GAIADEPOT (Testosteron Enanthate) 250mg/ml 10amp

Zbliża się lato, a wraz z nim także okres wystawiania na słońce skąpo odzianych ciał.

Panie zazwyczaj chętnie eksponują wąskie talie i zgrabne pośladki, panowie z kolei szczycą się idealnie “wyrzeźbionymi” klatami. Nie każdy z nich może jednak pochwalić się naturalnie szerokimi barami, niektórzy muszą na swoją muskulaturę ciężko pracować. Długie godziny spędzone w siłowni oraz strumienie wylanego potu mogą okazać się niewystarczające. Kulturystyka stała się, co prawda, niezwykle popularna, zarówno wśród męskiej, jak i żeńskiej części osób uprawiających aktywność fizyczną, lecz, aby nasze starania przynosiły wymierne rezultaty, trzeba zadbać o zintegrowanie kilku czynników. Regularny wysiłek fizyczny to oczywiście podstawa, ale równie ważna jest zbilansowana dieta, dbanie o swoje zdrowie i odpowiednią ilość wypoczynku, a także wspomaganie się wyłącznie preparatami aprobowanymi przez lekarzy. Rynek obfituje w specyfiki, którym przypisuje się cudowne właściwości i szybkie działanie, często są to jednak opinie samych producentów, którym zależy na sprzedaży towaru. Dlatego też, zanim zaczniemy przyjmować dany środek, warto sprawdzić informacje na jego temat w rzetelnym źródle. Skutki stosowania produktów o wątpliwym pochodzeniu mogą być bowiem opłakane.

Gdy potrzeba testosteronu, czyli słów kilka na temat Testosteron enanthate

Testosteron enanthate jest sterydem anaboliczno-androgennym o tzw. przedłużonym działaniu, co oznacza, iż pozostaje czynną substancją w naszym organizmie nawet przez kolejne dwa tygodnie po jego zastosowaniu. Z tego też powodu jest to preparat dedykowany przede wszystkim mężczyznom. U ćwiczących pań wystarczający poziom testosteronu zapewniają środki zawierające estry o krótszej żywotności. Produkt jest stosowany, nie tylko jako doping w sporcie i aktywności fizycznej, lecz jest także szeroko wykorzystywany w medycynie. Z jego pomocą leczone są takie dolegliwości, jak hipogonadyzm, impotencja, zespół pokastracyjny, czy wszelkiego rodzaju niedobory testosteronu.

Testosteron enanthate- działanie

Kluczową kwestią w uprawianiu sportu, czy jakichkolwiek form wysiłku fizycznego jest regularność i systematyczność. Niestety, wielu ćwiczących odpada w przedbiegach ze względu na słomiany zapał, brak motywacji, czy tężyzny fizycznej. Już pierwszy forsowny trening jest w stanie skutecznie zniechęcić początkujących. Ważną sprawą jest zatem samopoczucie sportowca. Preparat Testosteron enanthate zapewnia więc w pierwszej kolejności wigor, pozytywne usposobienie oraz odpowiednią dawkę pobudzenia, by nie poddawać się zbyt łatwo już na starcie. Produkt określany jest często mianem anaboliku odpowiedzialnego za dobrą kondycję psychiczną zawodnika, a to już połowa sukcesu. W wyniku stosowania specyfiku następuje ponadto widoczny przyrost mięśni. Za działanie anaboliczne odpowiedzialny jest głównie turanabol, który stanowi pochodną testosteronu. Użytkownicy odczuwają wyraźni przypływ energii i dzięki temu są w stanie również ćwiczyć dłużej oraz bardziej efektywnie. Ponadto, testosteron pozwala organizmowi szybciej się regenerować po intensywnej aktywności i wyczerpaniu organizmu. Można zatem stwierdzić, iż produkt wspiera osoby aktywne na dwóch płaszczyznach jednocześnie. Z jednej strony reguluje procesy wzrostowe tkanki mięśniowej, z drugiej natomiast zapewnia optymistyczne nastawienie oraz ponadprzeciętną wydolność ciała. Wielu kulturystów, czy sportowców stosuje komplementarnie także inne środki. Zadowalające działanie w połączeniu z Testosteron enanthate wykazują preparaty mocno anaboliczne, jak np. Metanabol. 

Testosteron enanthate- dawkowanie i odstawianie

Pomimo faktu, iż Testosteron enanthate utrzymuje się w organizmie do dwóch tygodni, zaleca się jego przyjmowanie częściej, ponieważ wówczas w prosty sposób można kontrolować i utrzymywać zawartość preparatu w organizmie na stałym poziomie. Iniekcje najlepiej wykonywać co 5-7 dni. Dawki specyfiku różnią się oczywiście ze względu na stopień zaawansowania danego użytkownika. Zalecana dawka dla początkujących to 200-250 mg produktu. Średnio zaawansowani zawodnicy mogą przyjmować porcje po 300-500 mg tygodniowo, zaś wyczynowcy nie powinni przekraczać 1000 mg testosteronu, choć zdarza się, że zawodnicy światowej rangi przyjmują wyższe proporcje zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Okres przyjmowania preparatu wynosi zazwyczaj 8-16 tygodni, przy czym już po ok. 3 tygodniach pojawia się większa masa ciała i zauważalne efekty. Testosteron enanthate może zostać użyty jako tzw. “frontload“. Polega to na zaaplikowaniu sobie podwójnej dawki produktu w pierwszym tygodniu stosowania. Testosteron enanthate raczej nie powinien być stosowany w celu przechodzenia z jednego rodzaju kuracji w drugi. Trzeba mieć na uwadze, że po zakończonym cyklu stosowania sterydów anaboliczno-androgennych u mężczyzn może nastąpić czasowe wstrzymanie naturalnej produkcji testosteronu, co objawia się zazwyczaj zmniejszeniem objętości jąder. To z kolei może prowadzić do sytuacji, w której nie uda nam się utrzymać rezultatów wcześniejszych wysiłków. Aby zapobiegać podobnym konsekwencjom, sportowcy i kulturyści przyjmują dodatkowo farmaceutyki, które zawierają hormon hcgregulujący wytwarzanie testosteronu. Odstawianiu Testosteron enanthate sprzyjają też preparaty takie, jak Tamoxifen bądź Clomid. Zaleca się rozpoczęcie pct po ok. dwóch tygodniach od ostatniego wykonanego zastrzyku.

Czy produkt wywołuje skutki uboczne?

Niepożądanymi efektami stosowania preparatu mogą być: nadmierny porost owłosienia w różnych częściach ciała, problemy z cerą i trądzikiem, przerost prostaty, potliwość, wypadanie włosów, ginekomastia, podwyższone ciśnienie, czy magazynowanie tłuszczu oraz wody w organizmie. Negatywnym rezultatem może być także niekontrolowanie własnych emocji, wybuchowość i reakcje nieadekwatne do sytuacji, a nawet zachowania agresywne. Ponadto, skutkiem ubocznym u kobiet mogą być objawy maskulinizacji. Wypada jednak zauważyć, iż przeprowadzane testy wykazują znikome występowanie skutków ubocznych. Ich wystąpienie zazwyczaj wiąże się po prostu z przedawkowaniem lub nieprawidłowym wykorzystywaniem anabolików. Znawcy tematu potrafią zresztą doskonale radzić sobie z niektórymi ewentualnymi dolegliwościami. Na kłopoty z prostatą i wypadaniem włosów stosuje się np. Finasterid, a na problemy skórne niezawodny okazuje się cynk. Testosteron enanthate zasadniczo nie wpływa negatywnie na nerki, wątrobę, czy inne organy, w praktyce jest zatem dużo bezpieczniejszy, aniżeli inne sterydy.

Dla kogo Testosteron enanthate?

Preparat sprawdzi się, zarówno w przypadku stałych bywalców siłowni, jak i początkujących zawodników. Jest jednym z najczęściej wybieranych środków tego typu, co sprawia, iż na rynku pojawia się sporo produktów nieoryginalnych. Przy zakupie należy zatem zwracać baczną uwagę, czy faktycznie otrzymujemy legalną i rekomendowaną wersję. Podejrzana powinna wydać się już znacznie zaniżona cena towaru. Dodatkową korzyścią wynikającą ze stosowania produktu jest wzmożony popęd seksualny. Można zatem śmiało rzec, że, przynajmniej w przypadku niektórych użytkowników, kuracja z pewnością będzie determinowała również ożywienie życia w sypialni, a co za tym idzie, zdecydowaną poprawę relacji partnerskich.