Cypiotest250- Testosterone Cypionate 250mg 10 amp

Pierwszy raz syntetycznego testosteronu użyto w w latach 50 XX wieku.

Mimo że od tego czasu minęło ponad pół wieku, testosteron dalej pozostaje jednym z najczęściej używanych hormonów. Testosteron to hormon androgeniczny; oznacza to, że odpowiada on za męskie cechy organizmu. Dzięki niemu np. kości w większym stopniu przyswajają wapń (z tego powodu mężczyźni rzadziej chorują na osteoporozę). To samo dotyczy anemii – mężczyźni rzadziej na nią zapadają, ponieważ obecność testosteronu przyczynia się do wzmożonej produkcji czerwonych krwinek w szpiku kostnym. Po syntetyczny testosteron często sięgają osoby, które intensywnie trenują i chcą zadbać o przyrost masy oraz siły. Szacuje się, że aż 80% stałych bywalców siłowni miało z nim styczność!

Testosterone Cypionate to środek, charakteryzujący się właściwościami anaboliczno-androgennymi. Takie właściwości są możliwe do osiągnięcia dzięki modyfikacji struktury chemicznej testosteronu. W efekcie powstaje substancja, która ma większe właściwości anaboliczne niż androgenne. Do właściwości anabolicznych wpływają na przyspieszone tempo dzielenia się komórek, co wpływa na wzrost tkanek.
Preparat posiada silne właściwości anaboliczno-regeneracyjne, co czyni go bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób trenujących. Pozytywnie wpływa na syntezę białek mięśniowych. To proces, który umożliwia przyrost tkanki mięśniowej. Każdy intensywny trening prowadzi bowiem do wielu mikrouszkodzeń w mięśniach, które ćwiczymy. Chociaż brzmi to groźne, jest to całkiem naturalne, ba, nawet pozytywne, bowiem gdyby nie te mikrouszkodzenia, białka nie miałyby szans zregenerować się i stać się mocniejsze. Take wzmocnione, zsyntezowane białka odbudowują włókna, w których nastąpiły mikrouszkodzenia. Aby zapobiec w przyszłości podobnym uszkodzeniom, oprócz tej odbudowy ma miejsce również nadbudowa. W ten sposób twój trening sprawia, że zaczynasz obrastać w mięśnie!

Preparat zwiększa aktywność komórek satelitowych. Są to komórki macierzyste mięśni szkieletowych, które sprawiają, że w razie jakiegokolwiek urazu, kontuzji lub „przetrenowania” mięśni, miejsce ma regeneracja oraz przyrost komórek mięśniowych w problematycznym miejscu. Testosterone Cypionate zwiększa syntezę glikogenu, który pełni rolę swoistego paliwa dla pracujących mięśni – jego zapasy decydują o tym, jak długo i wydajnie możemy trenować (niski poziom przyczynia się do problemów z koordynacją i wydolnością organizmu podczas wysiłku fizycznego).

Testosterone Cypionate popularny jest zwłaszcza wśród amerykańskich sportowców. Chociaż podobny jest do enantan testosterone, odróżnia go to, że posiada dłuższy okres półtrwania. Oznacza to, że przyjęcie jednej dawki utrzymuje się dłużej. Wystarczy jedna lub dwie dawki na tydzień, aby móc cieszyć się wyraźnym przyrostem masy mięśniowej. Nie dziwi więc fakt, ze testosteron, mimo różnorodnych preparatów, które obecnie dostępne są na rynku, cały czas cieszy się mianem najlepszego środka, który przyspiesza budowanie masy mięśniowej. Preparat sprawia, że podwyższony poziom testosteronu utrzymuje się nawet do dwóch tygodni. Co ważne, nie ma znaczenia, czy substancja działa na ciało początkującej osoby, czy profesjonalnego kulturysty – przyrost tkanki mięśniowej w obydwu tych przypadkach będzie miał miejsce. Istnieją badania, które potwierdzają, że podawany drogą dożylną testosteron przyczynił się do zwiększenia beztłuszczowej masy ciała, obniżył zawartość tłuszczu oraz zwiększył wydolność wysiłkową organizmu – nawet osoby, które wcześniej nie prowadziły aktywnego trybu życia i większość czasu spędzały na pracy siedzącej, zanotowały większą wytrzymałość podczas robienia przysiadów i wyciskania.

Testosterone Cypionate to roztwór wstrzykiwany domięśniowo. Preparat ma formę niewielkich cząsteczek, które rozpuszczalne są w tłuszczach. Z łatwością prześlizgują się z krwioobiegu do wnętrza komórek. Kolejnym krokiem jest odnalezienie przez cząsteczki testosteronu specjalnych przekaźników, zwanych receptorami cytozolowymi. Na skutek tego połączenia dochodzi do uwolnienia białek szoku termicznego (heat shock proteins), a w konsekwencji, do wniknięcia testosteronu do jądra komórkowego. Następnie para testosteron-receptor przenika do łańcucha DNA. To sprawia, że aktywowany zostaje gen decydujący o wytworzeniu RNA, odpowiedzialny za produkcję białek. W ten sposób zapoczątkowana zostaje synteza tkanki mięśniowej. Proces ten idzie w parze z obniżeniem przyrostu tkanki tłuszczowej oraz ze wzrostem gęstości kości.

Zażywanie preparatu Testosterone Cypionate zgodnie z przewidzianym dawkowaniem to skuteczny sposób na zwiększenie masy mięśniowej oraz siły. Możesz liczyć na mniejsze odkładanie się tkanki tłuszczowej oraz możliwe pobudzenie innych hormonów anabolicznych. Zapoznaj się z innymi produktami, oferowanymi w naszym sklepie. Jeśli masz jakieś pytania, służymy profesjonalną pomocą i doradztwem. Przeprowadzimy cię sprawnie przez każdy proces zakupowy, abyś mógł wyposażyć się w preparat, który najlepiej spełni twoje oczekiwania.