Boldenone Undecylenate – 250mg/ml 10ml- 130zł

Boldenone Undecylenate- kup online

Najlepszy sklep ze sterydami w internecie! Kup Boldenon!

Boldenone Undecylenate (Ganabol)

Wiele osób chcących poprawić swoją sylwetkę oraz schudnąć poszukuje dodatkowych preparatów oraz suplementów w celu wzmocnienia efektu. Jednym z nich jest boldenon, który nie przez przypadek jest nazywany anabolikiem nowej generacji.Jest on dosyć powszechny i bardzo ceniony głównie ze względu na skład. Jednak pomimo jego łagodnego wpływu na organizm oraz silnego działania wywołuje on również skutki uboczne. Warto zatem wiedzieć czym dokładnie jest boldenon oraz jak w odpowiedni sposób go dawkować.

Czym dokładnie jest boldenon?

Boldenon stanowi steryd anaboliczny (anabolik), który przez swój skład wykazuje niskie działanie estrogenowe oraz anaboliczne. Inaczej mówiąc jest to pochodna testosteronu, która posiada androgeniczny i lżejszy skład w przeciwieństwie do innych sterydów. Nie bez przyczyny jest on zaliczany do anabolików nowej generacji – oznacza to, iż jest on bardzo zaawansowany pod względem budowy chemicznej. W praktyce oznacza to, iż jego zastosowanie nie wywołuje nie powoduje negatywnych efektów oraz nie powoduje powstawania negatywnych skutków ubocznych (jeśli jest dawkowany według zaleceń lekarza). Co więcej jego anaboliczny charakter potwierdza silny i skuteczny wpływ na organizm, który jest długo obserwowalny.

Boldenon Undecyleante sprawdzony steryd w Sklepie ze sterydami Online
Boldenon inaczej Ganabol

Aby preparat zaczął działać możliwie jak najszybciej należy go zaaplikować poprzez zastrzyk domięśniowy. Zwiększa on objętość krwi, dzięki czemu naczynia krwionośne rozszerzają się i rosną szybciej a co za tym idzie – są bardziej efektywne. Dzięki temu boldenon jest uznawany za bardzo łagodny środek dopingujący, który jest całkowicie legalny w Polsce. Ciekawostką jest fakt, iż boldenon potocznie nazywany jest “zwierzakiem”, gdyż jego pierwotnym przeznaczeniem było wykorzystywanie jako środek w weterynarii. Został on wynaleziony w 1949 r. jednak na masową skalę zaczęto go stosować dopiero w latach 80. ubiegłego wieku.

Boldenon – działanie

Według opinii wielu naukowców oraz osób badających sterydy Boldenon nie jest preparatem niebezpiecznym. Mimo to nie należy go uznawać jako środek poprawiający stan zdrowia, gdyż mimo wszystko jest to steryd anaboliczny. Boldenon przede wszystkim normuje równowagę azotową w organizmie, dzięki czemu w komórkach mięśniowych zwiększa się liczba białek. Co więcej stosowanie tego sterydu bardzo korzystnie wpływa na zwiększenie się liczby czerwonych krwinek tj. erytrocytów, przez co mięśnie są bardzo dotlenione i można wykonywać cięższe sporty przy jednoczesnym wysokim poziomie energii witalnej. Dzięki temu preparatowi stymulowane jest również wydzielanie się substancji EPO, która wywołuje wzrost wytrzymałości mięśni.

Należy również pamiętać, iż jest to steryd, który sprawia, iż człowiek ma większy apetyt. Jednak kontrolując przyjmowaną dawkę tego sterydu można być spokojnym, iż nie wywoła on uczucia głodu. Co więcej, ze względu na jego bardzo łagodne działanie można go traktować jako połączenie z innymi anabolikami i sterydami, gdyż nie wchodzi on z nimi w żadną reakcję. Jego działanie dodatkowo zwiększa i poprawia budowę tzw. suchej masy mięśniowej, co z kolei przekłada się na wyodrębnienie niektórych partii mięśni w ciele człowieka. W składzie boldenon bardzo przypomina testosteron, lecz jest on od niego znacznie silniejszy i wykazuje lepsze działanie przez dłuższy okres czasu.

Boldenon – dawkowanie 

Prawidłowe dawkowanie boldenonu powinno być przede wszystkim uzależnione od indywidualnych potrzeb oraz możliwości zdrowotnych osoby je przyjmującej. Zbyt niska dawka nie da odpowiednich efektów, lecz zbyt duża dawka negatywnie wpłynie na cały organizm, przez co można mieć zwiększoną skłonność do podjadania. Ogólnie przyjmuje się, że optymalna dawka boldenonu powinna wynosić ok. 200-600 mg przyjmowanych dożylnie w postaci zastrzyku przez okres 7 dni. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania dotyczące tej ilości dawki, do których można zaliczyć:

  • osoby, które pierwszy raz przyjmują ten anabolik – wśród takich osób dawka przyjmowana w ciągu tygodnia powinna wynosić maksymalnie 200-300 mg przyjmowanych również przez 7 dni. Jest to spowodowane faktem, iż organizm musi się przyzwyczaić do nowej substancji – w przeciwnym razie dozna szoku, i skutek działania tego anaboliku może być odwrotny od zamierzonego;
  • osoby średnio-zaawansowane – są to osoby, które mają za sobą inicjację w przyjmowaniu tego leku jednak nie mogą przyjmować jeszcze wysokich dawek. Wówczas tygodniowo takie osoby powinny przyjmować między 300 a 600 mg tego preparatu;
  • osoby zaawansowane – są to osoby, które przyjmują ten anabolik któryś raz z rzędu. W takim wypadku tygodniowa dawka może spokojnie wynieść pomiędzy 600 a 1000 mg w tygodniowym cyklu.

Należy również dodać, iż ten anabolik przeważnie występuje w postaci 25 mg dawek, które są przyjmowane raz dziennie. Jednak dla bardziej wprawionych kulturystów istnieje dawka do 200 mg dziennie. Powodem tego jest fakt, iż organizm przyjmując kolejną dawkę z rzędu przyzwyczaja się do jej obecności. Jej nagłe zwiększenie powoduje, iż w krwioobiegu znajduje się więcej substancji aktywnej przez co można szybciej i efektywniej ćwiczyć.

peptydy-sterydy-hgh-sklep-online

Co więcej warto również wiedzieć, iż boldenon wstrzykiwany przez tydzień czasu pozostaje aktywny w organizmie nawet do 4 tygodni. Nie jest on hepatoksyczny tj. nie wywołuje on powstawania toksyn w organizmie, przez co może on być stosowany  nawet w długim cyklu. Ponadto cały cykl stosowania boldenonu powinien wynosić maksymalnie od 12 do 16 tygodni, po czym należy go rozsądnie odstawić. Zbyt długi cykl przyjmowania tego preparatu może wywołać negatywne zmiany dla organizmu. Najważniejszą jednak informacją jest fakt, iż boldenon można bezpiecznie łączyć z innymi sterydami o bardziej widocznym działaniu. Należą do nich takie preparaty jak Winstrol czy też Primabolan.

Jakie są skutki uboczne stosowania boldenonu?

Przede wszystkim należy pamiętać, iż boldenon jako steryd anaboliczny jest bardzo bezpieczny i całkowicie neutralny dla organizmu człowieka. Można go stosować w połączeniu z innymi sterydami w celu wzmocnienia efektu oraz zwiększenia objętości mięśni. Jednak pomimo wysokiego stopnia bezpieczeństwa jak każdy anabolik wywołuje on niektóre skutki uboczne. Można do nich zaliczyć przede wszystkim:

  • przetłuszczanie się cery – głównie mowa tutaj o cerze naczynkowej u kobiet i wśród młodzieży;
  • możliwość występowania trądziku lub trądziku różowatego na całej powierzchni skóry po dłuższym czasie stosowania;
  • zagrożenie występowania zjawiska arytmii serca – zwykle po pierwszym lub kilku pierwszych aplikacjach;
  • podwyższenie się stężenia męskich hormonów np. testosteronu u kobiet;
  • naoczna zmiana profilu lipidowego krwi oraz powiększone stężenie hematokrytu (płytek krwi);
  • możliwe wypadania włosów lub przyspieszenie procesu łysienia (głównie łysienia plackowatego).

Z tego też powodu niekontrolowane zażywanie boldenonu może wywołać niektóre skutki uboczne opisane powyżej. Mimo jego łagodnego działania ingeruje on w gospodarkę hormonalną, układ krwionośny, oraz układ nerwowy. Przez to również zaraz po zażyciu można się poczuć bardziej ożywionym i gotowym do działania po czym po pewnym czasie poziom energii spada, a człowiek robi się bardziej senny i znużony. Sterydy tego typu są również w pewnym stopniu zagrożeniem dla kobiet w ciąży, starszych osób oraz młodzieży. Dlatego też przed rozpoczęciem przyjmowania tego sterydu należy bezzwłocznie skonsultować się z lekarzem. Wówczas będzie on w stanie realnie ocenić wpływ anaboliku na organizm człowieka, oraz podać dawkę jaką taka osoba może stosować chcąc zmienić swoją sylwetkę. Sam boldenon w porównaniu z takimi środkami jak anadrol czy też metanabol jest bardzo łagodny, jednak należy mieć na uwadze fakt, iż jak każdy steryd wywołuje on zmiany w organizmie i ma wpływ na niektóre układy. 

hgh-saa-koksy- sprawdz ofertę sklepu z dopingiem online
Zapraszamy do sklepu

Podsumowując boldenon jest to całkiem bezpieczny oraz sprawdzony steryd anaboliczny, który pomaga zwiększyć masę mięśniową. Można go stosować w połączeniu z innymi sterydami, jednak należy pamiętać, iż może on wywoływać niektóre działania niepożądane. Dlatego też jego kontrolowane przyjmowanie pod okiem lekarza wystarczy, aby preparat mógł mieć wyłącznie pozytywny wpływ na organizm człowieka.