GHRP-2 5mg-80zł

Wstęp:

Najbardziej przebadanym peptydem na świecie jest peptyd z rodziny Ghrp a mianowicie GHRP2. Popularna „dwójka” oddziałuje na podwzgórze ( gruczoły przysadki i pewnej części mózgu). Ghrp2 znane jest z tego że powoduje wzrost produkcji ludzkiego hormonu wzrostu (HGH). Jak już wiemy i odczuwamy to niestety poziom naturalnego hormonu wzrostu spada wraz z wiekiem, dzięki peptydom z rodziny GHRP , możemy go podnieść dlatego , ghrp2 jest zaliczana do peptydów odmładzających. Posiada cechę „cofania czasu” działa tak długo póki jest stosowany.

Czego się spodziewać po GHRP-2 ?

W czasie kuracji na tym peptydzie możemy oczekiwać że łatwiej nam będzie zbudować masę mięśniową i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Osoby które zażywają ten peptyd również zgłaszali lepszą jakość skóry i włosów oraz wzmocnienie libido. Gh oraz Hgh to skróty pod którymi znany jest ludzki hormon wzrostu stosując go ma do zaoferowania dużo korzyści, od poprawy sylwetki po odmłodzenie naszego organizmu. Badania jak i praktyka pokazała że wysoki poziom GH daje nam lepszą regenerację jak i więcej energii, lepszą wytrzymałość na treningu. Nasz naturalny hormon wzrostu ma swój szczyt produkcyjny w okresie dojrzewania, niestety z każdym rokiem spada , co ma wpływ na funkcjonowanie organizmu, metabolizm itp. Niski poziom GH ma również wpływ na naszą sylwetkę jak i samopoczucie. Sam jestem facetem w okolicach 40 , czuję jak powoli zmienia się moja sylwetka , pojawia się nieco więcej tłuszczu , tracę siłę, a zwłaszcza chęć do treningu i energię. Nie mam tak dużo pieniędzy aby zainwestować w syntetyczny GH , dlatego korzystam z GHRP-2 które jest idealnym zastosowaniem dla mnie , peptyd ten został tak zaprojektowany , by zwiększać nasz naturalny poziom Hgh, dzięki niemu znów poczujemy się jak 17 latek 🙂 Peptydy z grupy GHRP odkryto ponad 20 lat temu.

OPIS:

GHRP-2 to odpowiedni związek mieszanki aminokwasów , znane są ze swych właściwości zwiększenia produkcji GH. Według naukowców GHRP-2 jest najbardziej efektywnym jak i wydajnym z grupy GHRP( w skład tej grupy wchodzą GHRP2, 6 , Ipamorelin, Hexarelin). Jak większość peptydów tak ghrp2 może być stosowane samodzielnie lub z innymi peptydami. Spora część osób boi się dopingu w postaci sterydów , dlatego w tym przypadku polecam zastanowić się nad środkami które nie blokują gospodarki hormonalnej a mianowicie peptydów. Efekty które możemy na nich uzyskać są bardziej trwałe niż na SAA. GHRP-2 gwarantuje np. zmniejszenie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha za pomocą lipolizy, zwiększy chęć do treningu jak i energię, podniesie elastyczność skóry, wytrzymałość na treningu pójdzie w górę, przyspieszy regenerację po urazach oraz zapewni nam lepszy sen. Dwójka pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu pracy trzustki.

Po swoich doświadczeniach z tym peptydem , ja jak i wielu innych zauważyłem wzmocnienie systemu odpornościowego i popędu płciowego. Zwiększony popęd płciowy zaobserwowały również kobiety stosujące ten peptyd .Stosując peptydy zwiększamy naturalną produkcję HGH a co za tym idzie w parzę zwiększa się również produkcja IGF-1 ( o około 50 procent , zaledwie w ciągu tygodnia). Osoby polecające stosowanie tego peptydu uważają, że jest bardzo dobry dla tych osób, które cierpią z powodu stresu jak i przemęczenia. Jeżeli masz problemy z libido , również warto rozważyć kurację GHRP. Dodatkowo opisywany peptyd ma fajne właściwości w celach kontrolowania wagi , także można go wykorzystać w kuracjach odchudzających. Ogromnym plusem GHRP-2 jest jego wpływ na samopoczucie , osoby z częstym wahaniem nastroju poczują ulgę stosując go , ponadto formuła ta polepsza pamięć jak i pracę naszego układu nerwowego. Korzyści tak naprawdę są bardzo mocno zależne od stylu naszego życia , diety , aktywności fizycznej. Jednak duża większość poczuje się młodziej.

Dawkowanie:

Peptyd ten jest wyłącznie środkiem iniekcyjnym, więc najlepiej zaopatrzyć się w strzykawki insulinowe. Peptyd jest w postaci liofilizowanego proszku, którą należy rozpuścić w wodzie iniekcyjnej lub soli fizjologicznej. Kompletną instrukcje peptyd , posiada w opakowaniu wraz z wodą do iniekcji , polecam producenta Euro-Pharmacies. Proszę postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji.

Sprawdzonym i zalecanym dawkowaniem jest :

Trzy razy dziennie od 100 do 200mcg (najlepiej około 20-30 minut przed posiłkiem i przed snem).

Dodatkowe Informacje :

Ghrp2 posiada w swoim składzie greline która ma tendencję do zwiększenia apetytu, przez co stosując peptyd możemy odczuwać uczucie głodu- warto nadmienić że akurat ten efekt uboczny jest znacznie łagodniejszy niż w przypadku GHRP6 gdzie występuje wzrost apetytu. Dlatego stosujący peptydy chętniej sięgają po 2 niż GHRP 6. Badaniu naukowe wykazały że przyjmowanie pokarmu kiedy stosujemy GHRP-2, wzrasta nawet o 30% , w porównaniu z osobami które nie stosują peptydu. Stosujący peptyd chętnie zwiększyli spożycie pokarmów zwłaszcza o białka i tłuszcze. Mimo tego i tak utrzymywały bądź redukowały swoją masę ciała , a zwiększony apetyt wydaje nam się raczej nie mieć nic wspólnego z utratą wagi, to jednak dzięki GHRP-2 unikając węglowodanów , pomaga w redukcji i zmianie sylwetki. Pamiętaj zmniejszenie węglowodanów w diecie wspomoże działanie peptydu.