DECANABOL-250 (Nandrolone Decanoate) 250mg/ml 10ml- 140zł

Nandrolon Decanoate- kup online

Deca Durabolin w sklepie z dopingiem online! Wysoka jakość peptydów, sterydów, Hormonu wzrostu!

Nandrolone Decanoate to środek, który często występuje również pod nazwą “Deca-Durabolin“. Jest to jeden z najczęściej stosowanych preparatów z grupy anabolików na rynku. Pod względem chemicznym Nandrolone Decanoate jest pokrewny testosteronowi – różnica między obydwoma środkami polega na braku grupy metylowej C-19 w Nandrolonie. 

Czym jest Nandrolone Decanoate?

Nandrolone Decanoate to nic innego, jak steryd przeznaczony do wstrzykiwania. Jest to jednocześnie druga wersja Deki, której stężenie wynosi trzysta miligramów. Rzeczony Nandrolone Decanoate to substancja czynna, która znana jest też jako “długa Deka“. Wszystko dlatego, że środek jest aktywny w organizmie od siedmiu nawet do czternastu dni. Opakowanie z kolei zawiera aż trzysta flakonów, z czego każdy z nich ma pojemność jednego mililitra.

Zarówno Deca, jak i testosteron to dwa najbardziej popularne sterydy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Sławę zawdzięczają przede wszystkim własnym właściwościom. Dodatkowo jest on już od wielu lat w czołówkach sterydów dostępnych na rynku. Preparat Nandrolone Decanoate ma w głównej mierze służyć budowaniu skutecznej i równomiernej muskulatury, w związku z czym doskonale sprawdza się w długich cyklach. Warto jednocześnie nadmienić, że – zgodnie z badaniami nad Deką – Nandrolone Decanoate korzystnie wpływa na immunologiczny (odpornościowy) układ człowieka, dlatego też z chęcią korzystają z niego zarówno kulturyści doświadczeni, jak i osoby początkujące w tej dyscyplinie. 

Deca durabolin czyli Nandrolon w sklepie ze sterydami online
Zapraszamy na zakupy w sklepie ze sterydami online

Ponadto, należy nadmienić, że preparat wykazuje działanie anaboliczne, jednakże nie jest on równocześnie typowym anabolikiem. Przede wszystkim jego działanie jest nakierunkowane na wspomaganie określonych funkcji, które odpowiada za budowę masy mięśniowej oraz poprawę muskulatury.

Istotną informacją jest to, że Nandrolone Decanoate nie jest w żadnym wypadku sterydem. Nie redukuje określonej ilości kalorii w sposób znaczący. Nie przyczynia się również do budowy nowej tkanki mięśniowej oraz absolutnie nie stanowi jakiejkolwiek ochrony mięśni. Jego działanie jest zdecydowanie lepsze w trakcie fazy przyrostu, kiedy jest używany jako steryd bazowy, działający bardzo mocno anabolicznie. 

Zalety Nandrolone Decanoate

Nie da się ukryć, że popularność preparatu Nandrolone Decanoate jest spowodowana kilkoma czynnikami. Mowa tutaj przede wszystkim o tym, że Deka działa zdecydowanie lepiej od jakichkolwiek anabolików. Stymuluje on proces kumulacji nitrogenu w masie mięśniowej. Nitrogen wpływa na przemianę glukozy w glikogen. Ten natomiast jest niezbędny w przypadku ćwiczeń oraz znacznego wysiłku na siłowni. Co więcej, wspomniany nitrogen jest również białkiem, a co za tym idzie – przyczynia się do zbudowania dobrych warunków dla wzrostu oraz rozwoju mięśni. 

Nandrolon Deca 100% jakość w sklepie sterydy.org.pl
Nandrolon czyli Deca Durabolin

Nandrolone Decanoate na jednak znacznie więcej zalet, za które jest tak chętnie wybierany przez kulturystów. Po pierwsze, skutecznie i widocznie obniża wydzielanie kortyzolu przez organizm, który jest określany jako hormon stresu. Po drugie, daje pozytywny bilans azotowy, dzięki czemu tlen jest znacznie lepiej transportowany do mięśni. Nandrolone Decanoate powoduje również o wiele lepsze przyswajanie węglowodanów, protein oraz innych substancji mających swój udział w procesie rozwoju i wzrostu mięśni. finalnie – preparat przyczynia się do lepszych korzyści z efektu tak zwanego “efektu” anabolicznego” w trakcie ćwiczeń i intensywnych treningów.

Co ciekawe, Nandrolone Decanoate gromadzi wodę w stawach, w związku z czym działa pozytywnie na masę w trakcie ciężkiego, intensywnego i regularnego treningu. Szczególnie nadaje się do stosowania przez sportowców, którzy często skarżą się na dolegliwości barków oraz kolan. Dzięki wspomnianemu środkowi, osoby stosujące go mogą trenować bez jakiegokolwiek bólu. Oprócz tego, zwalcza on objaw, a nie przyczynę, w związku z czym po odstawieniu Nandrolone Decanoate i zakończeniu kuracji, dolegliwości bólowe mogą ponownie się pojawić. Mimo to, kilka tygodni bez objawów stawowych dla kulturystów może być ogromnym objawieniem. Po odstawieniu środka niezbędne może okazać się przeprowadzenie zabiegów rehabilitacyjnych, które pozwolą przywrócić stawy do odpowiedniego stanu używalności. 

Środek ten nie przekształca się w DHT, to jest dihydrotestosteron, w związku z czym przyjmować go mogą osoby wrażliwe na DHT właśnie. Nandrolone Decanoate nie ma żadnego negatywnego wpływu na funkcjonowanie wątroby i w żadnym wypadku nie prowadzi do uszkodzenia tego narządu. Nie każdy ma świadomość, że Nandrolon wpływa ponadto na przemianę wapnia oraz pozytywie zwiększa masę kości, w związku z czym wykorzystywany jest również w medycynie jako środek do terapii przeciw osteoporozie.

Dawkowanie Nandrolone Decanoate

Przede wszystkim dawkowanie preparatu Nandrolone Decanoate powinno być uzależnione od stopnia zaawansowania treningów oraz czasu trenowania sportowca. Osoby początkujące oraz średnio zaawansowane powinny przyjmować dawki od dwustu do czterystu miligramów na jeden tydzień. Zaawansowani kulturyści mogą przyjmować nieco wyższe dawki – od sześciuset do ośmiuset miligramów w ciągu tygodnia. Standardowy cykl przyjmowania środka Nandrolone Decanoate trwa najczęściej od ośmiu do dwunastu tygodni.

Skutki uboczne Nandrolone Decanoate

Nandrolone Decanoate to środek, którego dodatkowym atutem są rzadko pojawiające się skutki uboczne. Jeśli się jednak pojawią – są łagodne i nieuciążliwe. Co więcej, można je bez jakichkolwiek problemów kontrolować. Dokonać tego można poprzez włączenie do cyklu testosteronu. W połączeniu ze wspomnianym testosteronem, Nandrolone Decanoate nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Aby jednak dodatkowo ochronić organizm przed negatywnym działaniem preparatów, warto zastosować środek Novadex, bądź Clomid

Do możliwych dolegliwości ubocznych należy zapisać między innymi: zawroty głowy, a także utratę zdolności seksualnych. Wystąpienie ostatniego z możliwych skutków ubocznych jest większe, jeśli Nandrolone Decanoate stosowany jest samodzielnie, to jest bez testosteronu. Żadne środki oraz dodatkowa ochrona nie są w stanie zabezpieczyć łysieniem oraz trądzikiem. 

Wyniki badań nandrolone Decanoate euro-pharmacies
Wyniki Badań

Równocześnie należy nadmienić, że Nandrolone Decanoate rozcieńcza krew, w związku z czym w trakcie przyjmowania środka można stwierdzić podwyższone ciśnienie, a także krwotoki z nosa oraz silniejsze niż zwykle krwawienia przy zranieniach. Preparat ten wykazuje podobne działanie do estrogenu, ponieważ w około osiemnastu procentach wiąże receptory progesteronu, który przyczynia się do zwiększonego gromadzenia wody oraz tłuszczu, a także do utraty libido. 

Jak uniknąć skutków ubocznych stosowania Nandrolone Decanoate?

Osoby, które chcą uniknąć skutków ubocznych, które są związane z progesteronem, mają do dyspozycji trzy możliwości. Są to kolejno: stosowanie antyprogesteronu, zastosowanie dodatkowego stanozololu oraz unikanie całkowicie nandronolu. 

Odstawianie Nandrolone Decanoate

Odstawianie Nandrolone Decanoate jest stosunkowo proste. W terapii postcyklicznej należy zastosować HCG, Clomid, Nolvadex. Rozpocząć ją należy na około dwadzieścia jeden dni po ostatniej iniekcji z użyciem Nandrolonu.

Nandrolon: co to jest?

Nandrolon to nic innego, jak organiczny związek chemiczny z grupy sterydów anabolicznych. Jest to lek o działaniu anabolicznym oraz androgennym. W Polsce znany jest już od lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku i to również od tego czasu środek ten znalazł zastosowanie w sporcie.

Gdzie kupić preparat Nandrolone Decanoate?

Nandrolone Decanoate można przede wszystkim kupić u producenta na oficjalnej stronie internetowej. Preparat oferują również sklepy ze sterydami. Ważne jednak to, by środek kupować tylko i wyłącznie u sprawdzonych firm. Wówczas istnieje pewność, że zakupiony produkt jest w stu procentach oryginalny oraz bezpieczny w stosowaniu. 

Najczęściej Nandrolone Decanoate można zakupić w opakowaniach, w których znajduje się trzysta ampułek, każda po jednym mililitrze pojemności. Niektóre jednak buteleczki mają pojemność nawet aż do dziesięciu mililitrów.