przyjmowanie masteronu. Zatem rzućmy okiem na powszechnie znane korzyści, które pojawiają się w trakcie dobrze przeprowadzonego cyklu.

Zwiększona objętość mięśni.

To chyba najbardziej klasyczny i najczęściej pożądany przez adeptów siłowni cel. Warto jednak wspomnieć o tym, że jeżeli porównamy ten steryd do czegoś mocniejszego, tak jak na przykład zawiesiny testosteronu, trenbolonu, lub winstrolu, być może jego efekty nie będą aż tak imponujące dla osoby, która liczy na rozbudowanie sylwetki przypominającej postać Hulka z komiksów Marvela.

Należy jednak znać swoje cele i ustalić priorytety przed rozpoczęciem pracy, ponieważ nie każdy chce zmienić się w napakowanego ogromnymi mięśniami potwora. Ten steryd jest jednym z najlepszych środków, które oferują nabranie beztłuszczowej masy ciała, czyli czegoś, co jest tak bardzo pożądane w dzisiejszym guście estetyki. Jeżeli planujesz zdążyć do lata z plażową sylwetką lub jesteś profesjonalistą, który szykuje się do wystąpienia na scenie kulturystycznej, masteron pomoże ci osiągnąć cel.

Jeżeli twoim marzeniem jest spalanie tkanki tłuszczowej połączone z równoczesnym nabieraniem masy, z pewnością zadowoli cię fakt dotyczący tego, że steryd ten pozwala nabrać nawet 5 kilogramów czystej masy mięśniowej w trakcie cyklu.

Estetyka sylwetki dzięki masteron propionate.

Jeżeli śledzisz magazyny sportowe i jesteś zainteresowany światem sportów sylwetkowych, z pewnością zdążyłeś zauważyć, że postrzeganie estetycznej sylwetki wśród kulturystów przeszło ostatnimi czasy sporą transformację. Ludzie nie pożądają już tak jak kilkanaście lat temu ogromnych mięśni. Coraz częściej krytykowane są na scenach kulturystycznych wydęte brzuchy, które są efektem spuchniętych wnętrzności.

Zainteresowanie przeniosło się na muskularne, jednak szczupłe sylwetki. Można śmiało powiedzieć, że dla większości osób w dzisiejszych czasach idealna sylwetka to dobrze wycięta forma z zarysowanymi mięśniami brzucha i wąską talią. Dzisiejszy wzór umięśnionej osoby jest raczej umiejscowiony nieopodal wagi 90kg. W niedalekiej przeszłości ta skala wynosiła nawet 40 lub 50 kilogramów więcej.

Biorąc pod uwagę dzisiejszy cel sylwetkowy, nie ma się co dziwić temu, że sterydy takie jak masteron zyskują na popularności. Środek ten promuje przede wszystkim dobrze umięśnioną i odtłuszczoną sylwetkę. Nie aromatyzuje i przy odpowiednio skonstruowanej diecie nie zatrzymuje wody pod skórą. Zatem czego chcieć więcej? Dzięki masteronowi uzyskamy piorunujące wyniki na siłowni w o wiele krótszym czasie. Korzyści, które ze sobą wnosi, są szczególnie istotne dla kulturystów, którzy przygotowują swoją sylwetkę do wyjścia na scenę i chcą przedstawić dobrze wycięte mięśnie w pełnej okazałości.

Masteron propionat- Świetny środek ułatwiający okres redukcyjny.

Jeżeli twoim celem jest zbudowanie ogromnej masy mięśniowej, pragniesz sylwetki, która będzie wykraczała o kilka dobrych rozmiarów poza normę, masteron nie jest przeznaczony dla ciebie. Jeżeli pragniesz wyciąć swoją talię i dobrze wyeksponować rozbudowaną masę mięśniową, z pewnością docenisz to, co ma do zaoferowania ten środek.

Wiele osób, które znajdują się w kręgach kulturystów, wykorzystują ten steryd przed zawodami. Chcą za jego pomocą wyszczuplić swoją sylwetkę przy równoczesnym zachowaniu czystej masy mięśniowej. Pragną wyglądać na tak szczupłych, zgrabnych i muskularnych, jak to tylko możliwe, dlatego też sięgają po środki, które pozwolą im przekroczyć naturalne bariery ludzkiego organizmu.

Masteron jest jednak środkiem, który sprawdzi się nie tylko w arsenale profesjonalistów. Jeżeli uważasz, że w twoim cyklu redukcyjnym brakuje odpowiedniego wspomagacza, być może to właśnie masteron jest brakującym ogniwem, którego poszukujesz.

Masteron pozwala też zwiększyć wytrzymałość mięśni i energie użytkownika.

Z pewnością każdy pasjonat treningów siłowych doskonale zdaje sobie sprawę, jak ogromnym wysiłkiem jest przejście przez okres redukcji. Restrykcyjna dieta bardzo szybko potrafi dać nam się we znaki, gdy nasz tryb życia należy do aktywnych. Praca, trening, obowiązki, mogą okazać się niezwykle trudne do wykonania w trakcie deficytu kalorycznego.

Z pomocą przychodzi masteron, który umożliwia organizmowi sięganie po zapas energetyczny zgromadzony w tkankę tłuszczowej. Dzięki niemu nasza wytrzymałość wyraźnie się zwiększy, ponieważ umożliwi on spalanie bezpośrednio tłuszczu, bez konieczności posiłkowania się energią zgromadzoną w mięśniach.

Dawkowanie masteronu propionate.

Klasyczny cykl za pośrednictwem masteronu przewiduje jeden zastrzyk tygodniowo. Najlepiej, gdy użytkownik zaczyna od 200 do maksymalnie 300mg. Większe dawki nie są wskazane. W przypadku wyrobienia tolerancji na ten środek profesjonaliści sięgają po dawki, które oscylują w granicy 500mg tygodniowo.

Efekty uboczne.

Oto najczęściej spotykane skutki uboczne na cyklu z udziałem masteronu:

  • Wypadanie włosów (jeżeli posiadamy genetyczne skłonności do utraty włosów, masteron może przyspieszyć ten efekt lub nawet go zapoczątkować)
  • Huśtawki nastrojów
  • Rozdrażnienie
  • Kłopoty ze snem
  • Zwiększone ryzyko infekcji (Aby uniknąć infekcji, zawsze należy korzystać z hermetycznie zapakowanych strzykawek. Najlepiej, gdy iniekcji dokonuje doświadczona osoba, która nie doprowadzi do żadnych uszkodzeń)
  • Ryzyko stanów depresyjnych