Deca-Durabolin Organon -2ml/vial -100mg/ml

Organon , to Holenderski producent farmaceutyczny , który jedną ze swoich siedzib ma w miasteczku Oss.

To z tego miasta około 15 lat temu zalała nas fala „holenderskiej deki„. Sam pamiętam lata swojej młodości kiedy Deca Durabolin wpadła mi w ręce , prawdziwy rarytas po którym łapałem fajne efekty , ale o tym później.

Opis

Szczegółowy opis tego rodzaju deki znajdziecie państwo tutaj. Ja w opisie sklepowym , postaram się napisać najbardziej ważne informacje które przydadzą się osobą początkującym. Pamiętajmy że lepiej jest stosować durabolin w towarzystwie testosteronu. Dekę stosujemy zazwyczaj kiedy chcemy zwiększyć masę mięśniową oraz siłę. Dodatkowo steryd ten zmniejsza wydzielania kortyzolu co jest bardzo korzystne dla naszych mięśni. Podsumowując deka to silny anabolik , bardzo mocno blokujący układ HPTA , dlatego obowiązkowe jest wykonanie odbloku po cyklu , a często też zastosowanie samego HCG w czasie trwania kuracji z użyciem deki durabolin.

Dawkowanie

Osoby mniej doświadczone powinny oscylować w granicach 200-400mg tygodniowo , zawodowi kulturyści często sięgają nawet do 1000mg tygodniowo , jednak to już dotyczy zaawansowanych graczy. Jeśli po durabolin sięga kobieta nie powinna przekraczać 100mg tygodniowo, dawki lecznicze (stawy) dla mężczyzn również wynoszą 100mg. Czas kuracji nie powinien przekraczać 12 tygodni , a odblok jest obowiązkowy.

Efekty uboczne:

  • nadciśnienie tętnicze
  • odkładanie tłuszczu
  • retencja wody
  • łysienie

Po więcej informacji i najlepszą cenowo ofertę sterydów w internecie zapraszamy na portal e-sterydy.pl