Kuracja peptydowa Nr3 „Redukcja”

Za oknem zima także większość z nas myśli już czy planuje pracę nad wymarzoną sylwetką aby pokazać się za parę miesięcy na plaży.

Badania laboratoryjne i praktyka pokazują że dobrym i bezpiecznym spalaczem tłuszczu jest hormon wzrostu GH , jednak stosując hormon wzrostu należy pamiętać o odpowiednim poziomie insuliny w naszym organizmie. Insulina głównie wydzielana jest w naszym organizmie za sprawą spożycia węglowodanów, w gruncie rzeczy na insulinę wpływają wszystkie rodzaje makroskładników (tłuszcze , białka i węglowodany), one również powodują uwalnianie się insuliny tylko że na mniejszym poziomie . Zabawa w spalanie tłuszczu za pomocą hormonu wzrostu to często droga zabawa  , alternatywą dla somatropiny może być kuracja peptydowa oparta na HGH Fragment 176-191.

Co to jest HGH Fragment 176-191 ?

Jest to jeden z peptydów mających rewelacyjne właściwości jeśli chodzi o  spalanie tkanki tłuszczowej.

Dodatkową zaletą jest jego cena , miesięczna kuracja jest o ponad połowę tańsza niż stosując syntetyczny GH, popularny FRAG to część łańcucha hormonu wzrostu (dokładnie od 176-191 łańcucha aminokwasów). Ta część hormonu wzrostu ma właśnie rewelacyjny wpływ na pozbywanie się tkanki tłuszczowej.

Jak działa ?

Fragment 176-191 wspomaga nasz organizm w rozbiciu i uwolnieniu zapasów tkanki tłuszczowej , która wydzielana jest w postaci energii ,którą możemy wykorzystać do wzmożonego wysiłku. Zasada jest bardzo prosta : jeśli niedawno coś jadłeś ( nieduży posiłek lub jakiś koktajl), to nasz organizm zamieni te kalorie w energię, zamiast je chomikować i zamieniać w „boczki”(tkankę tłuszczową). Dzięki takiemu działaniu peptydu wykorzystamy energię z obecnie dostarczonych kalorii ale również będziemy ją czerpać z zapasów odłożonych w tkance tłuszczowej.

Osobiście stosując Fragment 176-191 zauważyłem że kiedy nie spożywałem posiłków w okolicach iniekcji peptydu , to mój organizm do wytworzenia energii potrzebnej do treningu, korzystał z zapasów tłuszczu, a impuls który wytwarzał peptyd powodował efektywne spalanie tkanki tłuszczowej. Na efekty nie musiałem długo czekać , ale i inni użytkownicy informowali mnie że rezultaty  zaobserwowano w okresie paru tygodni systematycznego stosowania.

Czy HGH Fragment 176-191 może być jeszcze mocniejszy ?

Osobiście uważam go za jednego z mocniejszych peptydów , a jeżeli chodzi o redukcję to cenie go sobie bardziej niż syntetyczny hormon wzrostu. Jeżeli jednak już stosując fraga , będziesz oczekiwał mocniejszych efektów to: Tak , można wzmocnić  działanie peptydu.

Jeśli do Fragmentu dodamy peptyd z grupy GHRH czyli np CJC-1295 ( bez lub z DAC) , to ze względu na długi okres półtrwania tego peptydu, nie będziemy musieli tak przestrzegać czasu posiłków , ta cecha CJC właśnie sprawia, że to idealny dodatek do fragmentu w atrakcyjnej cenie.  Cjc1295 swoim działaniem wydłuży i wzmocni działanie HGH Fragment 176-191.

Ważne w stosowaniu:

Jeżeli chcemy by nasze peptydy działały jak najbardziej efektywnie , zwłaszcza jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej , to powinniśmy przestrzegać takich zasad jak :

• Unikajmy jedzenia/picia ( chodzi o słodkie i gazowane napoje) na około 90 minut pomiędzy iniekcjami (przed i po)

• Dieta- zaleca się aby wszystkie posiłki w ciągu doby ,  były jak najbardziej wartościowe , w oparciu o wysoką zawartość białka, tłuszcze , oraz ograniczajmy ilość węglowodanów . W naszym jadłospisie preferujemy mięso, ryby, dużo warzyw.

• Mniej więcej od 5 do 7 posiłków w  ciągu dnia ,w równych odstępach czasowych (około 3 godzin).

Zasady te to nic nowego już od dawna mówi się o tym że lepiej jeść mniejsze porcje a częściej , niż więcej a rzadziej. Zdrowo jest spożywać około 6 posiłków w ciągu dnia , więcej o diecie , odżywianiu znajdą państwo w kategorii BLOG i PORADY.

Dawkowanie:

Kuracja  z użyciem peptydu HGH FRAGMENT 176-191 dla osób początkujących .

Dawka dzienna dla mężczyzn to 500mg dziennie podzielone na 2 równe dawki czyli:

HGH Frag 176-191 – 2 razy dziennie po 250mcg ( najlepiej rano i po treningu lub wieczorem).

Dla osób zaawansowanych ( mających doświadczenie z dopingiem):

HGH Frag 176-191 – 500mcg dziennie ( po 250mcg rano i po treningu)

CJC-1295 (może być również z DAC)  – 300mcg dziennie lub flakon na tydzień ( można dzielić na dwie dawki).

kolejną alternatywą dawkowania jest :

HGH Frag 176-191 w granicach 250-500mcg dziennie ( rano i po treningu)

MOD GRF 1-29 – od 100 do 300mcg na dobę ( sugeruje dwa razy dziennie , rano/ po treningu).

Ktoś może powiedzieć dużo iniekcji ? Nic bardziej mylnego , pamiętajmy że peptydy można mieszać w jednej strzykawce insulinowej . Wtedy nawet biorąc Fragment z innym peptydem ograniczamy się do 2 iniekcji dziennie. Kuracje peptydowe to długotrwały proces , lepiej stosować mniejsze dawki a dłużej niż większe a krócej . Efekty zdobyte na peptydach są bardzo stabilne i długotrwałe , czas kuracji to minimum 4 miesiące. Peptydy nie blokują gospodarki hormonalnej dlatego nie trzeba robić po nich odbloku (PCT).