Variotest250- Testosterone Sustanon 250mg 10 amp

Variotest 250 – Testosterone Sustanon 250 mg to jedna z najpopularniejszych mieszanek testosteronu dostępna na rynku, ciesząca się uznaniem wśród profesjonalnych kulturystów oraz osób uprawiających sporty siłowe.

Duże zainteresowanie środkiem wynika z jego właściwości, których główną zaletą jest długotrwałe utrzymywanie mieszanki testosteronu we krwi. Czynnik ten powoduje, że osoba stosująca Variotest 250 – Testosterone Sustanon może ograniczyć ilość iniekcji z zachowaniem korzystnego działania środka utrzymującego prawidłowy poziom hormonu testosteronu we krwi.

Variotest 250 – Testosterone Sustanon – o produkcie

Variotest 250 – Testosterone Sustanon 250 mg zawiera 10 ampułek mieszanki 4 estrów testosteronu:

 • Testosteron Decanoate -100 mg,
 • Testosteron Isocaproate – 60 mg,
 • Testosteron Phenylpropionate – 60 mg,
 • Testosteron Propionate – 30 mg.

Najistotniejszą zaletą Variotest 250 – Testosterone Sustanon jest szybki proces uwalniania składników testosteronu we krwi, który trwa przez długotrwały okres (do kilku tygodni). Według opinii ekspertów branży farmakologicznej mieszanka testosteronu najefektywniej działa w okresie do 3 tygodni. Wydłużony okres działania dawki testosteronu wpływa na ograniczenie ilości iniekcji, co pozytywnie wpływa na komfort dawkowania środka. Variotest 250 – Testosterone Sustanon ze względu na właściwości anaboliczno-androgenne dedykowany jest dla osób budujących masę mięśniową z jednoczesnym zwiększaniem siły mięśni. Proces budowania masy i siły poprzez stosowanie mieszanki testosteronu zawierającej Sustanon umożliwia osiągnięcie dobrych efektów w krótkim czasie.

Jak działa Variotest 250 – Testosterone Sustanon

Mieszanka testosteronu Variotest 250 – Testosterone Sustanon stosowana jest u pacjentów z niskim poziomem testosteronu. Środek charakteryzuje się szybkim wnikaniem w organizm pacjenta oraz długotrwałym utrzymaniem poziomu hormonu testosteronu we krwi. Szybkie działanie umożliwia przyspieszenie procesu budowania masy i wzrostu siły mięśni. Długotrwałe oddziaływanie środka na organizm sprawia, że mieszanka testosteronu Variotest 250 przynosi zadowalające rezultaty również u sportowców, którzy przerwali cykliczne dawkowanie testosteronu i nie stosowali środka przez długi okres. Variotest 250 – Testosterone Sustanon w środowisku sportowców oceniany jest jako mieszanka silnie wzmacniająca organizm do treningu i wzmożonego wysiłku fizycznego oraz jako skuteczny środek generujący szybki przyrost masy mięśniowej i siły. Istotnym czynnikiem w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu sportowca jest wpływ Sustanonu na hamowanie wydzielania własnego testosteronu. Po zakończeniu cyklu dawkowania Variotestu 250 zalecane jest użycie środków wspomagających wydzielania własnego testosteronu. Variotest 250 – Testosterone Sustanon posiada właściwości medyczne, które skutecznie zwalczają następujące dolegliwości zdrowotne:

 • spadek masy mięśniowej przy regularnym treningu i racjonalnej diecie,
 • spadek siły pomimo dostosowanego treningu i diety,
 • zwiększona tkanka tłuszczowa przy stosowaniu ćwiczeń i diety,
 • utrata libido lub erekcji,
 • brak koncentracji,
 • spadek energii,
 • osłabienie układu odpornościowego,
 • inne (m.in. depresja, letarg, bezsenność lub drażliwość).

Variotest 250 – Testosterone Sustanon to mieszanina testosteronu, która cieszy się dużą popularnością zarówno w medycynie przy leczeniu zaburzeń związanych z niedoborem testosteronu w organizmie, oraz w kulturystyce i sportach siłowych ze względu na długotrwałe utrzymywanie testosteronu we krwi.

Variotest 250 – dawkowanie

Dawkowanie Variotest 250 – Testosterone Sustanon zależy od zaawansowania procesu treningowego oraz cyklu przyjmowanych suplementów, oraz środków wspomagających budowę masy i siły. W standardowym cyklu dawkowania zaleca się przyjmowanie od 250 do 1000 mg Variotestu 250 raz w ciągu 7-10 dni. Średnia dawka testosteronu w cyklu 10-dniowym, który stosowany jest jako jedyny środek wzmacniający mięśnie i siłę powinien wynosić 500 mg co według farmaceutów stanowi zalecaną dawkę dla każdego sportowca uprawiającego kulturystykę lub sporty siłowe. W przypadku stosowania innych środków m.in. doustnych zaleca się aplikowanie dawki Variotest 250 – Testosterone Sustanon w ilości 250 mg w cyklu 10-dniowym. Sustanon nie jest zalecany do stosowania w wysokich dawkach przez kobiety. Variotest 250 dedykowany jest dla kobiet w dawkach nie większych niż 250 mg w cyklu 10-14-dniowym. W wyniku właściwości androgennych, u kobiet może wystąpić tzw. maskulinizacja, tj. powstawanie cech somatycznych męskich (m.in. obniżenia skali głosu, nadmiernego owłosienia lub zmiany budowy sylwetki ciała).

Variotest 250 – Testosterone Sustanon stosowany w racjonalnych dawkach dostosowanych do procesu treningowego oraz cyklu dawkowania środków wspomagających przyrost masy i siły umożliwia osiągnięcie zadowalających efektów w krótkim czasie. Według statystyk Variotest 250 to najczęściej stosowana przez sportowców siłowych mieszanka testosteronu charakteryzująca się skutecznym działaniem potwierdzonym przez farmakologów oraz sportowców.