Nandrolone Decanoate Norma Hellas -2ml/vial 100mg/ml

Kolejny legendarny produkt trafia do naszej oferty.

Przedstawiamy Nandrolone Decanoate producenta Norma Hellas. Jak już pisaliśmy na naszym portalu , popularna „deka” jest jednym z najbardziej przebadanych sterydów na świecie , wiemy o niej dużo , także do rzeczy.

Opis

Deka zadebiutowała w świecie medycyny w 1960 roku. Dosyć szybko został zaliczony do dopingu , a mianowicie już w 1975 roku stała się substancją zakazaną w sporcie.  Na samym początku Nandrolon miał zastosowanie :

  • właściwości kontrolne płodności u mężczyzn
  • w leczeniu anemii
  • w terapii przeciwdziałaniu AIDS
  • po operacjach
  • w czasie chemioterapii w celach ochronnych

Deka ma bardzo długi okres półtrwania w naszym organizmie , nawet do 14 dni.  Nandrolon działa w ten sposób że  bardzo efektywnie w porównaniu do innych sterydów anabolicznych stymuluje gromadzenie się w naszych mięśniach nitrogenu ( substancja która ma znaczący udział w zmianie glukozy w  niezbędny do treningu glikogen). Kolejną wartościową cechą Deki jest zmniejszanie wydzielania hormonu stresu czyli kortyzolu ( który ma negatywny wpływ na budowę naszych mięśni).

Działanie

Deka Durabolin to mocny anabolik o umiarkowanych właściwościach androgennych , zbliżony budową i działaniem do testosteronu , jednak nie mający tak dużych efektów androgennych. Masa mięśniową zdobyta na dece jest dobrej jakości ( bez retencji wody) , dodatkowo możemy spodziewać się dużego skoku siły i wytrzymałości naszych mięśni. Jeśli chodzi o jakość mięśni , jak i wzrost siły to bardzo dobry środek , pamiętajmy jednak aby podawać go z testosteronem , ponieważ „deka solo” zaburza erekcję i obniża libido (tzw. deka dick). Czas stosowania tego sterydu wynosi od 8 do 12 tygodni , po zakończeniu kuracji niezbędny jest protokół PCT z zastosowaniem HCG i clomidu.

Dawkowanie

Dawkowanie deki zależne jest od celu jaki chcemy osiągnąć , jeśli stosujemy ją w celach leczniczych to dawka nie powinna przekraczać 50-100mg tygodniowo , natomiast jeśli zależy nam na efektach anabolicznych (masa i siła mięśniowa) dawki sięgają 200-400mg tygodniowo. Nandrolone Decanoate to długi estr , dlatego wystarczy go przyjmować raz w tygodniu. Deka w wysokich dawkach bardzo silnie blokuje układ HPTA . Dlatego warto w czasie jak i po cyklu z użyciem deki , odblokować oś przysadka-podwzgórze-jądra , środkiem jakim jest HCG.

Okres stosowania Nandrolonu nie powinien przekraczać w maxie 12 tygodni. Warto w czasie jak i po kontrolować swój poziom prolaktyny , a powszechną metodą jest stosowanie deki z testosteronem aby załagodzić część efektów ubocznych jakim jest np. deka dick. Części efektów ubocznych oczywiście można zapobiec stosując preparaty osłonne , a przede wszystkim nie przekraczając zalecanych dawek.

Popularny cykl z użyciem deki

1-14 tyg – 500mg Testosterone Enanthate tygodniowo.

1-12 tyg- 200mg Nandrolone Decanoate tygodniowo.

7-14 tyg – 50mg Oxandrolone (Anavar) dziennie.

3-10 tyg – od 25 do 50mg Proviron dziennie.

6 tyg – 4 x 1250j HCG ( co 2 dni)

Co zyskałem na takim cyklu ?

Po pierwsze na pewno należy pamiętać że nie opisałem tutaj PCT ( czyli odbloku) a jest on wymagany podczas takiej kuracji.  Wracając do samego cyklu , był to jeden z moich pierwszych cykli , miałem już trochę doświadczenia , ale byłem z niego niesamowicie zadowolony , około 7 kg fajnego mięcha , wzrost siły , wydolności , spalenie tkanki tłuszczowej , był to jeden z tych cykli , kiedy moja żona domyśliła się że biorę 🙂

Na zakupy i więcej porad zapraszamy tutaj.