Cykle sterydowe stand-alone (1 steryd)

  • Testosteron

Cykl z wykorzystaniem wyłącznie testosteronu jest dosyć popularny, zarówno wśród amatorów jak i zaawanasowanych użytkowników. Dawki wahają się między 500mg a 2000mg tygodniowo. Rezultatem cyklu jest znaczny przyrost masy mięśniowej, redukcja tłuszczowej masy ciała oraz wzrost popędu płciowego. Efekty nie są tak wyraźne jak przy połączeniu testosteronu z trenbolonem. Ponadto cykl wyłącznie na trenbolonie przynosi często lepsze efekty.

  • Trenbolon

Jeżeli szukasz sposobu na wyraźny przyrost siły mięśniowej stosując pojedynczy preparat, powinieneś wybrać cykl sterydowy z użyciem Trenbolonu. Tłuszczowa masa ciała ulega wyjątkowo wysokiej redukcji, pozostawiając podkreśloną wyrzeźbioną masę mięśniową. Wiele osób zgłasza zmniejszony popęd płciowy po zakończonym cyklu oraz to, ze mija trochę czasu zanim wraca on do normy z przed cyklu.

  • Oxymethalone

Główną zaletą tego cyklu jest wysmuklenie sylwetki oraz wyraźne podkreślenie wyrzeźbionych mięśni. Z drugiej strony spadek masy tłuszczowej jest raczej umiarkowany. Mogą pojawić się takie skutki uboczne jak obrzęki lub ginekomastia. Przyjmowana dawka wynosi 350-700mg tygodniowo.

  • Methandrostenolone

Rezultaty cyklu na Methandrostenolone są bardzo zbliżone do cyklu na Oxymethalone. Nieznacznie wzrasta siła mięśniowa. W trakcie stosowania nie pojawiają się obrzęki, natomiast niektórzy zgłaszają rozwój ginekomastii. Dawki tygodniowe to 300-700mg.

  • Stanozolol

Najwyraźniejszym efektem działania Stanozololu jest znaczna redukcja masy tłuszczowej ciała. Wysmuklenie oraz podkreślenie beztłuszczowej masy ciała (mięśnie) ma raczej umiarkowany charakter. Dawki wahają się od 350 do 1500mg. Przy wysokich dawkach można uzyskać rewelacyjne efekty w redukcji tłuszczów oraz polepszenie siły mięśniowej.

  • Methenolone

Stosując ten preparat uzyskasz rewelacyjne efekty w podkreśleniu muskulatury, szczupłej wyrzeźbionej sylwetki. Jednakże utrata tłuszczowej masy ciała będzie raczej umiarkowana. Wskazane dawki to 600-2000mg tygodniowo. Podczas stosowania tego sterydu nie zauważysz objawów zatrzymania wody w organizmie, czyli stałych obrzęków. Jeżeli szukasz sterydu, ktory zapewni Ci wysoki przyrost masy mięśniowej, nie będzie to raczej najlepszy wybór.

  • Oxandrolon

Cykl na Oxandrolonie zapewni Ci znaczną utratę tłuszczowej masy ciała, doskonale sprawdza się w przyspieszeniu zrzucania nadmiernych kilogramów. Smukłe, wyraźne mięśnie to również efekt działania tego preparatu, jednak będzie on raczej umiarkowany. Nie musisz się martwić o zatrzymywanie wody w organizmie. Efekt zwiększonych “napompowanych” mięśni jest najsłabiej widoczny podczas stosowania Oxandrolonu, w porówananiu do wszystkich innych sterydów przyjmowanych niezależnie. Dawka wynosi 100-700mg tygodniowo.

  • Halotestin

Kolejny steryd, którego główne działanie opiera się o wysmuklenie oraz podkreślenie wyrzeźbionych mięśni, dając widoczne efekty w sportowej, atrakcyjnej sylwetce. Redukcja tłuszczów jest raczej umiarkowana. Dawka mieści się między 100mg a 500 mg tygodniowo.