GAIAHEXA (Parabolan) 76,5mg/ml 10amp

Różnorodność sterydów, które można spotkać na rynku, jest bardzo duża.

Wiele osób stosuje tylko wybrane preparaty, które sprawdzają się od wielu lat. Jednak czasami zdarzają się nowości, które w jakiś sposób są lepsze od wcześniej stosowanych środków. Często za tym idzie również cena, która jest wyższa. Stosowanie różnorodnych sterydów przekłada się na pewno na lepsze przyrosty masy mięśniowej. Oczywiście wszystko należy robić z głową i przeprowadzać odbloki, które wspomogą naturalną produkcję testosteronu. Jednym ze środków, który nie jest stosowany bardzo często to Parabolan. Warto dowiedzieć się czegoś więcej o tym sterydzie, ponieważ stosując doping, należy cały czas się rozwijać, jeśli chce się być cały czas na szczycie pewnego sportu. 

Parabolan- opis

Jest uznawany za jeden z najsilniejszych sterydów, jakie są dostępne na rynku. Jego silne działanie zostanie zauważone już po paru dniach, a efekty będą długotrwałe. Głównym składnikiem aktywnym w tym sterydzie jest trenbolon. Jako że środek ten uznawany jest za jeden z najsilniejszych, należy go stosować rozważnie i nie podpalać się efektami. Jeśli producent podaje dawkę, którą należy przyjmować, to powinno się jej trzymać, ponieważ zwiększenie jej może prowadzić do przykrych konsekwencji. Sterydy są tylko środkiem do osiągnięcia celu. Poza stosowanymi środkami dopingującymi należy posiadać odpowiednio dobrany trening, a także dietę. Nikt sam nie będzie zdobywał masy mięśniowej. Osoby, które uważają, że też są w stanie na dopingu osiągnąć to, co inni, powinny same spróbować zażywać dodatkowe środki, ponieważ nie jest to takie proste, jakby się mogło wydawać większości osób.

Plusy stosowania Parabolanu

1. Bardzo mała ilość wody jest gromadzona w mięśniach.

2. Bardzo ograniczone skutki uboczne, ponieważ nie występuje produkcja estrogenów.

3. Efekt gładkiej muskulatury.

4. Bardzo długi okres półtrwania, przez co nie trzeba, kłóć się kilka razy w tygodniu.

5. Szybko zauważalne efekty.

6. Dobry stosunek jakości do ceny produktu.

7. Przyspieszenie metabolizmu organizmu.

8. Wzrost siły.

9. Lepsza jakość masy mięśniowej.

Dawkowanie

Jest ono bardzo mocno uzależnione od zaawansowania danej osoby. Jeśli ktoś ćwiczy już bardzo długo i jest profesjonalistą w jakiejś dziedzinie sportu, to z pewnością będzie musiał zażywać więcej środków dopingujących. Parabolan jest stosunkowo bezpieczny i zaleca się go zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym. Może być on stosowany z innymi środkami, jednak indywidualne stosowanie tylko parabolanu z pewnością wystarczy dla nowych osób w świecie sterydów.

Produkt sprzedawany jest w postaci ampułek, a nie tabletek. Początkujący powinni zacząć od dawki około 25 mg dziennie. Zaawansowane osoby zażywają dawkę około 50 mg dziennie. Absolutnym maksimum jest dawka 100 mg dziennie. Kuracja powinna trwać 4-8 tygodni.

Skutki uboczne

Osoby, które korzystają ze środków dopingujących, bardzo często zachwalają efekty, które występują po nich. Jednak trzeba pamiętać, że obojętnie ile by nie było pozytywnych opinii, to zawsze wystąpią skutki uboczne. Jeśli ktoś powiedział, że po sterydach nigdy nie poczuł żadnych odmiennych zachowań albo nie wyskakiwały mu pryszcze, to prawdopodobnie dostał placebo, które pomogło mu przełamać głowę. Co ciekawe działanie placebo zostało potwierdzone badaniami i może, niektórym osobom by pomogło. Najczęściej spotykanymi skutkami ubocznymi po korzystaniu z parabolanu są:

– przetłuszczająca się cera,

– trądzik,

– występowanie łysienia,

– u osób, które są w okresie dojrzewania, środek ten może spowolnić wzrost całego ciała,

– spadek motywacji,

– apatia,

– zaburzenia związane z seksualnością.

Są to oczywiście przykłady skutków ubocznych, które mogą się pojawić. Jeśli jest ktoś agresywny na co dzień, to oczywiście stosowanie środków dopingujących może tylko wzmóc w nim takie zachowanie. Warto zacząć od mniejszych dawek, których stosowanie nie będzie, aż tak mocno wpływało na cały organizm. Z czasem istnieje możliwość oczywiście zwiększenia podawanego środka, jeśli nie będą występowały żadne ku temu przeciwskazania. 

Trening, podczas stosowania parabolanu

Cykle mają to do siebie, że bardzo mocno wpływają na przyrosty masy mięśniowej. Jest to oczywiście związane z dostarczanymi dodatkowymi bodźcami, które są wykorzystywane przez ludzki organizm. Jednak samo korzystanie ze wspomagaczy nie jest wystarczającym nowym bodźcem do budowania dobrej jakości mięśni. Jeśli korzystają z tego osoby młode, które nie za bardzo znają się na treningu siłowym, a chodząc na siłownie, robią tylko, to na co mają ochotę, lepiej dla nich, jeśli wybiorą się oni do trenera personalnego, który ułoży rozpiskę treningową. Będzie to na pewno mocny bodziec, który powinien wpłynąć pozytywnie na efekty związane z zażywaniem środków dopingujących. Świat kulturystyki ma to do siebie, że cały czas przeprowadzane są nowe badania i wysuwane są nowe wnioski. Jeśli chce ktoś być cały czas na bieżąco z nowościami, to z pewnością musi poświęcać bardzo dużo czasu na sortowanie wiadomości i czytanie o tym, co kocha. Wiele osób korzysta ze środków dopingujących, jednak robią to pod okiem bardziej doświadczonych kolegów i to jest bardzo dobra droga, ponieważ korzystanie z mocnych sterydów dla samego siebie może mieć dość opłakane skutki. 

Dla kogo sterydy i czy warto z nich korzystać

Parabolan jest bardzo mocnym środkiem dopingującym. Wiele osób zwłaszcza młodych zastanawia się nad tym, czy warto w ogóle wejść na bombę. Jest to sprawa dość indywidualna i każdy sam musi podjąć tę decyzję. Stosowanie środków dopingujących na pewno występuje w praktycznie każdym sporcie na najwyższym poziomie. Co jakiś czas słychać jak ktoś, kto jest w danej dyscyplinie top 10 na świecie, wpada, podczas badania. Na początku są oczywiście protesty i odwoływanie się od decyzji, jednak po kolejnej próbce krwi nie ma wątpliwości i wiele osób zaczyna przyznawać się do korzystania ze wspomagaczy. W mediach słychać głosy, które mówią, że na najwyższym poziomie liczy się przebiegłość i korzysta każdy, jednak nie każdy wpadnie. Jeśli ktoś ma dookoła siebie dobrych lekarzy i dietetyków, to z pewnością jest mu łatwiej uniknąć wpadki. Poza profesjonalistami ze sterydów korzystają również zwykłe osoby, które chcą osiągnąć coś więcej, niż dotychczas. Szybkie zbudowanie dobrej jakości masy mięśniowej jest dla wielu starszych osób procesem dość długotrwałym, przez co chcą oni uniknąć restrykcyjnych diet i treningów. Jest to droga na skróty, jednak trzeba pamiętać, że osoby, które korzystają ze sterydów, również bardzo ciężko trenują, czasami ciężej niż osoby naturalne i trzymają dietę przez cały okres trwania bomby.

Ciekawostki o parabolanie

1. Wpływa on bardzo silnie na nerki, więc zaleca się picie nawet 7 litrów wody dziennie.

2. Środek ten dobrze wpływa na wytrzymałość mięśni, jednak co ciekawe może wystąpić spadek wytrzymałości aerobowej.

3. Podczas korzystania z tak silnych sterydów zaleca się picie ziółek uspokajających.

4. Produkt ten jest bardzo trudno dostępny na rynku, jednak dla chcącego nic trudnego.

5. Oryginalna postać tego produktu nie jest produkowana już od 1997 roku.