EQUI-BOL-250 (Boldenon) 250mg/ml 10ml- 130zł

Boldenon Undecylenate – kup online

Ganabol czyli Boldenon , w naszym sklepie w dobrej cenie

Boldenone undeclynate– kup w sklepie sterydy.org.pl

Ganabol czyli Boldenon , w naszym sklepie w dobrej cenie

Boldenone undeclynate jest jednym z najbardziej popularnych sterydów anabolicznych – nie tylko wśród pasjonatów siłowni, ale również wśród profesjonalnych sportowców. Powód jest prosty, choć nie jest najsilniejszym, dostępnym sterydem anabolicznym, to bez wątpienia jest jednym z najlepszych, uniwersalnych anabolików. Ponadto, jest łatwo tolerowany i dobrze przyswajany przez wiele kobiet – inne anaboliki mogą powodować horrendalne skutki uboczne u płci pięknej. W skrócie, Boldenone undeclynate jest sterydem, który może i jest używany w prawie każdej grupie sportowców, mężczyzn lub kobiet, zawodowych lub wśród amatorów.

Podobnie jak wiele sterydów anabolicznych Boldenone undeclynate nie został po raz pierwszy opracowany do użytku przez ludzi, ale jak wiele sterydów jego zastosowanie ewoluowało. Jego pierwotnym przeznaczeniem były konie ale generalnie to, co działa dla jednego ssaka, będzie działać dla innego; szczególnie w przypadku sterydów anabolicznych.

Charakterystyka – Boldenone Undecylenate

Boldenone undeclynate jest sterydem wolno działającym. Okres trwania w organizmie to około czternastu dni, dzięki czemu nie potrzeba częstych zastrzyków. Jednak wielu sportowców wyczynowych regularnie wstrzykuje Boldenone undeclynate wiele razy w tygodniu, aby utrzymać stabilny poziom rozwoju, są to jest powszechne praktyki z wielu różnymi anabolikami. Korzyści płynące z przyjmowania Boldenone undeclynate obejmują:

  • zwiększona synteza białek

          zwiększony poziom azotu

  • zwiększona liczba czeronych krwinek
  • stymulowanie apetytu
Boldenone Undecyleante w najlpeszej cenie w sklepie ze sterydami online
Boldenon w sklepie ze sterydami online

Poniżej wymienione są niektóre z bardzo pozytywnych efektów, jednak należy zauważyć, że jako wysokiej jakości anaboliczne, Boldenone undeclynate nie jest sterydem dobrze nadającym się do bardzo szybkich i zawrotnych przyrostów masy mięśniowej. Gdybyśmy mieli wymienić jego najsilniejsze atrybuty, to obejmowałyby one:

  • zwiększona naczyniowość
  • konserwację tkanki mięśniowej
  •  zwiększoną siłę

Wzrost siły jest najważniejszym czynnikiem dla wielu sportowców, którzy używają Boldenone undeclynate, w tym piłkarzy. Jednak w sportach siłowych wielu kulturystów uważa, że jego przyjmowanie jest najefektowniejsze przy zbilansowanej diecie i częstych treningach. Trzeba przyznać, zwiększony apetyt może być problemem dla mniej zdyscyplinowanych osób, ale należy zauważyć, że efekt ten nie występuje u każdego użytkownika.

Boldenone-Undeclynate i Nandrolone-Decanoate

Te dwa sterydy anaboliczne nie naśladują siebie w najmniejszym stopniu; w rzeczywistości są one bardzo różne. Dla czystej masy efekt Deca-Durabolin zawsze okaże się o wiele bardziej satysfakconujący. Można uzyskać masę z wykorzystaniem Boldenone-Undeclynate, ale nie do stopnia Deca.

Jeśli mielibyśmy porównać jakikolwiek steryd anaboliczny do Boldenone undeclynate byłby to testosteron; są bardzo podobne w składzie, podczas gdy w porównaniu z Deca nie mogą być bardziej zróżnicowane. Trzeba przyznaće, oba są dobre na siłę, ale posiadają również przeciwstawne cechy chemicznie i przede wszystkim – Boldenone undeclynate nie posiada progestynowe właściwości Deca. Krótko mówiąc, kiedy słyszysz, że ktoś mówi, że nie możesz użyć obu w tym samym cyklu, zignoruj je; nie ma logiki za tym argumentem.

Boldenone undeclynate i kobiety

Ten środek jest generalnie postrzegany jako jeden z niewielu anabolicznych sterydów łatwo tolerowanych przez kobiey. Wiele z nich używa tego sterydu z dużym powodzeniem jako część regularnie przyjmowanych anabolików, jednak nie można oczekiwać, że wyniki będą znacznie silniejsze niż i w przypadku innych, powszechnych sterydów dla kobiet, takich jak Anavar i Primobolan.

Wykrywanie i legalność

Boldenone undeclynate ma jeden z najdłuższych czasów wykrywania ze sterydów anabolicznych. Może być wykryty w moczu przez wiele miesięcy, nawet po zaprzestaniu stosowania. Niektóre badania twierdzą, że testy mogą wyśledzić lek aż do roku od zakończenia stosowania. W większości krajów Boldenone undeclynate nie jest legalnie dostępny. Z tego powodu bardzo ważne jest, abyś znał/a prawo obowiązujące w kraju, w którym mieszkasz.

Chociaż Equipoise oczyszcza się z organizmu w ciągu około sześciu tygodni, podobnie jak inne formy długo działających estryfikowanych sterydów anabolicznych, można go wykryć przez znacznie dłuższy czas. Związek ten może być wykryty w tkankach do 18 miesięcy, lub potencjalnie dłużej po ostatnim wstrzyknięciu. Z tego powodu zwykle nie jest on odpowiedni dla tych, którzy będą przechodzić testy dopingowe, np. w zawodach.

Jak jest podawany Boldenone Undecyleante

Equipoise jest zazwyczaj podawany w formie iniekcji ze sterydem dostarczanym w roztworze olejowym. Może to powodować podrażnienia skóry, więc konieczne jest zmienianie używanych do zastrzyków miejsc. Chociaż lek jest długo działający, większość użytkowników decyduje się wstrzyknąć go raz w tygodniu. Dzięki temu poziom serum pozostaje stały, bez żadnych wahań. Boldenon nie jest sterydem szybko działającym, którego efekty nie są widoczne do 28 dni. Z tego powodu, jest często używany w znacznie dłuższych cyklach 14-18 tygodni. Ze względu na łagodność jego skutków ubocznych, jest to zwykle dobrze tolerowany i wśród doświadczonych użytkowników cykl może nawet się przedłużyć do 20 tygodni. Normalny zakres dozowania dla zwiększenia wydajności wynosi 400-600 mg na tydzień. U bardziej doświadczonych użytkowników, dawka do 800mgs może być niezbędna, ale rzadko jest to wymagane.

Pozytywne efekty Boldenone Undecyleanate

Podobnie jak niektóre inne sterydy anaboliczne, boldenon może skuteczniej syntezować białko, jak również promować retencję azotu, oba niezbędne procesy dla poprawy wzrostu mięśni. Wiadomo, że chroni on więzadła i zwiększa czystą masę mięśniową, o czym świadczy jego wcześniejsze stosowanie w osteoporozie. Liczba krwinek czerwonych jest kolejną ważną korzyścią medyczną, a to pozwala sportowcom skuteczniej pompować tlen wokół ciała. Podobnie jak niektóre inne sterydy anaboliczne, boldenon może skuteczniej syntezować białko, jak również promować retencję azotu, oba niezbędne procesy dla poprawy wzrostu mięśni. Wiadomo, że chroni on więzadła i zwiększa czystą masę mięśniową, wzrost liczby krwinek czerwonych jest kolejną ważną korzyścią medyczną, a to pozwala sportowcom skuteczniej pompować tlen wokół ciała. Lek zwiększa tempo wzrostu siły i znacznie zwiększa apetyt.

Jak stosować Boldenon ?

Optymalna dawka to 400-600 mg boldenonu, raz w tygodniu. Niższa dawka zwykle nie jest bardzo skuteczna, natomiast wysokie dawki nie prowadzą do lepszych wyników, ale zwiększają ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Cykl trwa 8-10 tygodni boldenonu.

Boldenone undeclynate dobrze łączy z innymi sterydami np.Winstrol i Anavar.

Przed rozpoczęciem przyjmowania Boldenone undeclynate należy skonsultować się z ekspertem.

Pod koniec cyklu należy rozpocząć przyjmowanie boosterów testosteronowych przez 3-4 tygodnie, aby przywrócić naturalny testosteron.

Aby zmaksymalizować skuteczność, należy wziąć kompleksowy zestaw odżywek sportowych dla masy mięśniowej i diety dla zestawu masy mięśniowej.

Czy można Boldenon brać samodzielnie?

Chociaż dobrze układa się z innymi lekami, może być również używany samodzielnie z dużym efektem. Nie działa szybko, więc z tego powodu może być uważany za nieskuteczny, ale używany w odpowiedniej dawce i z cierpliwością może być niezwykle korzystny podczas cyklu redukcji. Istnieją inne korzyści, takie jak poprawa wytrzymałości i zwiększona regeneracja tkanek. Dla sportowców, którzy są już szczupli spowoduje przyrost mięśni, które są znacznie twardsze i doskonałe w definicji.

Potencjalne efekty uboczne Boldenonu

Minimalne efekty uboczne są jednym z powodów, dla których nadal istnieje takie zapotrzebowanie na ten lek. Niemniej jednak, możliwe jest wystąpienie efektów ubocznych, zwłaszcza przy wyższej dawce. Zauważalna retencja wody jest rzadkością, ale jest to potencjalny problem, zwykle występuje tylko z powodu wyższej dawki. Skutki uboczne mogą obejmować drażliwość, tłustą skórę, trądzik i nadmierny wzrost ciała oraz włosów na twarzy. Chociaż te skutki mogą wystąpić u każdego, zazwyczaj objawiają się one tylko u osób, które są szczególnie wrażliwe na androgeny lub przyjmowały lek w bardzo dużej dawce.