GAIAPRIMO (Primobolan) 100mg/ml 10amp

Sportowcy często sięgają do produktów takich jak sterydy.

Są one bowiem powszechne i szeroko dostępne. Do ich głównych zadań należy poprawienie kondycji mięśni oraz wyglądu sylwetki. Obecnie rynek staje się coraz bardziej obfitszy w tego typu produkty. Każdy z nich różni się jednak działaniem, składem oraz podstawowym celem, na jaki jest nastawiony. Produkt sterydowy powinien być zatem dobierany indywidualnie, zależnie od woli użytkownika, który poszukuje dla siebie najbardziej odpowiedniego sterydu. Jednym z najbardziej wiodących produktów na rynku z tej kategorii, jest Primobolon Depot

Charakterystyka produktu Primabolan


Primabolan jest wiodącym sterydem anaboliczno – androgennym na rynku, który ma za zadanie zbudowanie masy i poprawienie siły mięśni. Na tle innych sterydowych produktów, Primabolan Depot charakteryzuje się wyjątkowo łagodnym działaniem. Zdania jednak są podzielone, czy wyjątkowo zmniejszone działanie tego produktu jest bardziej cechą korzystną czy negatywną w porównaniu z innymi sterydami tego typu. Łagodne działanie jest przeznaczeniem dla osób, które mogą obawiać się jakichkolwiek skutków ubocznych, których ryzyko pojawienia się jest mało prawdopodobne, jednakże trzeba się z nim liczyć. Dla osób chcących zbudować swoją formę, przyrost masy oraz ogólne poprawienie kondycji mięśni w szybszym tempie, produkt może być mało satysfakcjonujący, z powodu wolniejszego działania w małym odstępie czasowym. Steryd zawiera w sobie jedną, wyjątkową cechę, którą jest brak problemów z aromatyzacją, zatrzymywaniem w ciele wody oraz nieznaczny wpływ na progesteron oraz wątrobę. Depot zalicza się do sterydów redukcyjnych – bardziej skupia w sobie wygląd, a także profil, co jest bardzo przydatną opcją na początku rozpoczęcia przygody ze sportem. 
Ogólnie Primabolan jest uważany za najłagodniejszy steryd na rynku, dlatego zalecany jest szczególnie początkującym, amatorom oraz kobietom – głównie z względu na swoje słabsze działanie, niepowodujące groźnych skutków. 
Primabolan Depot jest podawany głównie poprzez zastrzyki – forma ta jest zdecydowanie bardziej rekomendowana, ponieważ jest mniej szkodliwa. Dla osób preferujących drogę doustną, producent stworzył również ten steryd w formie tabletek. 

Co zawiera w sobie Primabolan Depot?


Primabolan swoje bogate działanie zawiera substancji zwanej metenolonem. Skład metenolonu w sterydzie znacznie wzmacnia jego działanie. To własnie metenolon umożliwia poprawę kształtów sylwetki oraz stosunkowo duże wzmocnienie mięśni. Jego długotrwałe działanie jest wyjątkową korzyścią, na który składa się produkt jak Primabolan. Preparat ten zawiera w sobie również istotny składni, dzięki któremu mamy możliwość zapobiegnięcia spadkom masy mięśniowej, a co za tym idzie, kiedy zawodnik jest już po zawodach, jego kondycja nadal utrzymuje się na wcześniejszym poziomie, nawet po odstawieniu sterydu. Niektórzy doświadczeni przyjmują Primabolan Depot w obecności innych środków, na które składają się między innymi drostanolon, stanozolol oraz trenbolon. Są to głównie użytkownicy wymagający, którym zależy na szybkim efekcie stosowania – szybszym przyroście masy mięśniowej w stosunkowo krótkim odstępie czasu. Jednakże, kiedy celem sportowca czy amatora jest lekki doping, obfitujący w bezpieczeństwo przyjmowania określonych preparatów, Pimabolon jest zalecany w przyjmowaniu pojedynczym. Wówczas taki rodzaj dawkowania nie spowoduje niechcianych skutków ubocznych oraz nieproszonych efektów końcowych. Użytkownik powinien odpowiedni sposób przyjmowania dobrać indywidualnie pod siebie, jednak z uwzględnieniem swojego doświadczenia – jeśli jest ono małe lub amatorskie, niska dawka tygodniowa powinna być przyjmowana w sposób pojedynczy. 

Stosowanie Primabolanu Depot


Zalecane dawki tygodniowe wahają się od 100 do 300 mg tygodniowo. Jest to odpowiednio dobrana dawka, która jest zwykle tolerowana przez ludzki organizm bez większych problemów. Ilość ta jest wskazana dla amatorów oraz dla kobiet dawka wynosi 50 – 100 mg, na samym początku drogi. Początkowa dawka powinna być optymalna, aby organizm mógł się do niej przyzwyczaić. Późniejsze stosowanie sterydu może już przekroczyć 300 mg tygodniowo – powiększenie dawki do 500 – 800 mg jest zalecane dla bardziej doświadczonych kulturystów, którzy mają za sobą już pierwsze efekty kuracji. Cały cykl powinien trwać do około 12 tygodni – dłuższe przyjmowanie produktu nie jest zalecane ze względów zdrowotnych. 

Kiedy wybrać Primabolon Depot?


Stosowanie tego produktu jest zalecane głównie kulturystom przed zawodami. Nie liczy się wtedy bowiem wzrost masy mięśniowej, za co steryd ten nie odpowiada, lecz odpowiednie ukształtowanie definicji mięśniowej. Organizm za pomocą tego produktu ma możliwość przygotowania się do zawodów, zatem aktywność jest równie wzmożona. 

Możliwe skutki uboczne


Primabolon Depot
jak każdy produkt z gamy sterydów, zawiera w sobie również wszelkie możliwe skutki uboczne, o których warto wspomnieć każdemu przyszłemu użytkownikowi określonego produktu. 
Z racji tego, że preparat Primabolon Depot jest jednym z łagodniejszych substancji sterydowych dostępnych na rynku, nie powinien on nieść ze sobą większych możliwych skutków ubocznych. Produkt przyjmowany w zalecanych dawkach tygodniowo czyli 100 – 300 mg, nie blokuje tym samym produkcji testosteronu. Przy zwiększonej przyjmowanej dawce, która jest rekomendowana dla doświadczonych kulturystów i wynosi nawet do 800 mg tygodniowo, mogą się pojawić skutki uboczne. Zaliczają się do nich między innymi trądzik, łysienie oraz nadmiernie oleista skóra. 

Czy warto sięgnąć po preparat jakim jest Primabolan Depot?


Każdy ze sterydów powinien być dobierany indywidualnie przez każdego użytkownika, kierującego się własnym doświadczeniem, potrzebami oraz celem. Dla osób początkujących produkt ten jest jak najbardziej rekomendowany. Jego rozprowadzenie po organiźmie nie powoduje większych problemów – skutki ubocznie niemalże nie występują. Primabolan jest sterydem łagodnym, więc jego słabszy skład jest ceniony wśród osób, którym nie zależy na zbyt nadmiernym przyroście tkanki mięśniowej. Dla wymagających kulturystów z bogatym doświadczeniem w dziedzinie dopingu, Primabolan Depot również spełni swoją rolę. Zmienione powinno zostać wówczas dawkowanie preparatu. Należy je podnieść do 500 – 800 mg tygodniowo. Te dawkowanie powinno przynieść wymarzone efekty w postaci znacznego przyrostu masy mięśniowej oraz poprawienie kondycji sylwetki i odpowiednie wymodelowanie jej. Niektórzy kulturyści, którym dawkowanie w tej postaci nadal nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, decydują się sięgać po stosowanie Primabolanu dodatkowo z innymi substancjami, takimi jak drostanolon, stanozolol oraz trenbolon. Składniki tego pomagają głównemu sterydowi odpowiednie funkcjonowanie, a co za tym idzie – spełnić wymagania i oczekiwania, nawet najbardziej doświadczonych kulturystów. 
Primabolon Depot jak najbardziej spełnia swoją rolę łagodnego sterydu na rynku.