Halotestin

Na wstępie napiszę że w tym wpisie znajduje się tylko opis środka jakim jest fluoxymesteron , oferta handlowa Halotestin znajduje się pod tym linkiem.

Wstęp

Każda osoba, która chodzi na siłownie wie, że masy mięśniowej i siły nigdy nie jest za dużo. Początkowo każdy wyznacza sobie jakiś cel, jednak gdy go osiąga to nie spoczywa na laurach tylko chce dalej trenować i osiągać coraz lepsze wyniki. Pomocne w tym momencie będą sterydy, dzięki którym można wejść na jeszcze wyższy poziom swoich możliwości. Warto zainteresować się tematem, ponieważ wiedzy nigdy nie jest za mało, a na pewno może się to przydać w przyszłości. Jednym ze sterydów, na który warto zwrócić uwagę jest fluoxymesterone, częściej jednak spotyka się nazwę halotestin

 

Halotestin 

Ktoś może zapytać, dlaczego są dwie nazwy na jeden produkt. Jest tak, ponieważ halotestin jest to nazwa handlowa, która lepiej zapada w pamięć i jest po prostu łatwiejsza to wymówienia. Ten środek to tak naprawdę testosteron, ponieważ fluoxymesterone jest jego pochodną i różni się tylko trzema grupami 9-fluoro,17alpha metyl i11 beta hydroxyl. Jego działanie jest bardzo silne i po jego stosowaniu można spotkać się z efektami androgennymi.

Androgeny- to tak naprawdę hormony płciowe , jednak mają one budowę o sterydową co skutkuje działaniem  maskulinizującym fizjologicznie występujące u mężczyzn, jak i w małych dawkach u kobiet.

Efekty, które można spotkać po korzystaniu ze sterydów androgennych to:

– kształtowanie się męskich narządów,

– wtórne cechy płciowe (budowa naszego ciała, głos, owłosienia itp.),

– wpływ na spermatogenezę,

– wpływ anaboliczny (zwiększenie masy mięśniowej itp.).

 

Zalety korzystania z Halotestin

1. Szybsze spalanie tkanki tłuszczowej

2. Wolniejsze przybieranie tkanki tłuszczowej, ponieważ zmienia się stosunek androgenów do estrogenów

3. Znacznie poprawia definicję muskulatury

4. Zwiększenie siły

5. Zwiększenie wydolności organizmu

 

Wady korzystania z Halotestin 

1. Bardzo duża toksyczność

2. Po skończonym cyklu potrzebna jest kuracja w postaci odbloku

3. Korzystanie z osłonek wątrobowych, ponieważ może ona zostać mocno uszkodzona

 

Stosowanie i dawki

Zaleca się stosowanie tego preparatu przez okres od 6 do 8 tygodni. Jeśli zdecyduje się ktoś na dłuższy cykl to niestety, ale jego zdrowie może bardzo mocno na tym ucierpieć. Dawki, które są zalecane, oscylują w granicach 30 mg. Jeśli ma być dla kogoś to pierwszy środek to lepiej zacząć od niższych dawek, ponieważ one i tak dadzą bardzo dobre efekty. Jeśli, korzysta ktoś ze sterydów już po raz kolejny, to z pewnością wie jakie dawki będą dla niego idealne. Przed rozpoczęciem cyklu, a także po zaleca się wykonanie prób wątrobowych. Będzie on przeznaczony głównie dla osób, które chcą zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość, jednak bez wielkiego zwiększania swojej muskulatury. Środek ten poprawi raczej definicję mięśnia, a nie będzie go tak bardzo budował. Oczywiście będą zauważalne zmiany, jednak nie będą one tak wielkie, jak w przypadku np. testosteronu. Tabletka jest najczęstszą formą przyjmowania tego środka. W Polsce najbardziej znana forma to po prostu listek tabletek, gdzie jedna ma od 5 do 10 mg. Jeśli, chodzi o zagraniczny import tego środka, to w Grecji można spotkać tabletki, które znajdują się w fiolce i są pakowane po około 20 sztuk. 

 

Trening, podczas korzystania ze sterydów

Koksy korzystający ze sterydów, które są anaboliczne wskazują, że trening musi być przede wszystkim regularny, jeśli chce się osiągać efekty. Najważniejsze jest to, żeby preparat został wykorzystany w 100%. Jeśli decyduje się ktoś, żeby wejść na bombę to musi być świadomy efektów ubocznych, które mogą wystąpić, podczas cyklu. Warto w tym okresie odstawić alkohol i skupić się głównie na siłowni, ponieważ decydując się na taki krok trzeba być jej wielkim fanem. Trening na bombie różni się nieco od tego dla osób, które ćwiczą naturalnie, ponieważ można częściej trenować daną partię. Szybciej zachodzi regeneracja całego organizmu, a także szybciej adoptuje się on do nowych wyzwań. Warto mieć to na uwadze i dopytać starszych osób, które korzystają ze środków dopingujących o to, jak dokładnie powinien wyglądać taki trening.

 

Cena, a także przeznecznie

Jest to środek, który jest bardzo łatwo dostępny na rynku. Jego działanie jednak nie jest tak mocne jak w przypadku innych pochodnych testosteronu i z tego powodu można zauważyć, że jego cena jest znacznie niższa. Skierowany jest on do osób, które starają się osiągać jak najlepsze wyniki nie zwiększając masy ciała. Będzie bardzo dobry dla:

– lekkoatletów,

– zawodników sztuk walki,

– trójboistów,

– dwuboistów.

W tych dyscyplinach bardzo ważna jest waga startowa. Korzystanie z innych środków może spowodować podniesienie wagi ciała, a na tym im nie zależy. Oni chcą przede wszystkim mieć więcej siły i ten środek może im na to pozwolić.

 

Opinie użytkowników

Przed zastosowaniem danego środka warto dowiedzieć się o nim trochę więcej. Można to bardzo łatwo zrobić za pomocą internetu, gdzie jest wiele opinii na temat tego środka. W większości przypadków są one pozytywne. Warto zaznaczyć, że opinie mogą się od siebie różnić, ponieważ jest to subiektywna ocena danej osoby na temat preparatu. Zauważono, że po korzystaniu z niego wzrasta również motywacja do treningu, a także agresja co w przypadku, niektórych sportów jest bardzo pomocne.

 

Podsumowując, fluoxymesterone nazywany jest halotestinem. Jest to pochodna testosteronu, jednak jego działanie ma mniejsze efekty anaboliczne. Będzie on skierowany głównie do osób, które chcą podnieść wytrzymałość, a także jakość swoich mięśni, jednak nie zwiększając swojej wagi ciała. Jest on głównie stosowany przez zawodowców, którzy łącza go z innymi środkami dopingującymi. Stosowanie tego środka powinno trwać od 6 do 8 tygodni po około 30 mg dziennie. Warto trzymać się tego terminu, ponieważ skutki uboczne po 8 tygodniach mogą być bardzo mocno odczuwalne. Podczas zażywania tego środka warto korzystać z osłonek wątrobowych, które zapobiegną mocnym zniszczeniom organów wewnętrznych. Jest to preparat sprzedawany w tabletkach w postaci listków, a także na rynku zagranicznym w fiolkach po około 20 sztuk.