Fragment (176-191) 5mg-140zł

Kolejnym sprawdzonym i przetestowanym w praktyce peptydem jest HGH Frag 176-191 jest to fragment hormonu wzrostu HGH.

Badania laboratoryjne wykazały że obcinając hgh w rejonie terminala C, można odizolować atrybuty tłuszczu oraz straty związane z poziomem hormonu wzrostu GH. Wyodrębniając fragment z hormonu wzrostu (wiązanie peptydowe 176-191) odkryto peptyd, który jak wykazano że reguluje utratę tłuszczu 12,5 raza efektywniej niż naturalny czy syntetyczny hormon wzrostu.

Wstęp:

Wśród kulturystów Fragment 176-191 jest popularnym środkiem zwłaszcza mając na uwadze skuteczność w spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej . Jednak Frag to nie tylko palenie zbędnego fatu to również zwiększenie poziomu hormonu IGF-1 czy zdolność do regulowania utraty tłuszczu. Peptyd ten został tak opracowany aby sportowcy nie musieli wydawać ogromnych pieniędzy na syntetyczny Gh a mogli cieszyć się naturalnym podniesionym GH oraz korzystać ze wszystkich dobrodziejstw wynikających z niezwykłych właściwości hormonu wzrostu z utratą tkanki tłuszczowej włącznie.

Działanie:

Sportowcy a zwłaszcza przedstawiciele sportów sylwetkowych powinni całkiem na serio rozważyć wspomaganie swoich cykli właśnie o HGH Frag. Ze względu na super właściwości w regulacji utraty tkanki tłuszczowej, bez niepożądanych efektów ubocznych związanych z wrażliwością na insulinę. Dzięki izolacji końcówki ogona cząsteczki hormonu wzrostu GH, naukowcy zauważyli że peptyd Frag 176-191 , dzięki stymulacji lipolizy, działa lepiej niż sam hormon wzrostu. Tak naprawdę to hamuje on lipogenezy ( oznacza to że hamuje on , tworzenie się lipidów i kwasów tłuszczowych). Różnica między HGH Fragment 176-191 a innymi spalaczami tłuszczu jest taka że stosując go nie doświadczamy uczucia głodu , wahań nastroju, itp. tak jak w przypadku środków które zawierają efedrynę, tak jak popularny killer tłuszczu clenbuterol. Dodatkowo Fragment 176-191 nie powoduje hiperglikemii. Dodatkowe zalety to dobry wpływ na układ kostny (wzrost gęstości mineralnej kości) , lepsza jakość snu a co za tym idzie regeneracja , promuje beztłuszczową masę ciała i syntezę białek.

Dawkowanie:

Tak jak każdy peptydy jest on również w postaci proszku , dlatego powinien być przechowywany z dala od światła, w chłodnym i suchym miejscu ( najlepiej lodówka). Roztwór powstaje przy użyciu wody iniekcyjnej lub soli fizjologicznej . Najbardziej popularnym jak i efektywnym dawkowaniem jest 500mcg dziennie , podzielone na dwie równe porcje ( 250mcg rano/wieczór). Pamiętajmy aby zwrócić uwagę na czas iniekcji jak i odżywiania w czasie stosowania peptydów. Optymalnie było by wstrzyknąć Fragment na czczo. Podobnie jak w przypadku innych peptydów odnotowano , że hgh fragment nie działa równie dobrze w obecności cukrów i węglowodanów.

Skutki uboczne:

Zaobserwowano bardzo mało skutków ubocznych jeżeli już wystąpią to są one raczej nie groźne, możemy spodziewać się choć nie zawsze: zaczerwienienie lub lekki ból po iniekcji w miejscu wstrzyknięcia , może wystąpić uczucie letargu , senność. I to by było na tyle z negatywnych skutków , pozytywów jest za to sporo więcej : ułatwia syntezę białka ,wspomaga budowę beztłuszczowej masy mięśniowej, utratę tłuszczu , przyczynia się do wzmocnienia układu kostnego, nie wpływa na poziom glukozy, poprawia jakość snu.

Wnioski:

Nie chcesz wydawać dużych kwot na HGH Fragment , zależy ci na spaleniu tkanki tłuszczowej , szukasz bezpiecznych środków , Frag 176-191 jest dla ciebie , zapraszamy na e-sterydy.pl