Hexarelin 2mg-80zł

Hexarelin to kolejny peptyd z grupy GHRP , czyli peptyd wydzielający hormon wzrostu GH.

Hexa strukturalnie jest najbardziej podobne do GHRP-6. W medycynie jest wykorzystywany w leczeniu medycznego niedoboru hormonu wzrostu.

Heksarelina jest od niedawna dostępna na rynku , jednak stał się bardzo popularnym peptydem używanym często do zwiększania wydajności organizmu. W naszym kraju Hexarelin dostępny jest za pośrednictwem firmy Euro-pharmacies.

Peptyd charakteryzuje się zwiększeniem wytwarzania własnych zasobów hormonu wzrostu GH, a jego działanie można porównać do syntetycznego hormonu wzrostu, chociaż na pewno jest słabszy w działaniu. Efekty jakie może zagwarantować nam Hexarelin to: budowa i wzrost włókien mięśniowych , wzrost wytrzymałości, zwiększenie wielkości istniejących włókien mięśniowych, efekt odmłodzenia ,ochrona neuronów. Kolejnym plusem w stosowaniu peptydu jest to że receptory hormonu wzrostu pozwalają na potencjalną redukcję tkanki tłuszczowej. Dzięki zwiększeniu poziomu hormonu wzrostu w naszym organizmie, to również tak jak w przypadku innych GHRP , spowoduje to zwiększenie poziomu IGF-1 który produkowany jest w wątrobie. IGF-1 jako hormon jest głównym budowniczym masy mięśniowej.
Porównując Hexarelin z GHRP-6 , nie ma obaw że zwiększy się nam apetyt ,ponieważ Hexa z nie powoduje drastycznego zwiększenia poziomu greliny co jest przyczyną wzmożonego apetytu.

Hexarelin w badaniach:

Badania wykazały że Hexarelin podawany podskórnie, powoduje wzrost poziomu GH kiedy zmierzono stężenie we krwi, wykazano że hormon wzrostu znacznie wzrósł w ciągu trzydziestu minut od iniekcji. Spadek poziomu GH do normalnego stanu, zaobserwowano po około czterech godzin od iniekcji .
Wyniki badań laboratoryjnych wykazały, że efekt jaki daje Hexarelin w stymulacji hormonu wzrostu HGH , występuje pomiędzy 4 a 16 tygodniem stosowania.

Dawkowanie:

Hexarelin stosowany jest w dawkach od 50 do 200mcg , 2-3 razy dziennie ( czyli tak jak w przypadku innych GHRP), w praktyce takie dawki dają bardzo dobre rezultaty, zwłaszcza przy regeneracji, gojeniu się ran , spalaniu tkanki tłuszczowej oraz pomaga w zdobyciu dobrej jakościowo masy mięśniowej, chociaż nie należy spodziewać się ogromnych przyrostów.

Ciekawostki:

Ciężarowcy jak i kulturyści zauważono wykorzystują Hexarelin w leczeniu dawnych niezaleczonych urazów. Spora część sportowców stosując ten peptyd w dawkach 400 mcg dziennie stwierdziło że działanie jest zbliżone jak w przypadku niskich dawek GH (około 1-2 IU dziennie).
W sporcie ale i medycynie stwierdzono że Heksarelina daje wiele korzyści płynących ze stosowania tego peptydu , szczególnie do w celach anabolicznych. Jak wiemy stosując syntetyczne HGH jak i IGF blokujemy swój endogenny poziom hormonów, co w przypadku heksareliny daje nam komfort nie blokowania się , a zwłaszcza podczas zakończenia kuracji z GH i i IGF warto użyć peptydu w celach PCT. Odblok po kuracji hormonalnej tym peptydem pozwoli nam szybciej przywrócić naturalny poziom hormonów po cyklu.

Jeżeli jesteś zainteresowany peptydami , chcesz zgłębić wiedzę w tematyce dopingu , zapraszamy na e-sterydy.pl