MASTABOL-100 (Masteron Propionate) 100mg/ml 10ml- 170zł

Masteron (Drostanolon) Propionate

Masteron czyli drostanolon w sklepie z dopingiem online! Kup teraz! Sterydy, peptydy, hormon wzrostu
Masteron Drostanolon Propionate

Współczesny sport, głównie sporty siłowe, a szczególnie kulturystyka, to nie tylko zawody i oficjalne konkurencje, ale także hobby i styl życia dla wielu osób w różnym wieku.

Większość ze sportowców decyduje się na stosowanie środków wspierających, które pozwalają na uzyskanie takich samych lub lepszych wyników w znacznie krótszym czasie. Ponadto niektóre z nich, tak jak omawiany tutaj Masteron Propionate, pozwalają na uzyskanie znacznie większych i twardszych objętościowo mięśni niż w przypadku osób trenujących bez zażywania suplementów. 

Masteron Propionate – co to jest?

Masteron Propionate jest substancją syntetyczną, co oznacza że nie powstaje w sposób naturalny. Należy do grupy sterydów anabolicznych. Poraz pierwszy stworzono tę substancję w 1959 roku w firmie o nazwie Syntex przez ekspertów i pasjonatów sportu. Firma ma na swoim koncie również opracowywanie i wprowadzanie na rynek takich substancji, jak między innymi Masteril czy Metormon.

Pewny i sprawdzony masteron propionate tylko w sklepie ze sterydami
Masteron propionate

Masteron Propionate początkowo miał być wykorzystywany w celu leczenia nowotworów, ale nigdy nie ukazał się pod tą postacią na rynku amerykańskim ani europejskim. Przez dwadzieścia lat jednak z powodzeniem stosowano go jako środek terapeutyczny wspomagający głównie leczenie raka piersi. Jego stosowanie było ściśle powiązane z lekiem zwanym tamoksyfenem i przyniosło zauważalne i – przede wszystkim – pozytywne wyniki w walce z rakiem wspomnianym powyżej. Jednak dzisiaj ten środek nie jest już stosowany w taki sposób, ponieważ wraz z rozwojem medycyny, metody leczenia zostały znacznie bardziej dopracowane i przynoszą o wiele lepsze skutki. 

Aktualnie nie istnieje żadna firma farmaceutyczna działająca w tym czasie w związku z produkcją Masteronu, ale substancja ta nadal jest używana, w szczególności przez kulturystów. Stosują go głównie zawodnicy, którzy przygotowują się do zawodów lub ci, którzy chcą szybko odbudować masę mięśniową i uzyskać dobrej jakości rzeźbę z odpowiednio intensywnym cyklem treningowym.

Obecnie można wyróżnić dwa rodzaje Masteron na rynku: Masteron Propionate oraz Masteron Enanthate. Masteron Propionate, o którym mowa powyżej, uważany jest za mniej aktywną, ale znacznie bardziej bezpieczną substancję, podczas gdy Enanthate – pozwala osiągnąć oczekiwane wyniki w krótszym czasie, ale jest zdecydowanie bardziej szkodliwy dla zdrowia i może spowodować pojawienie się niebezpiecznych skutków ubocznych. 

Jak działa Masteron (Drostanolon) Propionate?

Lek ten wykazuje działanie przeciw niepożądanym skutkom estrogenu. Mówi się, że ma działanie antyestrogenowe, co ma związek głównie z nadmiernym zatrzymywaniem wody w organizmie i pojawieniem się ginekomastii, czyli nieporządnych męskich piersi.

Dzięki temu, że Masteron Propionate bardzo dobrze zarządza wodą zagospodarowaną w organizmie, mięśnie osoby, która trenuje w bardzo krótkim czasie stają się bardzo twarde i przybierają prawidłowy kształt, masa ciała wyraźnie się zwiększa. Dzieję się tak dzięki temu, że włókna miozyny w tkance mięśniowej są budowane szybciej za sprawą dobrego wchłaniania białek, co przy niskim poziomie tkanki tłuszczowej pozwala uzyskać dodatkowe podkreślenie rzeźby mięśni. Dla otrzymania zadowalającego efektu niezbędne jest utrzymanie tkanki tłuszczowej na możliwie jak najniższym poziomie. 

Substancja powoduje również dodatkowy przyrost siły. Jest to możliwe za sprawą szybszej regeneracji mięśni. Masteron wykazuje także bardzo dobre działanie podczas leczenia i regeneracji urazów mięśni oraz ścięgien. Bez tej substancji proces powrotu do pełnej sprawności jest o wiele dłuższy. Odpowiednio opracowany plan treningowy w połączeniu z prawidłowym dawkowaniem leku może przynieść doskonałe efekty. 

Masteron czyli drostanol Propionate w sklepie ze sterydami online
Masteron Propionate

W jaki sposób stosować Masteron Propionate?

W celu osiągnięcia zadowalających wyników, niezbędne jest skupienie się na zażywaniu odpowiednich dawek preparatu. Niestety w związku z tym, że substancja nie jest już używana oficjalnie w medycynie, na rynku można spotkać wiele podróbek, których użycie może mieć negatywne skutki, więc nie należy kupować żadnych sterydów z niepewnego źródła! Jeśli już upewnisz się, że substancja pochodzi z wiarygodnego źródła od sprawdzonego producenta, konieczne jest zażywanie odpowiednich dawek mierzonych w miligramach.

Dawki są uzależnione od masy ciała i planu treningowego. Zwykle wynoszą 200–300 mg na tydzień, co jest uważane za niską dawkę stosowaną w pierwszej fazie testowania Masteronu Propionate. Z pewnością nie spodowuje to uzyskania natychmiastowych efektów w zakresie zwiększenia masy mięśniowej i poprawy rzeźby, ale na początku głównym celem jest odpowiednie uregulowanie hydroekonomii i działania antyestrogenowego organizmu, co zostało poruszone w powyższej części artykułu. 

Podczas intensywnych treningów najlepiej stosować 100 mg Propionianu Masteron co drugi dzień przez okres od sześciu do dziesięciu tygodni. Zaawansowani zawodnicy stosują ten steryd anaboliczny w towarzystwie innych substancji, takich jak Trenbolon lub Winstrol w ostatnich czterech tygodniach cyklu. Najodważniejsi (czego zdecydowanie się nie zaleca) wydłużają cykl stosowania Masteronu i innych substancji wspomagających do szesnastu tygodni.

Należy pamiętać jednak o tym, aby nie przekraczać zalecanych cykli. Dla osób, które nie trenują zawodowo i nie posiadają specjalistycznej wiedzy na temat sterydów i ich łączenia, długie plany treningowe powinny zostać wykluczone. W takim przypadku najlepiej zaczynać stopniowo i przede wszystkim nie stosować preparatów zbyt długo. 

masteron propionate

Efekty stosowania Masteron Propionate

Po dobraniu odpowiedniego planu treningowego i odpowiedniej dawki sterydu można rozpocząć cykl. Niezbędne jest  posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat tego typu substancji. W celu kontrolowania, czy wszystko przebiega zgodnie z planem, a przyjmowane substancje przynoszą oczekiwane efekty, trzeba zapoznać się z prawdopodobnymi wynikami, które powinny pojawić się wraz z zastosowaniem Masteron.

Efekty, które powinny się pojawić to:

  • Twardsze, bardziej uwydatnione mięśnie,
  • większa siła,
  • zwiększona wytrzymałość,
  • wyższy poziom energii i witalności,
  • szybka regeneracja (regeneracja po wykonanym treningu następuje o wiele szybciej),
  • woda nie zatrzymuje się w ciele,
  • brak złogów tłuszczu w ciele,
  • obniżenie ciśnienia krwi w organiźmie,
  • nie występuje obrzęk.

Oczywiście, tak jak mowa w powyższej części artykułu, im mniej tkanki tłuszczowej znajduje się w ludzkim ciele, tym szybsze i wyraźniejsze efekty można osiągnąć stosując Masteron Propionate. Określa się, do osiągnięcia odpowiednich wyników, poziom tkanki tłuszczowej nie powinen być wyższy niż 10% masy ciała, co, choć początkowo trudne do osiągnięcia, nie jest zadaniem uważanym za niemożliwe. 

Skutki uboczne Masteron Prop

Ludzie, którzy nie są w żaden sposób powiązani ze sportami siłowymi, bardzo często powielają stereotyp, mówiący o tym, że stosowanie sterydów anabolicznych to czyste zło.

Oczywiście istnieją takie „boostery”, które mogą okazać się niebezpieczne dla zdrowia, ale Masteron Propionate do nich nie należy i nigdy nie należał. Substancja ta jest uważana za najbezpieczniejszą jaką można kupić na rynku. To właśnie temu zawdzięcza swoją wciąż wzrastającą popularność.

Skutki uboczne jakie można zauważyć podczas stosowania tej substancji wydają się być nieszkodliwe, całkowicie odwracalne, a ponadto nie występują u wszystkich osób.

Mowa o skutkach, takich jak spowolnienie wzrostu włosów lub ich wypadanie, które u mężczyzn występują w postaci naturalnej reakcji na zwiększoną dawkę testosteronu, która może wystąpić u każdego, kto wykonuje intensywne ćwiczenia. Drugim działaniem niepożądanym sterydu Masteron Propionate może być wystąpienie trądziku lub nadpobudliwość, a także podwyższony poziom agresji lub zwiększona wybuchowosc. Nie mają one jednak szkodliwego wpływu na środowisko ani osobę, która decyduje się na zażywanie sterydu. 

Najbardziej dokuczliwym efektem ubocznym, choć rzadko spotykanym, może być przerost gruczołu krokowego i wpływ na naturalne wydzielanie hormonów androgenowych. U kobiet może objawiać się to pod postacią obniżonego głosu, co jest przez nie szczególnie niepożądane.