GAIALIC (Anapolon) 50mg/tab 60tabs

W dzisiejszym artykule przedstawimy wam jeden z najsilniejszych sterydów anablicznych stosowanych na rynku- Anapolon.

Jest on powszechnie używany przez zawodowych zawodników występujących na najwiekszych scenach kulturystycznych na świecie. Coraz częściej jest także stosowany przez amatorów. W tym artykule znajdziesz informacja o tym, czym jest Oxymetholone, jak jest stosowany oraz na jakie skutki uboczne musi być gotowa każda osoba, która go zastosuje. Podając te informacje nie zachęcamy nikogo do stosowania środków dopingujących, a wszystkie podane w artykule dawki odnoszą się tylko do zawodników, którzy otoczeni są profesjonalnymi zespołami lekarzy i specjalistów. Trzeba również pamiętać, że doping w większości sportów jest zabroniony, oraz o tym, że niektóre sterydy są nielegalne.

Co to jest Oxymetholone?

Oxymetholone jest znany pod wieloma nazwami, z których  jednak najpopularniejsze są Anadrol i Anapolon. Ten anaboliczny steryd i androgen jest przyjmowany doustnie, i jest głównie stosowany w leczeniu niedokrwistości i osteoporozy. Można go także użyć w celu stymulowania wzrostu mięśni i przyrostu masy ciał poprzez poprzez poprawę syntezy białek. Ma słabe działanie androgenne i silne działanie anaboliczne. Najpopularniejszymi działaniami niepożądanymi są maskunalizacja, zwiększenie popędu seksualnego, a także uszkodzenie wątroby.

Lek jest stosowany głównie w Stanach Zjednoczonych i jest substancją kontrolowaną w wielu krajach. Jego najczęstszym wariantem są tabletki 50 mg, a lek jest uważany za najsilniejszy i najpotężniejszy steryd anaboliczny na rynku anabolicznym, nawet przez konkurencyjnych sportowców, trójboistów i kulturystów. Z powodzeniem leczy różne choroby związane z niedowagą i zwiększa liczbę czerwonych krwinek.

Osoby, które zażywają Oxymetholone, mogą spodziewać się dramatycznego wzrostu wagi, zwykle związanego z ilością spożywanego pokarmu. Osoby na diecie masowej mogą spodziewać się wzrostu o kilkanaście kilogramów w ciągu kilku tygodni. W tym przypadku ważne są również źródła pobieranych kalorii. Innymi słowy, Oxymetholone odgrywa ważną rolę w zwiększaniu rozmiaru i siły, ponieważ może oferować doskonały efekt synergiczny jeśli będziemy przyjmować go  z innymi sterydami anabolicznymi w zestawie.

Ku zaskoczeniu wielu, Oxymetholone może być również z powodzeniem stosowany w cyklu cięcia wśród kulturystów w ostatnich tygodniach przygotowań do zawodów. Ten steroid dobrze reaguje na węglowodany, które są często spożywane w tej fazie. Jednak użytkownicy wrażliwi na zatrzymywanie wody nie powinni stosować tej praktyki, ponieważ może to  zniszczyć ich konkurencyjną sylwetkę, jeśli nie zostanie odpowiednio połączony z dietą.

Cykl Anapolon

Cykle Oxymetholone lub Anadrol są często używane w cyklach ukierunkowanych na zwiekszenie masy mięśniowej jednak sportowcy powinni wiedzieć, jak je przyjmować, aby osiągnąć pożądane wyniki. Zwykle większość cykli Anadrol jest wykorzystywana w celu w okresach poza sezonem, ponieważ siła i wzrost wielkości są  wtedy głównym celem zawodników. Niektórzy kulturyści stosują go jednak podczas ostatnich okresów przed zawodami. Steryd działa bardzo szybko i przynosi natychmiastowe rezultaty w cyklu, zwiększa siłę i gęstość tkanki mięśniowej.

Dla większości sportowców dawka 50 mg na dobę podczas kuracji Anadrolonem jest nie tylko punktem wyjścia, ale także optymalną dawką na dzień. Niektórzy doświadczeni sportowcy przyjmują dawki 100 mg dziennie, jednak jest to eksperyment ryzykowny. Ogromny zysk masy miesięcznie przychodzi już przy zastosowaniu 50 mg sterydu dziennie i wystarczającą ilością jedzenia.

Cykle Anadrolu trwają od 4 do 6 tygodni, a przedłużenie tego cyklu byłoby stratą czasu i sterydów, ponieważ skuteczność leku jest dość krótka. Anadrol dobrze działa z większością innych sterydów anaboliczno-androgennych, szczególnie z testosteronem.

Anadrol jest uważany za masywny steryd, ale może być używany przez kulturystów dietetycznych pod koniec cyklu, tuż przed zawodami. Obecność sterydu w ciele pozwala użytkownikowi na wypełnienie go w większym stopniu, a mięśnie dobrze zaokrąglają się na scenie. Anadrol może jednak również powodować zatrzymywanie wody i zawodnicy muszą na to uważać. Większość użytkowników uznaje, że cykl 4 tygodni 50 mg dziennie jest odpowiedni i wystarczający.

Oxymetholone i kulturystyka

Podobnie jak reszta leków anabolicznych, oksymetholon jest agonistą receptora androgenowego i wykazuje wysoki stosunek aktywności anabolicznej do androgennej. Jest przyjmowany doustnie i jest dobrze wchłaniany. Lek jest wchłaniany i metabolizowany w wątrobie. Jego okres półtrwania w fazie eliminacji nie jest badany. Lek oksymetholonowy i jego metabolity są wydalane z organizmu przez mocz.

Sportowcy i kulturystów używają sterydów podczas cykli w celu uzyskiwania masy w celu i poprawy ich siły. Ma świetny efekt synergiczny, gdy jest połączony z innymi sterydami anabolicznymi podczas okresu stosu. Leku nie należy przyjmować samodzielnie. Ten steryd anaboliczny jest silny , a wpływ na wątrobę może być dość szkodliwy.

Dawkowanie Oxymetholone

W przeszłości oxymetholone był przepisywany na różne schorzenia, w tym infekcje, osteoporozę i atrofię geriatryczną oraz jako środek stymulujący wzrost mięśni. Obecnie steroid oxymetholone jest popularny wśród pacjentów z HIV / AIDS z zespołem wyniszczenia. Jest również używany do leczenie niskiego poziomu estrogenów w przypadku chorób prowadzących do osłabienia kości, leczenia niedokrwistości i niskiej liczby krwinek.

Steroid oksymetholonowy poprawia hormon odpowiedzialny za krwinki czerwone, a tym samym poprawia erytropoetynę. Kulturyści i sportowcy wykorzystują go do zwiększenia masy ciała ponieważ poprawia syntezę białka. Stosuje się go również  do poprawy siły.

Dawka oksymetholonu zależy od każdej osoby, celu przyjmowania tego leku i cyklu, jaki zamierza zastosować konkretny sportowiec. Zwykle z oksymetolonem dawka 50 mg daje dobry wynik, podczas gdy zwiększona dawka 100 mg przynosi jeszcze lepsze wyniki i prawie podwaja siłę. Użytkownicy z podwójnymi dawkami doświadczyli jednak większego przyrostu beztłuszczowej masy ciała i stracili więcej tłuszczu w porównaniu z tymi, którzy przyjmowali normalną dawkę 50 mg oksymetholonu. Dawka powyżej 100 mg na dobę zwiększa skutki uboczne i jest nawet bardziej toksyczna dla organizmu, dlatego nikt nie powinien decydować się na takie rozwiązanie przy branu koksu.

Efekty uboczne Oxymetholone

Podobnie jak wszystkie inne leki steroidowe anaboliczne, oxymetholone ma swoje skutki uboczne. Najczęstsze to letarg i depresja, obrzęk i ból głowy, szybki przyrost masy ciała i problemy z oddawaniem moczu, bóle brzucha i wymioty, utrata apetytu i bezsenność. Kobiety mają również trądzik i pogłębienie głosu, wypadanie włosów i zmiany libido. W przypadku długotrwałego stosowania oksymetholon może powodować raka wątroby i zapalenie wątroby, a także marskość wątroby. Użytkownicy będą mieli wysokie ciśnienie krwi. Lek nie powinien być również przyjmowany przez młode osoby, ponieważ ma szkodliwy wpływ na wzrost kości.

Lek należy przyjmować nie dłużej niż przez 6 tygodni. Nawet jeśli jest toksyczny dla wątroby, efekt powinien zniknąć po zaprzestaniu stosowania. Oxymetholone nie powinien być również stosowany przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Oxymetholon hamuje naturalny testosteron, a zatem wymagana jest suplementacja testosteronu.