GH BALANCE – hgh – hormon wzrostu

GH Balance (growth hormone) jest naturalnym hormonem wzrostu.

Dostępny jest na rynku w postaci tabletek. Działa efektywnie na wzrost tkanki mięśniowej. Steryd zwiększa syntezę białek i wzmacnia transport aminokwasów oraz spala tkankę tłuszczową. Wzmacnia mięśnie, stawy, zwiększa gęstość kości i ich wytrzymałość. Przywraca stężenie somatotropiny, czyli hormonu wzrostu produkowanego przez komórki kwasochłonne przedniego płata przysadki mózgowej. Wydzielanie hormonu następuje pulsacyjnie , a częstotliwość oraz intensywność impulsów zależy od wieku i płci. Pobudzany jest przez specyficzny hormon uwalniający somatoliberynę a hamowany jest przez somatostatynę.
Regularne przyjmowanie GH Balance poprawa wygląd , kondycję ciała oraz dodaje energii. Zwiększa również siłę, sprawność i wytrzymałość organizmu. Redukuje tkankę tłuszczową, zamieniając ją na masę mięśniową. Wspomaga naturalne procesy odbudowy mięśni. Po 24 roku życia poziom hormonu wzrostu stopniowo zaczyna spadać, dlatego podczas stosowania tego środka można cieszyć się nienaganną sylwetką przez długi czas. Jest bardzo popularny wśród sportowców i kulturystów. Środek jednak nie będzie wystarczający bez regularnych ćwiczeń. Sprawi jedynie że trening będzie skuteczniejszy i wspomoże przyrost tkanki mięśniowej.

Przy zażywaniu środka zalecana jest również dieta bogato białkowa i eliminowanie niepotrzebnych węglowodanów oraz tłuszczy. Należy również przyjmować witaminy i minerały. Warto poprosić dietetyka lub trenera personalnego o pomoc w doborze właściwych składników odżywczych oraz odpowiednich proporcji. Najlepiej spożywać 3-4 posiłki dziennie dla uzyskania świetnych efektów w stałych odstępach czasowych.

Trening + dieta + suplementy+ sterydy to idealna recepta na skuteczne i długotrwałe wymodelowanie sylwetki.

GH BALANCE dawkowanie

Dawkowanie: 1-2 tabletki dziennie po jednej kapsułce na pusty żołądek, najlepiej jedna rano i jedna wieczorem, około 30 minut przed śniadaniem popijając szklanką wody i około jedną godzinę przed snem. Tak samo postępujemy w dni w które trenujemy oraz nie trenujemy.
Środek jest legalny, bezpieczny oraz skuteczny. Nie ma przeciwwskazań do stosowania. Zaleca się stosowanie od 18 roku życia.

Ciekawostką może być iż hormon wzrostu pozyskiwany jest z mózgu zmarłych osób, głownie niemowląt.

Cena kuracji na miesiąc jest dość wysoka. Dlatego też jest nazywany ekskluzywnym produktem.

GH Balance to naturalny hormon wzrostu dostępny na rynku w formie tabletek. Ten środek rzecz jasna trzeba umieć dawkować i rzecz jasna należy konsultować z lekarzem zmianę dawki. GH Balance wpływa na twardość kości, na przyrost tkanki mięśniowej, na spalanie tłuszczu i dodatkowo wzmocnia stawy. Dlatego specyfik ten jest bardzo dobrą opcją dla kulturysty, który spożywa sporo białka. Wielu też uważa, że środek ten jest bezpieczniejszy od tak mocnych rzeczy jak Aquatest, ale GH Balance też może wywoływać efekty uboczne i trzeba o tym pamiętać i to zwłaszcza wtedy jeśli ćwiczy się często i eksperymentuje z kolejnymi specyfikami, które mają działać na ciało lepiej niż inne. To eksperymentowanie, czyli szukanie lepszych środków na forach internetowych ma sens, ale do pewnego punktu, bo gdy się już testuje kolejne specyfiki i nie przejmuje się efektami ubocznymi. No to lepiej zastanowić się nad sobą i wrócić do podstaw.

GH Balance to też dobry specyfik dla kogoś kto uległ wypadkowi i chce szybciej wrócić do sprawności fizycznej sprzed wypadku. Chodzi tu konkretnie o to, że specyfik ten wpływa na przyrost masy mięśniowej, ale też do pewnego stopnia wpływa na odbudowę kości i stawów. Dlatego może być używanym podczas rehabilitacji o ile pozwala na to lekarz i o ile pacjent stosuje się do lekarskich instrukcji odnośnie dawkowania. Jeśli pacjent postępuje zgodnie z tymi instrukcjami to środek taki jak GH Balance może w znaczący sposób przyśpieszyć rehabilitację. No a w dość wielu zawodach powrót do dobrej dyspozycji ma kluczowe znaczenie. Ta zasada dotyczy nurków głębinowych, którzy to znacznej głębokości montują różnego rodzaju konstrukcje. W ich przypadku powrót do zdrowia powinien trwać nie tylko dość szybko, ale też muszą wrócić też dokładnie do stanu sprzed wypadku. Ten powrót do tego stanu nie jest prostym bez odpowiednich leków i lekarze dobrze to wiedzą. Dlatego przypisują specyfiki takie jak GH Balance, bo to pewna i dość bezpieczna metoda na poprawę.

Ten konkretny specyfik może być też pewnego rodzaju wybawieniem dla osób które na dłuższy czas chcą zachować siłę i wytrzymałość kości oraz stawów. Wielu dobrze wie, że w pewnym wieku kości zaczynają słabnąć i podobnie jest z mięśniami. GH Balance może być środkiem zaradczym na tego typu dolegliwości, które są irytujące. Lecz w przypadku części z nas samo stwierdzenie, że osłabianie się z wiekiem jest irytujące to za mało, by z tym walczyć. Jednym słowem musimy mieć znacznie lepszy powód by sięgnąć po specyfik taki jak GH Balance, który może wywołać pewnego rodzaju efekty uboczne. Dla wielu z nas dobrym powodem sięgnięcia po taki środek gdy ma już się te sześć dekad na karku jest rzecz jasna chęć bycia niezależnym. Taka starsza osoba niezależna mieszka w warunkach wiejskich i niestety jest zmuszona do noszenia ciężarów. W tego typu przypadkach osoby z dość wysoką emeryturą mogą sięgać po sterydy anaboliczne lub po specyfiki działające w bardzo podobny sposób. No bo muszą niestety dość ciężko pracować w wiejskich warunkach. Muszą nosić drzewo i węgiel do pieca i muszą naprawiać ogrodzenie wokół domu. Bez specyfików takich jak GH Balance taka ciężka praca wokół u domu moe być znacznie cięższą.