Jak łączyć sterydy ?

Współcześnie znamy wiele logicznych połączeń sterydów, np. możesz połączyć steryd przyjmowany ustnie ze sterydem w postaci iniekcji.

Sterydy przyjmowane ustnie nie są korzystne dla wątroby, dlatego nie powinieneś przyjmować po sobie kilku różnych preparatów w formie tabletek. Jest wiele efektywnych kombinacji, popularnym połączeniem jest ustno-zastrzykowe przyjmowanie anadrolu i testosteronu.
Jeżeli decydujesz się na tzw. stacking, postaraj się znaleźć takie sterydy, których długość łańcucha estrowego jest prawie taka sama. To pozwoli Ci na wstrzykiwanie ich w tym samym czasie (a nie w kolejności po sobie). Trenbolone Acetate i Propionat testosteronu to bardzo dobre połączenie, ponieważ możesz mieszać oba preparaty w jednej strzykawce i zaaplikować w jednym zastrzyku każdego dnia. Enantan trenbolonu i propionat testosteronu to również dobre połaczenie, które możesz aplikować razem raz w tygodniu. Jednakże łączenie enantalu testosteronu i propionatu testosteronu może zwiększyć ryzyko komplikacji, ponieważ propionat musisz wstrzykiwać codziennie, gdy enantan musi być wstrzykiwany co tydzień.

Przykłady dwuskładnikowych STACK’ów – połączenia dwóch sterydów  

  • Testosteron & Trenbolone

Korzyści płynące z przyjmowania tego stack’u to przyrost mięśniowej masy ciała oraz obniżenie procentowej zawartości tłuszczów w organizmie, przy jednocześnie znikomej retencji wody. Jeden z użytkowników rozwinął masę z 81kg (11% tłuszczów) do 95kg (8% tłuszczów) przez niecałe 4 tygodnie, nie stosując dodatkowo żadnej diety. Dawki zalecane to 240-500mg testosteronu i 300-700mg trenbolonu tygodniowo.

  • Dianabol &Trenbolon

Połączenie znane z “pump” effect” – czyli efektu zwiększenia objętości mięśni. Takie zjawisko ma swoje fizjologiczne wyjaśnienie, otóż sterydy anaboliczne powodują wzrost produkcji czerwonych krwinek (erytrocytów). Podczas przyjmowania sterydów w cyklu nasza krew zwiększa swoją objętość, dzięki czemu tkanki mają zapewniony lepszy transport tlenu oraz glukozy. To z kolei zapewnia mięśniom i całemu organizmowi większą wytrzymałość w trakcie wysiłku fizycznego. Wzrasta też maksymalna siła mięśniowa. Dawki tygodniowe to: 105-350mg Dianabolu + 300-700mg Trenbolonu.

  • Stanozolol &Trenbolone

Właściwa propozycja dla cierpliwych użytkowników. W prawdzie trzeba poczekać na pierwsze efekty tego nietuzinkowego połączenia, jednakże efekty końcowe całkowicie nas zaskoczą! Istotnie zredukujemy tłuszczową masę ciała, w rezultacie nasza sylwetka przyjmie niespotykanie wyrzeźbioną, muskularną, a zarazem szczupłą formę. Często stosowany przed zawodami typu fitness, by ciało prezentowało się idealnie! Zatrzymywanie wody w organizmie rzadko towarzyszy użytkownikom tego duetu. Dawka wskazana to 350-700mg Stanazololu + 300-700mg Trenbolonu tygodniowo.

  • Stanozolol & Anadrol

Stanazolol połączony z Anadrolem to najbardziej znany stack wśród użytkowników, którzy liczą na szybkie efekty. Mieszanka tych sterydów zapewni nam szybki wzrost masy mięśniowej oraz bardzo wyraźną poprawę siły mięśniowej. Jedynym minusem są często występujące obrzęki, jako skutek uboczny. Wskazane dawki to 350-700mg Stanazololu oraz taka sama dawka Anadrolu, przypadające na każdy tydzień cyklu.

  • Dianabol & Deca (Nandrolone Decanoate)

Dianabol w połączeniu z Deca to najpopularniejszy stack zażywany w celu uzyskania znacznego przyrostu masy mięśniowej. Aczkolwiek większość użytkowników skarży się na mniej zadawalające efekty w rozwoju siły mięśniowej. Zalecane dawki to 105-350mg dla Dianabolu oraz 400-1000mg dla Deca. Są to dawki tygodniowe. Deca to bardzo dobrze znany oraz zachwalany steryd, nawet Ci, którzy nie interesują zbytnio sterydami anabolicznymi, wiedzą zazwyczaj jaki to środek.

  • Dianabol &Testosteron

Połączenie tych dwóch sterydów to niemal najpopularniejszy duet stosowany przez kulturystów! Jednakże zdarzają się przypadki pojawienia się takich skutków ubocznych jak ginekomastia lub obrzęki. Przyczyną tej sytuacji jest brak odpowiedniej wiedzy na temat stosowania inhibitorów aromatazy oraz anty-estrogenów podczas takiego cyklu. To zapobiega pojawianiu się skutków ubocznych. Dobre rezultaty otrzymasz łącząc 105-350mg Dianabolu z 500-2000mg testosteronu  (dawka tygodniowa).

  • Stanozolol & Testosteron

To połączenie nie należy do najpopularniejszych, być może dlatego, że nie przynosi znacznych efektów w rozbudowaniu masy mięśniowej oraz powiększeniu objętości mięśni. Takie efekty uzyskamy raczej zażywając Dianabol. Najczęściej przyjmowane dawki to 350-700mg Stanazololu + 500-2000mg Testosteronu.