Drostanolone Di-Propionate

MASTABOL 100

Drostanolone jest steroidem anabolicznym. Wiąże się do receptora androgenowego i aktywuje zmiany genetyczne, które zwiększają syntezę białka (anabolizm) i zmniejszają aminokwasy (katabolizm). Hamują również prolaktynę i estrogeny z receptorami, które mają przeciwnowotworowe właściwości. Ma swoje zastosowanie w medycynie w leczeniu raka piersi jako anty estrogen.
Drostanolone popularny jest również w środowisku kulturystów. Zawiera drostanolone di- propionate czyli syntetyczną pochodną dihydrotestosteronu. Podczas kuracji sterydowych pomaga kulturystom podtrzymać efekty treningowe i hamuje wydzielanie estrogenów w organizmie, jednocześnie podwyższa poziom androgenów. To sprawia że mięśnie stają się twardsze.

Zaletą w przypadku kobiet może być to, iż przyjmowanie go zmniejsza ryzyko maskulinizacji, czyli występowania u kobiet cech somatycznych męskich takich jak : nadmierne owłosienie, zmiana sylwetki, obniżenie skali głosu, czy nawet przerost łechtaczki. Steryd pomaga również zredukować tkankę tłuszczową. Drostanolone jest specyficzny, ponieważ warunkiem zmniejszenia tkanki tłuszczowej jest niski procent jego posiadania czyli mniej niż 10 %. Podczas przyjmowania ciało traci wodę i tkankę tłuszczową. Drostanolone pomaga również poprawić sylwetkę , gdyż rozdziela mięśnie i wydają się one wyrazistsze oraz poprawia się ich gęstość. Warto stosować kurację tym sterydem z jednoczesną dietą redukcyjną dla uzyskania jeszcze lepszych rezultatów. Często stosuje się go zatem najlepiej 4 tygodnie przed zawodami.

Plusem stosowania Drostanolone jest niewielka toksyczność dla wątroby, dlatego też można przyjmować go przez dłuższy czas. Nie zauważy się po nim ginekomastii czyli przerostu sutka u mężczyzn ani wzrostu ciśnienia krwi.

Drostanolone Di-Propionate skutki uboczne

Jak wiele innych sterydów Drostanolone posiada liczne skutki uboczne jakimi są: trądzik, łysienie, maskulinizacja, obniżenie cholesterolu HDL i zwiększenie cholesterolu LDL, agresja, ryzyko raka prostaty, przetłuszczająca się skóra. Środek wykazuje delikatne działanie moczopędne.

Dawkowanie Drostanolone Di-Propionate MASTABOL 100

Dawkowanie: 50-100mg dziennie, co 1-2 dni ,nie dłużej niż 8 tygodni. Odstawienie powinno nastąpić 2-5 dni po ostatniej iniekcji. Możliwe jest połączenie środka z innymi sterydami anabolicznymi bez retencji wody. Jednak wszystko to musi odbywać się w granicach rozsądku. Działa w organizmie przez 1-1,5 dnia. Wykrywalność możliwa jest do trzeciego tygodnia.
Ceny przedstawiają się na średnim poziomie.

Drostanolone Di Propionate Mastabol 100 to środek zaliczany do dość sporej rodziny sterydów anabolicznych. Lecz jest on też podawany kobietom leczącym raka piersi jako anty estrogen. Kluczowe znaczenie ma też i to, że ten konkretny specyfik jest znacznie bardziej popularnym w świecie kulturystów i działa w klasyczny i jednocześnie dość przewidywalny sposób. Drostanolone Di Propionate Mastabol 100 jest też czymś rewelacyjnym dla trenujących kobiet, bo środek ten nie wywołuje takich efektów ubocznych jak inne sterydy w ich przypadku. Dlatego mogą go brać nawet kobiety biegające na mistrzostwach świata, choć zaleca się by zakończyć kurację tym specyfikiem przynajmniej na te cztery tygodnie przez rozpoczęciem imprezy sportowej. Rzecz jasna najlepiej jest brać ten specyfik i konsultować się z lekarzem jednocześnie. No ale doświadczeni sportowcy, którzy już zażywali podobne środki w przeszłości mogą brać ten specyfik w oparciu o samą instrukcję i nie powinny ich raczej dopaść efekty uboczne, bo Drostanolone Di Propionate Mastabol 100 ma bardzo niską toksyczność i w stopniu minimalnym szkodzi wątrobie.

Lecz najlepiej jest brać ten specyfik bez używek takich jak wyroby alkoholowe, bo takie dawkowanie jest bardziej bezpieczne. Rzecz jasna minimalne ryzyko w przypadku Drostanolone Di Propionate Mastabol 100 istnieje niemal cały czas gdy bierze się ten środek, ale mocniejsze sterydy anaboliczne są gorszym wyborem, a po ich stosowaniu trzeba też brać coś co pozwoli powrócić do równowagi hormonalnej. Jednym słowem kuracja z użyciem Drostanolone Di Propionate Mastabol 100 jest opcją znacznie bardziej bezpieczną od stosowania silnych sterydów, które na dodatek są dość drogie. No a Drostanolone Di Propionate Mastabol 100 zazwyczaj jest tańszy, łatwiej go też kupić, a kuracja tym konkretnym specyfikiem jest też dość tania. Dlatego dla wielu różnych sportowców jest tą idealną opcją, dzięki której osiągną dobre rezultaty wtedy kiedy trzeba.

Kluczowe znaczenie ma też i to, że Drostanolone Di Propionate Mastabol 100 tak jak i inne środki tego typu wywołuje efekt uboczny w postaci lekkiego działania moczopędnego. Dość wielu sportowców to nie odstrasza i dlatego właśnie wraz z tym specyfikiem stosują inne specyfiki lub zwiększają jego dawkę powyżej zalecanej. Może i na te cztery tygodnie kuracji ta niewiele zwiększona dawka nie zmieni wiele, ale jeśli doda się do tego kilka piw co weekend i okazyjne branie silniejszych sterydów, to może z tego wyjść coś niepokojącego. Dlatego bardzo ważnym jest to, by unikać używek które w połączeniu z Drostanolone Di Propionate Mastabol 100 mogą wywołać te nie estetyczne zmiany na skórze. To ryzyko jest rzecz jasna minimalne, ale istnieje. Podobnie może być z lekami na grypę, czyli ze specyfikami znacznie silniejszymi od tych dostępnych bez recepty. Jeśli już musimy brać jakiś silny antybiotyk, to lepiej odstawić Drostanolone Di Propionate Mastabol 100, po to by nie mieć jakichś dodatkowych problemów ze zdrowiem. No a jeśli chodzi o łagodne środki brane bez recepty, to nie powinno być z nimi problemów, jeśli wszystkie te środki bierzemy zgodnie z instrukcjami.