Propozycje cykli na SARM – RAD-140

RAD140 to jeden z mocniejszych sarmów , szczegółowy opis znajdą państwo tutaj.

Jak wiemy sarmy nie są podzielone w grupy ze względu na oddziaływania , większość ma podobne działanie , jednak odpowiednio dawkując sarmy możemy osiągnąć zgoła odmienne rezultaty.

Co to jest RAD140 ?

Rad140 posiada znakomite właściwości metaboliczne. W jego składzie znajduje się związek NAC , który działa ochronnie na wątrobę , dzięki jego składnikom białka łatwiej wchodzą w strukturę mięśni ,co ułatwia proces budowania dobrej jakościowo masy mięśniowej. Dodatkowo tak jak wspomniałem wcześniej , działa ochronnie na naszą wątrobę.

Budowanie masy mięśniowej

Standardowa kuracja na RAD140 powinna trwać do 8 tygodni . Aby zyskać jak najwięcej masy mięśniowej zaleca się stosować dawki 20mg dziennie.

Oprócz zdobycia paru kg , RAD-140 gwarantuje nam pokaźny przyrost siły , także możemy spodziewać się pobicia paru swoich rekordów.

Rekompozycja

Kuracja powinna trwać 6 tygodni i zaleca się stosowanie dawki do 25mg dziennie.

Co to jest rekompozycja ?

Jest to zmiana struktury i proporcji tkanek naszego ciała ( czyli palimy tłuszcz a na jego mięsień budujemy mięsień).

Przykład : waga +4kg , ramię +2 cm , obwód w pasie – 5 cm.

Jeśli ktoś chce wzmocnić efekty działania sarmu , może połączyć RAD-140 z S-4 lub Cardaryną .

Spalenie tkanki tłuszczowej

Czas kuracji powinien trwać od 6 do 8 tygodni. Dawka dzienna nie powinna przekraczać 15 mg. Świetnie działa w połączeniu z Andaryną lub Ligandrolem.

Podsumowanie

Podsumowując jak widać 1 produkt a można go używać na wiele sposobów, tak praktycznie jest z każdym sarmem a pełną ofertę cenową producenta Natural Sarms znajdą państwo w kategorii cennik.